Strona główna Styl życia Ledowe antidotum na kryzys

Ledowe antidotum na kryzys

0

Galopujące w ostatnim czasie ceny prądu przerażają wszystkich, zarówno przedsiębiorców, odbiorców indywidualnych, jak i samorządy. Zastanawiamy się, jak zmniejszyć zużycie. Jest rozwiązanie. Najtańsza energia to ta, której w ogóle nie trzeba produkować. W Pabianicach działa producent oświetlenia Alfa HBLED.

Marka znana na rynku oświetleniowym od 2008 roku, specjalizująca się w profesjonalnych rozwiązaniach w dziedzinie oświetlenia dla przemysłu, firm, biur i odbiorców instytucjonalnych. Polskie produkty z 5 letnią gwarancją, oparte na diodach znanej wszystkim pabianiczanom marki LUMILEDS są dostosowane do najbardziej wymagających odbiorców.

Gdzie oszczędzić?

Wielkie oszczędności można wygenerować już na oświetleniu zewnętrznym. Mało kto zdaje sobie sprawę, że pracuje ono zwykle „tylko” 4200 godzin rocznie, a wymieniając standardową oprawę sodową o mocy 150W na LED 50W nie tylko uzyskujemy więcej światła, ale też oszczędność na poziomie kilkuset złotych rocznie tylko na jednej lampie. Teraz pomyślmy o naszym oświetleniu wewnętrznym, które w sklepie pracuje ponad 5 tysięcy godzin rocznie, a przy produkcji dwu lub trzy zmianowej nawet 8000 godzin. Maksymalnie po roku czasu inwestycja nam się zwróci, a potem mamy tylko czysty zysk. Klienci Alfa HBLED już przed podwyżkami notowali od kilku do kilkunastu tysięcy złotych oszczędności miesięcznie.

Dla kogo te oszczędności?

Dla wszystkich! Oszczędności można wygenerować w biurze, hali produkcyjnej, szwalni, na parkingu czy w garażu podziemnym. Wszędzie tam, gdzie potrzebujemy światła. Wymienić można wszystkie typy standardowego oświetlenia, takie jak oprawy zewnętrzne, oprawy świetlówkowe, zarówno biurowe jak i przemysłowe hermetyczne i tzw. Hi-Baye na halach przemysłowych czy w magazynach.

„Sam sobie nie zamontuję”. Nie musisz. 

Wszystkie oprawy można zamówić z montażem, utylizacją starych opraw, a nawet jeśli zajdzie taka potrzeba, wymianą instalacji elektrycznej oraz pomiarami po wymianie. Fachowy dobór opraw wraz z projektem rozkładu natężenia oświetlenia zawsze jest po stronie naszej firmy.

Można mieć to za darmo?

Wszyscy się zgodzą z tym, że te rozwiązania przynoszą oszczędności ale… Właśnie to „ale”. Nie każdy ma środki na inwestycje, nawet jeśli zwróci się ona po roku. Wystarczy skorzystać z kredytu energooszczędnego dostępnego w większości banków i skalkulować ratę na 12 do 24 miesięcy tak, aby była mniejsza od oszczędności na energii elektrycznej. Istnieje też poza bankowe rozwiązanie wynajmu skierowane do przedsiębiorców, dzięki któremu bez inwestowania własnych środków można mieć nowe, energooszczędne oświetlenie LED spłacane z zaoszczędzonych pieniędzy.

Co z naszymi ulicami?

Nie zapominajmy o samorządach. W dobie wyłączania oświetlenia w godzinach nocnych, nasze drogi przestają być bezpieczne. Jedną z opcji jest zastosowanie w miejsce starych opraw sodowych energooszczędnych opraw ALFA HBLED w preferencyjnych cenach. To wydawałoby się najprostsze, lecz ponownie pojawia się pytanie „ale skąd wziąć pieniądze na wymianę wszystkich opraw”. Alfa HBLED na to też ma rozwiązanie – doświetlenie newralgicznych punktów drogi, takich jak skrzyżowania czy przejścia dla pieszych. W czasie wyłączenia oświetlenia głównego, dodatkowa oprawa zasilana akumulatorami włącza się automatycznie. Rozwiązanie to sprawdzi się także podczas awarii czy nieprzewidzianego wyłączenia zasilania, poprawiając nasze bezpieczeństwo.

Podsumowując

Droga do oszczędności jest prosta i wskazuje ją ALFA HBLED – firma z „naszego podwórka”. Proponowane rozwiązania są idealnie dopasowane do potrzeb współczesnego przedsiębiorcy. Wszystkie produkty nie wymagają konserwacji i wymiany źródeł światła, co potwierdzone jest 5-letnią gwarancją. Zapraszamy do obejrzenia galerii wybranych realizacji, a następnie do kontaktu z firmą w celu dopasowania rozwiązania do Waszych potrzeb.

ALFA HBLED P.S.A.

kontakt
www.hbled.pl
kamil@hbled.pl
tel.: 42 684 03 00

Biuro handlowe
ul. Smugowa 3/9A lokal 2
95-200 Pabianice

REKLAMA