Strona główna Na sygnale Kryminalne Kradł prąd z klatki schodowej

Kradł prąd z klatki schodowej

33
Strażnicy miejscy otrzymali informację o nielegalnym poborze prądu w kamienicy przy ul. Zamkowej, znajdującej się w zasobach Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Pabianicach.

– Przybyły na miejsce patrol wraz z elektrykiem przeprowadził wstępny rekonesans, który wskazywał na możliwość kradzieży. Aby jednoznacznie potwierdzić ten fakt powiadomiono pogotowie energetyczne, które przeprowadziło kontrolę – informują strażnicy miejscy.

W wyniku kontroli stwierdzono nielegalny pobór prądu i powiadomiono funkcjonariuszy z komendy policji w Pabianicach. Ci ustalili już sprawcę i podjęli stosowne czynności w celu ukarania złodzieja prądu.
Kradzież prądu, zgodnie z przepisami Kodeksu Karnego, jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Ponadto sprawca może spodziewać się naliczonej przez dostawcę opłaty za nielegalny pobór, której wysokość wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Medal dla sygnalisty powinni wręczyć w piątek o 10 na rynku przy Moniuszki… Chętnie poznam twarz….

dla jednych sygnalista godny potępienia na rynku, dla innych godna uwagi postawa obywatelska, która przyczyniła się do wyeliminowania mendy -pasożyta żerującego na uczciwych obywatelach , płacących za energię…. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia , a ty jak wnioskuję po komentarzu, jesteś po stronie pasożyta

Pasożyt nie pasożyt ale swój. Większość Ukraińców na ten moment utrzymujemy z własnych podatków itp i jakoś nikt nie beczy bo sami obroncy

Ale smród. Ale czego innego można spodziewać po rosyjskiej ONUCY .

Odpowiedź godna prawdziwego ” patrioty”, nawet nie wiem jak ten bełkot komentowac

Ukraińcy potrzebują pomocy, pasożyty nie!

Tu też nie karmcie.

Ruskie trolle nawet tu piszą.

Słusznie! Niektórym się wydaje, że skoro prądu nie widać, to tak jakby go nie było i nie dociera do takich, że kradzież prądu to taka sama kradzież jak np. samochodu, a ten który się tego dopuszcza jest zwykłym złodziejem!

Ale czy ja coś pisałem o potępianiu sygnalisty?Po prostu byśmy z sąsiadami chętnie nagrodzili kwiatami….😀

Czyli popierasz to że ktoś cie okrada. No super.
Może nie rozumiesz tego ale za ten prąd płacili inni mieszkańcy tej kamienicy. Co apoteoza mentalności Kalego.

Raczej twarz pasożyta i złodzieja powinna być wystawiona na publiczny widok. I jeszcze tutaj ją opublikować.

Idź być dzbanem gdzie indziej

Tutaj popierasz zwykłego złodzieja i piętnujesz człowieka, który to zgłosił, a pod artykułem o remoncie Szelongowskiej hejtujesz Este, który w kilka lat zrobił dla innych więcej, niż dziesiątki osób razem wziętych zrobią przez całe życie ?

Widzisz…a w TVP mówią, ze Polska to kraj mlekiem i miodem płynący….a są tacy, których nie stać…

Oj…. Prezes PCK lub Caritas tez zrobił wiele… Albo Owsiak….Pochwalisz?

Wezmę przykład z ciebie i zasypię hejtem. Nie stać na prąd ? Szkoda, że przy okazji stać na wódkę.

Napisz gdzie mieszkasz dzbanie, sąsiedzi chętnie się podłączą pod twoje zasilanie …..

Można jeszcze być po trzeciej stronie… Lanie powinni dostać obaj:) I złodziej i kabel.

Takich pasożytów jest napewno więcej.

Ilu tu widzę potępiających ? Jakoś nikt nie potępił ,, czarnych ” a także właścicieli.,, myjni ” po komentarzach znajdujących się pod art.promocyjnymi SM jakie co parę dni się tu ukazują. Jeszcze trochę a zostaną nieroby i ich ,, komendant ” wyniesieni na ołtarze.
Przypomnę , ( proszę poczytać ) dotyczyły one wylewanie chemicznego syfu z myjni na ulicę i bezpośrednio do gleby. No ale widać że ochrona środowiska i nasze zdrowie są chyba mniej ważne. SMUTNE.

Widzę chemia i doznaje orgazmu, pomieszanego ze świętym oburzeniem, bo przeczytałem na FB ze hymia to jes zło…

Jak nie zrobią to Ci przeszkadza …jak coś robią i jest tego widoczny na mieście efekt np skazani którzy czyszczą miasto to też źle?..zastanów się czego chcesz…

widać po wpisie ze wiele wątpliwości budzi ukończenie nawet szkoły podstawowej jeśli nie wiesz kto jest za to odpowiedzialny i kto powinien sie tym zająć. Ale trudno może kiedyś doczytasz lub sie tego douczysz ofiaro losu .

Wiesz co? Ktoś kiedyś powiedział : ,, nie można nazwać człowiekiem lub istotą która choć trochę myśli istotę która nie mając argumentów obraża drugiego człowieka „.
Ale może, posiadaczu nagrody Nobla w kilku kategoriach ( szkoda że nie głupoty ! ) napiszesz kto się tym powinien zająć, i kto jest za to odpowiedzialny.

Książki do reki i czytać uczyć się wtedy najlepiej zapamiętasz a nie gotowiec 🙂

Proszę przeczytać moją odpowiedź w artykule niżej.. dot.. interwencji z numeracją posesji…zapraszam na Komendę do spotkania i rzeczową rozmowę a nie pisanie bzdur na forum Każdy wtorek po telefonicznym umówieniu..pozdrawiam

,, Proszę przeczytać moją odpowiedź w artykule niżej..dot.. interwencji z numeracją posesji…”

Lubimy donosy, nienawidzimy donosicieli.Ot i cała mentalność Polaka!

A czy te wszystkie ulgi i przywileje dla ukraińskich „nachodzcow ” ktore powodują wielkie koszty na ktore my płacimy , to nie jest kradzież ze strony rzadu na polskich rodzinach ?

By ruskie trolle miały o czym pisać. Wiesz w Kijowie jest masa pustych umeblowanych mieszkań możesz zająć któreś.

Putin Lubi to 👍

Ulgi i przywileje? Obyś nigdy nie musiał z takich „ulg i przywilejów” korzystać w innym kraju.