Strona główna Sport Piłka nożna Kto wzniesie puchar marszałka?

Kto wzniesie puchar marszałka?

2

Jednodniowy turniej piłkarski odbędzie się 29 sierpnia (sobota) w godz. 9.00 – 16.00 na boisku „Orlik” przy I LO w Pabianicach.

Przewidziano fazę grupową oraz mecze finałowe. Czas gry to 2 x 10 minut (w zależności od ostatecznej liczby drużyn).

Do turnieju mogą zgłosić się drużyny składające się z osób w wieku od 16 lat. W jednej drużynie może być maksymalnie 10 osób (gra toczyć będzie się 5 + bramkarz). Nie ma ograniczeń dotyczących zawodników zrzeszonych w klubach.

Dla najlepszych przewidziano puchary i nagrody. Organizatorzy zapewniają obsługę sędziowską i podstawową obsługę medyczną.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej do dnia 26 sierpnia u radnego powiatowego – Łukasza Stencla – pod adresem e-mail: lukasz_stencel@op.pl oraz u animatorów sportu przy I LO w godz. 17.00-20.00. Preferowana przez organizatorów jest ta pierwsza forma.

W zgłoszeniu należy koniecznie podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana, adres e-mail oraz nr tel. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń kapitanowie zostaną poinformowani na adres e-mail o losowaniu grup i ustaleniu szczegółowego harmonogramu gier

Współorganizatorami turnieju o puchar Witolda Stępnia – marszałka województwa łódzkiego są Stowarzyszenie Aktywności Samorządowej oraz Platforma Obywatelska w Pabianicach.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

obsługa sędziowska mam nadzieje, że lepsza niż co roku i jest ktoś inny niż gruby dziadek stojący w jednym miejscu każdy mecz

Ciekawe czemu nie piszą kto wygrał ani nic . Pewnie dlatego że nie wygrała dobrzynka .