Strona główna Na sygnale Martwy mężczyzna w Seicento

Martwy mężczyzna w Seicento

17
Zwłoki 51-letniego mężczyzny zostały znalezione w Fiacie Seicento zaparkowanym przy ulicy Łaskiej.

Służby ratunkowe po godz. 8.00 zostały poinformowane o podejrzeniu zgonu. Na miejsce pojechał patrol policji, który potwierdził, że na tylnej kanapie pojazdu leży mężczyzna. Nie było z nim kontaktu.

Na Łaską wezwano strażaków, którzy wybili boczną szybę w Fiacie, aby dostać się do środka. Auto było zamknięte. Potwierdzono zgon 51-latka, który był właścicielem pojazdu. Możliwe, że tymczasowo pomieszkiwał w samochodzie.

REKLAMA
Poprzedni artykułUdana zbiórka na renowację nagrobków
Następny artykułPolicjanci kontrolowali na S8
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ciężko tonfą szybkę stłuc?

Policja to powinna się od straży pożarnej uczyć.
Szyby nie potrafią zbić .🤣😜

A może wystarczyło pociągnąć za klamkę… 😉

Kogo znaleźli?

to jest idiotyzm brak rozumu ci policjanci powinni być ukarani za nie udzielenie pomocy na prawde jest trudno wybić szybe pewnie dzieci z podstawówki lepiej by za reagowały

Jak można nie udzielić pomocy trupowi? 😁

Panowie policjanci zaprawieni w pałowaniu nieprawomyślnych nie potrafią stłuc szyby w aucie, komedia xD

Jak zwykle wszyscy lubią się wypowiedzieć na tematy o których nie mają pojęcia.

Witamy eksperta.

No to uświadom wszystkich jak masz pojęcie.

A może zwyczajnie nie ma przepisu, który by na to pozwalał.

Przepis istnieje , tylko pewnie nawet o nim nie wiesz. Dla przykładu podam Ci zdarzenie, które miało miejsce w tym roku , policjanci zostali wezwani do człowieka który siedział w samochodzie i nie było z nim kontaktu, był nieprzytomny, po przyjeździe na miejsce policjanci natychmiast wybili szybę w samochodzie i zaczeli udzielać pomocy. Po całym zdarzeniu była podana informacja że gdyby nie natychmiastowa reakcja policjantów i ich udzielenie pomocy to do przyjazdu pogotowia które wezwali właśnie policjanci facet już by nie żył. Sytuacja wygląda podobnie, teraz pomyśl, co by było jak by sekcja zwłok , wykazała w Pabianicach że mężczyzna… Czytaj więcej »

Panie redaktorze, jak było widać jak Pan pisze „tzw. gołym okiem” że ciało jest w stanie rozkładu, to zmienia zupełnie stan w jakiej znaleźli się policjanci.

Przepis nie istnieje. Redaktor Przemysław wszystko wyjaśnił, więc twoje gdybanie jest bez sensu, a przykład nietrafiony. Gdyby było to koniecznie w celu ratowania życia, to by wybili.

Tak , masz rację, teraz jak wiadomo że ciało było w stanie widocznego rozkładu, to mój przykład zupełnie nietrafiony a postępowanie policjantów było prawidłowe.