Strona główna Aktualności Z miasta Koronawirus: nie żyje 62-latek z Pabianic

Koronawirus: nie żyje 62-latek z Pabianic

42
fot. pixabay.com
Po trwającej tydzień hospitalizacji zmarł mieszkaniec Pabianic, u którego stwierdzono koronawirusa. To trzeci śmiertelny przypadek na terenie naszego powiatu.

Gdy mężczyzna trafił do szpitala, był już w ciężkim stanie. Zgon nastąpił wczoraj.

– 62-latek miał wiele chorób współistniejących – informuje Piotr Szczepaniak, kierownik sekcji higieny środowiska w sanepidzie.

Dwie pozostałe osoby, które zmarły wcześniej (87-letnia kobieta i 72-letni mężczyzna) były mieszkańcami gminy Ksawerów.

Wszystkich zakażonych COVID-19 jest teraz w powiecie pabianickim 53. Większość, bo 43 przebywa w domach, w szpitalach znajduje się 10. Kwarantannę przechodzi 348 osób.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Od marca tego roku zmarły 3 osoby na koronavirusa …
Po co nam w mieście mobilny punkt testowania na c19 ?
Dlaczego podejrzani z zakażeniem wędrują do centrum miasta obok supermarketu ?
Czy mobilne labolatorium to ustalenia z forum ekonomicznego w krynicy ?
Czy zakłady pracy ? w tym szkoły ? przedszkola ?
Będę masowo testowane ?
I zbierane DNA ?

Będzie zbierane DNA na potrzeby działań New World Order i masowej eksterminacji ludzi, zleconej przez Billa Gatesa. Przerażajace. Co z nami będzie ?

Last edited 2 lat temu by Reptilianin

Czy bardziej szalony jest Bill Gates ktiry wypowiadal sie osobiscie w tv i na Fedex
O redukcji populacji, szczepionkach a także prowadzil osobiscie szczepienia w Indiach, Afryce .
Czy bardziej szalony jest człowiek który cytuję i udostępnia jego wypowiedzi ?
A może najpoważniejszy jest ten który to wyśmiewa, żeby wszystko mogło iść zgodnie z planem ?

https://youtu.be/mYjpcnjDc1Y

4 minuty podsumowania oczywiście to „humorystyczne”😉 manipulacje i zdania wyrwane z kontekstu,
Tylko po co zbawca ludzkość posiada takie myśli? plany ?
i dzieli się tym przez media ?

Podajesz link do telewizji, której jednym z ekspertów jest człowiek twierdzący, że Ziemią rządzą ludzie-jaszczury z kosmosu. No rzeczywiście bardzo logiczne, naukowe, wiarygodne podejście. I ty każesz innym „włączyć myślenie”. Człowieku, czy ty jesteś normalny ?

Last edited 2 lat temu by Jureczek

A wypowiedzi i wywiad Bila Gatesa są wg Ciebie zmanipulowane ???
Przecież powiedziałem
to tylko koncentrat 4 minutowego filmu
Jak chcesz możesz poszukać cały np. TedeX i wyszukać tą wypowiedz 30 minut o szczepieniach i redukcji populacji .
Z telewizji i kanału który Ci najbardziej odpowiada .

Chłop jasno i wyraźnie mówi o swoich planach, których teraz doświadczamy,
a Tobie przeszkadza nazwa kamery,
która go filmowala .

Tak wg twojej logiki jestem nienormalny
nie mam z tym problemu

…miał wiele chorób współistniejących. To tyle. Pozdrowienia dla covidoszoszonów

62-latek miał wiele chorób współistniejących

XD

Wyrazy współczucia dla rodziny. Ale prawda jest taka że na powikłańa grypy więcej osób umiera. WHO wydało opinię dla Wielkiej Brytanii że z powodu powikłań grypy 2020 roku więcej osób zmarło niż na Covid 2019.

Więcej czyli ile ? A w Polsce ? Proszę o merytoryczną odpowiedź.

