Strona główna Aktualności Z miasta Kto przebuduje amfiteatr? Urząd znów szuka wykonawcy

Kto przebuduje amfiteatr? Urząd znów szuka wykonawcy

0
Urzędnicy z pabianickiego magistratu ogłosili drugi przetarg na przebudowę amfiteatru w parku Wolności i czekają na firmy, które chciałyby podjąć się realizacji tego zadania. 

Pierwsze postępowanie unieważniono, chociaż jedyna złożona w nim oferta nie przekraczała kwoty zarezerwowanej na tę inwestycję przez miasto. Dlaczego?

– Była złożona za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Powinna zostać opatrzona właściwym podpisem, a tego podpisu nie było. Dlatego musieliśmy ją odrzucić – tłumaczy Aneta Klimek, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego.

Prace w parku Wolności mają być prowadzone na powierzchni ponad 1900 metrów kwadratowych. Obejmą m.in. budowę sceny i widowni. Na nowych trybunach przewidziano 826 stałych, plastikowych siedzisk z możliwością dostawienia tymczasowych. Scena zostanie powiększona.

W zakres robót wejdzie ponadto utwardzenie kostką brukową placu przed sceną, poszerzenie do niej drogi dojazdowej, wykonanie trawników oraz przebudowa instalacji energetycznej ze zmianą lokalizacji lamp oświetleniowych.

Oferty można składać do 18 czerwca.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments