Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Lubisz biegać? Wybierz stronę

Lubisz biegać? Wybierz stronę

1

Żarty się skończyły, Pabianice zostały podzielone grubą czarną kreską. Wschód i Zachód będą walczyć o kilometry.

Biegowe wyzwanie rozpocznie się wraz z 1 maja i potrwa rzez cały miesiąc. W tym czasie dwie grupy – mieszkańcy wschodnich i zachodnich Pabianic, będą rywalizować o miano bardziej aktywnej części miasta. Pabianice podzielono wzdłuż ulic Rypułtowickiej, Konstantynowskiej, Bóźnicznej, Kopernika, Bugaj, Świetlickiego i Jutrzkowickiej. W wyzwaniu wziąć udział może każdy obecny lub były mieszkaniec miasta, a o przynależności do drużyn decyduje miejsce zamieszkania.

Biegacze, którzy podejmą się wyzwania będą musieli publikować swoje wyniki na stronie wydarzenia przynajmniej raz na siedem dni, za pomocą pomiarów zegarka, lub aplikacji Endomondo. Wyniki gromadzone będą w tabeli, która posłuży do późniejszego wyłonienia zwycięskiej strony miasta.

Do zabawy będzie można dołączyć w każdym momencie jej trwania, wymogiem jest ówczesne zgłoszenie na stronie wydarzenia na Facebooku. Zarówno trasy biegów jak i ich długości będą dobierane indywidualnie, każdy biega gdzie chce i ile chce.

Organizatorem pierwszego takiego Biegowego Wyzwania jest Klub Biegacza „Korona Pabianice”. Do tej pory udział w wydarzeniu zadeklarowało prawie 100 osób.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A spacerowac mozna?