Last edited 2 lat temu by Podaj dane

Mam apel do lekarzy mających resztki sumienia. Czy dla Was naprawdę ma większe znaczenie covid stwierdzony u 2% populacji niż rak, profilaktyka czy inne choroby? Jeśli się boicie utraty prawa wykonywania zawodu to rozumiem, inaczej coś Wam powiem: kłamstwo powracam.bwy już

Z tym 2% się zagalopowałeś. Zakładając nawet że w Polsce mieszka 35 milionów ludzi to:
35 000 000 – 100%
84 396 – x (liczba zakażeń w Polsce od marca z dzisiejszymi)
x= 0,24113142857%

Ostatni w TVP był ciekawy wywiad:
https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,07092020,49753158

Panie Szczepaniak, co to za pierdoły Pan głosisz? Jakie to niby choroby współistniejące zmarły posiadał? Że po zawale i chorobie wieńcowej? Znajdź no 60+ latka, pracującego od urodzenia w tym śmiesznym kraju, który jest całkowicie zdrowy!

Pani Patrycjo, tytuł artykułu bardzo chwytliwy, ale czy jeśli ktoś umrze mając opryszczkę też napisze Pani o tym artykuł. Może jeśli podaje Pani już taką smutną wiadomość to warto uczciwie napisać na co konkretnie zmarł i dopiero dodawać informację o koronawirusie.Taka forma to zwykłe żerowanie na na najprostszym instynkcie jakim jest strach czytającego.

Zmarł bo miał niedawno zawał i jego serce nie wytrzymało zarażania koronawirusem i wynikłego z niego osłabienia układu krążeniowo oddechowego. Czy teraz czytający powinien być mniej przestraszony ? Czy to coś zmieniło dla rodziny zmarłego? Czy to coś zmieniło dla samego chorego który niestety nie żyje a może mógł żyć jeszcze 20 lat ? I co ma opryszczka do tego ? Czy gdyby ten człowiek po zawale dostał opryszczki to teraz by nie żył? Czy tak trudno zobaczyć różnicę ? Nie mogę czytać tych durnych wywodów. Rzygać się chce pseudonaukowcy z Facebooka i z filmów YouTube.

Last edited 2 lat temu by Jureczek

Otóż drogi Jureczku opryszczka jest śmiertelna. Szacunkowo 90% populacji jest nią zarażona. HSV-1 wywołuje opryszczkowe zapalenie mózgu którego śmiertelność przy braku leczenia wynosi 70% a leczonego 10-20%. HSV-2 opryszczkowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych o podobnej śmiertelności.To co może ogłosimy drugą pandemię ? Pytanie czy chory po zawale był w stanie przeżyć jakąkolwiek infekcję górnych dróg oddechowych. Jak szybko została udzielona pomoc przy zawale zapewne orientujesz się, że czas ma tu kluczową rolę. Jeśli to była bliska Ci osoba to współczuję, ale jeśli nie to z kąd czerpiesz wiedzę o przyczynie zgonu ?

Z pewnością nie Z TĄD co ty 😁😀😄😃😀😄😀. A procentowa śmiertelność na zapalenie opon mózgowych nie ma tu nic do rzeczy. Do rzeczy ma to u ilu zarażonych opryszczką objawi się zapalenie mózgu. A już ci odpowiadam. U 0,0002 (dwie dziesieciotysieczne) procenta. A z tych 0,0002 procent zarażonych umrze 10-20 procent. Teraz sobie porównaj te dane z koronawirusem. Ale jeśli potrafisz liczyc tak jak znasz ortografię to wiem już dlaczego potrafisz tylko bezmyślnie przepisywać tu bzdurne dane znalezione w internecie.

Jeśli potrafisz być taki wykształcony jak potrafisz ponizac ludzi to rozumiem skąd i Ciebie tyle złości

Czym poniżyłem ? Tym, że nie umiesz pisać po polsku, czy tym, że wykazałem za bezzasadne porównanie koronawirusa z opryszczką ? Niestety te twoje brednie pokazują jedynie poziom osób, które sądzą, że znają jakaś tajną prawdę o koronawirusie (a raczej o tym, że on nie istnieje), a która jest ukryta przed zwykłymi ludźmi. Doszło do tego, że niektórzy z was wierzą w to, że jacyś tajemniczy „oni” płacą redakcji Epainfo za podanie statystyk sanepidu w powiecie pabianickim.

