Strona główna Na sygnale Kryminalne To jego ściga policja

To jego ściga policja

3

Ruszyła machina mająca na celu zatrzymanie Krzysztofa Pomorskiego, pabianiczanina podejrzanego o pedofilię.

Machinę uruchomiła Ewa Żarska z Polsatu. Dotarła do drastycznych materiałów, w które ma być zamieszany 59-letni pabianiczanin – Krzysztof Pomorski.

Na razie list gończy dotyczy zarzutów „sprowadzanie, przechowywanie lub posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletniego poniżej lat 15 oraz uprowadzanie innej osoby przemocą, groźbą bezprawną, podstępem lub wykorzystując stosunek zależności lub krytyczne położenie do uprawiania prostytucji.” To co ukazało się w materiale Polsat News (m.in. opis morderstwa 6-latki) będą musieli udowodnić śledczy.

List gończy dotyczy zastosowania środka zapobiegawczego w postaci 30 dni tymczasowego aresztowania i ustalenia aktualnego miejsca przebywania poszukiwanego.

Co wiemy o mężczyźnie podejrzanym o pedofilię? To absolwent I Liceum Ogólnokształcącego. Był bardzo dobrym uczniem. Wzmianka o nim jest nawet w historii szkoły „…Krzysztof Pomorski, podopieczni p. Krystyny Błoch (dawniej Kloze) byli finalistami Olimpiady Wiedzy Technicznej”. To było w 1976 roku.

Ukończył Politechnikę Łódzką. Pseudonim „Piotr”, którym posługiwał się na forach to jego drugie imię. Ostatnie jego miejsce zamieszkania to ulica Dolna 48 w Pabianicach (blok najbliżej Intermarche).

W Rosji, gdzie obecnie przebywa, jest dyrektorem w jednej z większych firm budowlanych.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

uuuuu źle mu z oczu patrzy !!!!

tego zboczeńca to raczej ścigają dziennikarze a nie pabianicka policja, ta tylko umie bić po twarzy i grozić nie zadając uprzednio sprawy a stawia zarzuty, ci co biją wiedzą o kim mówię(panowie z interwencji)

Była pedagogiem