Strona główna Aktualności Polityka Kto popiera Cymermana? (WIDEO)

Kto popiera Cymermana? (WIDEO)

25

Kandydat do Rady Miejskiej w Pabianicach ma spore poparcie. Czy to przełoży się na wynik wyborów?

Dariusz Cymerman startuje w wyborach uzupełniających w okręgu nr 19. Dziś przed budynkiem Gimnazjum nr 3 (tam będzie lokal wyborczy) swoje poparcie dla Cymermana wyrazili liderzy Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, SLD oraz Bloku Samorządowego Razem.

– To wykształcony, odpowiedzialny i pracowity młody człowiek. Co bardzo ważne, zamierza w radzie popierać działania prezydenta Grzegorza Mackiewicza. Działania dla dobra mieszkańców i miasta. Myślę, że jego działalność spowoduje stabilizację w radzie miejskiej – mówił Krzysztof Habura, szef Platformy Obywatelskiej.

Nowego radnego poznamy już 4 grudnia. Kontrkandydatami Cymermana są: Sławomir Szczesio, Włodzimierz Iwaszko oraz Dariusz Jakóbek.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

kolejny biedny co by dietę przytulił
Cymerman to ten muzyk ?

Nie znasz ? Przecież razem gracie. On póki co, jeszcze sobą dyryguje, a Ty nadal cymbalista !

Brawo WY !! – musimy zjednoczyć siły – tylko tak możemy wygrać z tym populistycznym PiSem bo za kilka lat będziemy bidą z nędzą bez przyszłości. Dużo gadają mało robią. Puste frazesy o utopijnych P-cach phi phi. Skuteczność a nie bajki. Pozbawiają nas wartości do aktywizacji w życiu społecznymi dążenia do własnych celów. Ciebiada to nie św. Mikołaj !!

Wyborcy mogliby wybrać Szczesia i zagrać na nosie tej klice

Ma widać poparcie komuny … kcPO i SwetruNowoczesnej … 🙂

Ktoś Pana chce poprzeć i to się liczy, chociaż w tym przypadku może zaszkodzić. Jeśli negujesz z automatu PO i Nowoczesną, to zaapeluj do PiS-komuny, może wtedy wygra !

Panie Gryglewski i Habura, młodzi ludzie mają maks 35 lat. I w takich osobach jest siła tego miasta!

Poparcie starej sitwy, partii ktore kręcą lody od „upadku” komunizmu jest dla mnie wystarczającym nokautem dla tego Pana.

Mam nazieje ze wyborcy wpuszczą do Rady kogoś nowego „niespokrewnionego”

Ja tam jestem zadowolona, że .N, PO, SLD, BSR potrafią się dogadać w sprawach ważnych dla Pabianic. PiS chciałby totalnego chaosu bo wtedy mogą opowiadać bajki. Dziś w P-ch nikt ich nie potrzebuje, tylko mącą. A poza tematem: fajnie, że pojawiła się nowa partia – Nowoczesna i pozytywnie może sporo namieszać. Powodzenia Gosia 🙂

To prawda potrafią się dogadać ale o swoje stołki i o kase O nic więcej im nie chodzi władza i kasa Habura ,Adamski ,Mackiewicz ,całe zło tego miasta

Ty więcej umiesz więcej coś napisać, oprócz ciągłego szkalowania z szablonu ? Chyba chory jesteś !

Cieszę się, że zjednoczyli się wszyscy by zablokować działania PiSu, które oprócz politycznego show nic nie wnoszą. Ciągła krytyka bez merytorycznych argumentów. Co zrobił pan senator Łuczak czy K. Ciebiada w sejmiku? W tych wyborach trzech kandydatów popieranych przez PiS kontra jeden niepartyjny Dariusz Cymerman.

a pan Antek o ktorej wyszedl dzisiaj z archiwum Urzedu Wojewodzkiego ( godz pracy 8-16) skoro juz o 15-tej rozdawał kotyliony pod urzędem????

Stety kandyduje. Proszę o informacje o moim „pokrewieństwie”, może czegoś nie wiem.

Jakoś trudno mi uwierzyć w Pańską całkowitą niezależność więc niech Pan sobie sam odpowie, z kim jest Pan „spokrewniony”.

Płytka próżność i ciut wybujałe ego, jakie z Pana emanują w paru wpisach, to żadna partia i poparcie, więc tym bardziej żałosne. Stara się Pan zaistnieć, za wszelką cenę. Może się Panu powiedzie. Osobiście byłbym zawiedziony, ale to nie ma żadnego dla Pana, znaczenia. Mimo wszystko, życzę powodzenia.

Gryglewski … jak ty się sprzedałeś już za fuchę w łodzi od PO … Czy jak ci powiedzą żebyś kazaczoka zatańczył … to zatańczysz ? …upadek człowieka … 🙁

Zazdrościsz fuchy i się pienisz ! I Ty kazaczoka możesz kiedyś zatańczyć. To jest tylko kwestia argumentów !

Bardzo dobrze, że może dojść do jakiegoś rozwiązania i współpracy miedzy partiami, gdy chodzi o kogoś fajnego 🙂

Cymerman może sprawi, że coś się zmieni… Na to liczę 🙂

Darku, masz mój głos. Rozmawialiśmy wielokrotnie i wiem, że nie po tą marną dietę tam idziesz…. Trzymam kciuki!!!

Cała wierchuszka skompromitowanych ludzi ,szkoda że dołączył do nich sprzedawczyj Gryglewski ,Ale widac że pieniadze mają dla niego barwy polityyczne Nie glosujcie na tego Cymermana by nie popierać kłamczóchów i ludzi któzy bronią swoich stołków

Głosujcie ! Jak Cymerman wygra, to może wreszcie ’ adam ” przestanie bzdury wypisywać !

Błąd ! Po co i komu się tłumaczysz. Twoja brocha !

A jakie ukłony na filmie sadzi do habury i towarzysza Grygla … To pokazuje jaką marionetką będzie … Kandydat spalony na początku kampanii … 🙂

A niech sobie sadzi, Tobie co do tego, to jego taniec. Jaki będzie, to się okaże .A Ty, co Baba Wanga ?