Last edited 2 lat temu by Jureczek

Aaaaa…. no i wreszcie
karty się odkryły 👍👍👍
A czemu sanepid nie udostępnia statystyk innych chorób do wiadomości społecznej ?
I czy Covid 19 jest wpisany na listę chorób zakaźnych ?
Czy wg Ciebie wszystko
z tą pandemia jest ok ?

Statystki innych chorób są bardzo tajne i dostępnie jedynie w darknecie dla wybranych. Sanepid nie udostępnia bo to jest tajne. Lepiej nie klikaj tego linka http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/index_p.html#01
Nic z tego nie może trafić do wiadomości społecznej

Last edited 2 lat temu by Jureczek

A tu dane z tajnej agencji rządowej na temat tajnej broni biologicznej pod nazwą grypa http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm
Bardzo trudno to znaleźć nikt tych danych nie podaje. Skasuj to jak przeczytasz. Nic z tego nie może trafić do wiadomości społecznej

Last edited 2 lat temu by Jureczek

Jureczku jureczku 😊
Czego nie ogarniasz ?
Pytanie było czemu sanepid nie informuje o innych chorobach tak samo jak o C19 poprzez codzienne statystyki medialne ?
Czemu C19 ma taki dobry PR i Marketing ?
Ogarniasz ?
Pytanie numer dwa
czy Covid 19 jest wpisany na listę chorób zakaźnych ?

Czego dotyczy Twój link ?

Czytaj ze zrozumieniem i pełnymi zdaniami 😊

Twoje pytanie brzmiało dokładnie tak cyt: „A czemu sanepid nie udostępnia statystyk innych chorób do wiadomości społecznej ?”
Więc przestań robić z siebie debila większego niż jesteś

A tu oto lista na którą nie jest wpisany koronawirus:
http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20200001118/O/D20201118.pdf
Notatka ulegnie samozniszczeniu po tym jak ją przeczytasz, bo jest tajna i dla nikogo niedostępna. Zauwzylem jednak, że i tak odpiszesz kolejna głupotę, więc na tym kończę, bo zwykłemu trolowi jak ty, jakby przedstawić 50 tomów akt jako dowód to on i tak będzie wiedział swoje.

Jureczku Jureczku😊 znów czytamy ze zrozumieniem Lista chorób zakaźnych w Polsce 😉 To o czym rozmawiamy i to co czytamy codziennie i widzimy codziennie to pandemia CoronaVirus Covid19 Więc czy ten Virus Covid 19 jest zgłoszony i wpisany na listę chorób zakaźnych czy też nie ? Nie interesuje mnie jakieś ….ustawy ws. sposobu zgłaszania drogą elektroniczną….. Corona Virus Covid 19 jest zakaźnym wirusem ? Czy tylko projektem do lockdownu i totalitaryzmu ? A procedury postępowania z nazwą zastępcza dla totalitaryzmu mnie nie interesują . Chętnie posypie głowę popiołem Wysil się bardziej i poszukaj . To nam wszystkim zaoszczędzi czasu i… Czytaj więcej »

Ustawy o zgłaszaniu ? Po raz kolejny pokazałeś że nie masz pojęcia co czytasz

Tak tak tak jestem zwykłym trolem
😂😂😂
Jureczku wystarczy jeden dowód
Nie potrzebuje 50 tomów akt
Jeden dowód wysil się
Nie marketing zarządzanie PR
Które mają się jak zarządzenia do ustawy
Jeden dowód

Dowodem na to, że bredzisz było porównanie koronawirusa do opryszczki ale jakoś się nie odniosłeś do tego, tylko zacząłeś wypisywać kolejne bzdury skrzętnie omijając mój komentarz wyjaśniający, że żadnego zapalenia mózgu wywołanego przez opryszczkę nie można porównać do covid. Teraz nadal pokazujesz, że nie wiesz co mówisz. Zarządzenia, ustawy rozporządzenia- słowa które kiedyś słyszałeś a o których hierarchii, zakresie obowiązywania nie masz pojecia. 50 tomów akt ci nie starczy jako dowód bo i tak za każdym razem odkrecisz cos, przemilczysz albo udasz że nie rozumiesz.

Jureczku Jureczku zwolnij, uspokoj się, złap oddech … lepiej ?😊
Nie wiem w jakim świecie żyjesz,
ale poukladajmy to co napisałeś :
Ja nie jestem autorem informacji o opryszczce i zapaleniu opon
To nie jest mój post
Nie odniosłem się do niego,
bo nie jestem jego autorem .
Zarządzenia ustaw i rozporządzenia jak najbardziej sa moim zainteresowaniem ?
Więc czemu mnie tak oceniasz ze nie mam pojęcia ?

Ale znów odeszlismy od tematu
JEDEN DOWÓD wystarczy !
Lub Lista chorob zakaźnych
gdzie Covid 19 jest wpisany jako virus zakaźny !

I znikam na miesiąc z EPA INFO ok?

Odpowiem pytaniem na pytanie: Wiesz dlaczego nie umieszcza się znaku „zakaz zatrzymywania się i postoju w odległości mniejszej niż 10 metrów od skrzyżowania” ? Dokładnie dlatego nie ma covid na tej liście.

Cytując klasyka –
„to wiem już dlaczego potrafisz tylko bezmyślnie przepisywać tu bzdurne dane znalezione w internecie.
Nie mogę czytać tych durnych wywodów. Rzygać się chce pseudonaukowcy z Facebooka i z filmów z you tuba”

Grypa jest
śmiertelna Odra jest
A pandemicznego virusa Covid 19 nie ma

Sory miałes swoj czas
Do następnego razu 😊

A to jest bardzo ciekawe 😊
Którzy to z nas wierzą w jakieś finansowanie epainfo ?
Bo ja od marca nie zauważyłem takiej informacji,
takiego komentarza na epainfo ?
Skąd posiadasz takie informacje ?

Nie pierwszy raz pokazałeś, że zauważasz tylko te informacje, które chcesz zauważyć

Jureczku jureczku
Dzięki takim komentarom jak moje skromne i komentarze ludzi którzy widza ze sa robieni w bambuko i zadaja pytania bo ta akcja się nie składa .
dzieki komentarzom które wywołują tyle zaineresowania i konwersacji
Ten portal dostaje tyle zainteresowania i uwagi ze nie potrzebne jest ode tajemnicze płacenie .
Ps. Jak jak nie możesz strawić wszystkich komentarzy proszę
czytaj tylko same artykuły –
jest też taka opcja za Free i no stress

Więcej osób w naszym powiecie utonęło niż zmarło na wirusa, więc może zamiast maseczek powinniśmy nosić kapoki hm…?

Czyli ile tych osób utonęło ?

rozumiem, ze Ci co zmarli na covid-19 to chodzili na covid-party by zwiekszyc szanse zarazenia…

gdyby ci topielcy mieli maski z rurkami nie utonęli by!

Coronavirus Covid 19 to super atrakcyja bedąca na czasie wymówka dla każdego przypadku śmierci pacjenta. Teraz nawet sekcji nie trzeba bo w papiery idzie rozpoznanie covid 19 i kropka. A ubezpieczyciele od ubezpieczeń na życie i chorób np zawału serca zacierają ręce.

Mylisz się. Lekarze kiedy tylko mogą, w akcie zgonu wpisuja cokolwiek innego, niż chorobę zakaźną. Z punktu widzenia dokumentacji i formalności jest z tym strasznie dużo pier*lenia, z kwarantanną całego oddziału włącznie. Jesli nie trzeba, po co ryzykować..

Covid 19 to nic innego jak grypa nie ma żadnego wirusa, koronawirusy są z nami od lat i jakoś żyjemy. Stary dziad z Ameryki sobie go wymyślił i na tym bije gruby hajs .

„Śmiertelnie potrącony pieszy na przejeździe kolejowym zmarł wczoraj w szpitalu. Od wielu lat leczono u niego zaawansowaną chorobę wieńcową układu krążenia”. (agencja TVPiS)