Strona główna Styl życia Medale odlewane i pinsy – wyjątkowe wyróżnienia na specjalne okazje

Medale odlewane i pinsy – wyjątkowe wyróżnienia na specjalne okazje

0
Dla zwiększenia rangi i prestiżu każdego wydarzenia można zaplanować uhonorowanie najważniejszych osobistości pamiątkowymi medalami. Pozostali goście mogą zaś otrzymać symboliczne wyróżnienia – metalowe przypinki, nazywane pinsami.

Medale na zamówienie

Nie tylko podczas imprez sportowych wręczane są krążki – złote, srebrne i brązowe. Można nimi także odznaczyć osoby odnoszące sukces w danej dziedzinie. Nagrodzić medalami można najlepszych młodych naukowców, nauczycieli, żołnierzy i bohaterów narodowych, jak i przedsiębiorców. Słowem, istnieje wiele okazji, które uzasadniają przyznawanie krążków jako prestiżowych wyróżnień.

Zamawianie medali

Na szczególne uroczystości można zamówić w firmach zajmujących się produkcją medali według indywidualnych zleceń serię takich wyjątkowych odznaczeń. Mogą to być zwłaszcza medale odlewane, odpowiednie na każdą okazję. Realizowane są także projekty 2D i 3D, które są unikalną pamiątką dla każdego obdarowanego. Wykorzystanie techniki odlewnictwa przy produkcji krążków powoduje, że można tworzyć wiele ciekawych projektów, dopasowanych do wydarzeń, w trakcie, których mają być wręczane wybranym osobom.

Medale na zamówienie mogą być małym dziełem sztuki, prezentem dla ważnych osobistości. Umieszczane w estetycznych opakowaniach są nagrodą pożądaną i oczekiwaną.

Pamiątka dla uczestników specjalnych okazji

Nie każdą osobę biorącą udział w ważnym wydarzeniu można uhonorować medalem. Za to są i inne wyróżnienia, które idealnie sprawdzą się w takiej sytuacji. Zaliczają się do nich przypinki metalowe do odzieży, powszechnie nazywane pinsami. Mają one postać niewielkiego znaczka wykonanego z metalu, w tym również odlewanego na takiej samej zasadzie co medale pamiątkowe. Znaczek jest umieszczony na szpilce, która pozwala na jego wpięcie do odzieży lub do dodatków do stroju. Zabezpieczany jest od spodu przez specjalną, dopasowaną zatyczkę.

Drobne, ozdobne wpinki do odzieży mogą mieć wiele różnych kształtów, form i kolorów. Mogą one komunikować osiągnięcia, przynależność do danej grupy, ale też mogą mieć po prostu charakter pamiątkowy. Ręcznie wykańczane pinsy z metalu są trwałe i estetyczne, dlatego można je nosić na co dzień, by wyróżnić się z tłumu, a niekoniecznie tylko na specjalne okazje i podczas ważnych uroczystości.

Metalowe przypinki można kolekcjonować i mogą one przypominać o istotnych wydarzeniach, w których dana osoba brała udział. Schowane w ozdobnym pudełeczku są miłym gestem dla gości ze strony organizatorów danej imprezy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments