Strona główna Dzieje się Konstantynów Łódzki świętuje w sobotę. Sprawdź atrakcje na dni miasta

Konstantynów Łódzki świętuje w sobotę. Sprawdź atrakcje na dni miasta

0

Święto Miasta w Konstantynowie Łódzkim coraz bliżej! Będą koncerty, ale nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Impreza odbędzie się 14 września na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim przy pl. Wolności 60.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus. Wystąpią również artyści reprezentujący różnorodne gatunki muzyczne. Będą to: romska grupa Perła i Bracia, a także Kordian, czyli pierwsza w Polsce formacja grająca góralskie folko polo oraz konstantynowski zespół rockowy Vinyl. Nie zabraknie lokalnej Kapeli Podwórkowej Konstantynowiacy.

Łódzki Teatr Piosenki zaprosi publiczność na widowisko muzyczne „Ach to boskie włoskie życie”. Nie zabraknie utworów oryginalnie wykonywanych przez Al Bano i Rominę Power czy Ricchi e Poveri.
Czas między koncertami wypełni taneczne show Active Movement i Dynamic Beat oraz energetyczna zumba FitFabric.

Natomiast na finał wieczoru zaplanowany został pokaz pn. Disco Polo Show, podczas którego usłyszymy najbardziej znane utwory tego gatunku muzycznego w wykonaniu na żywo, a na estradzie pojawią się też tancerki.

W wesołym miasteczku na dzieci czekać będą: duża zjeżdżalnia, eurobungee, dmuchany tor przeszkód, quady, dmuchany plac zabaw, kolejka alpejska oraz karuzela. Do zabawy zaproszą najmłodszych żywe maskotki, będzie też można pomalować sobie buźkę. Natomiast chętnych do nabywania nowych umiejętności zapraszamy do Akademii Snookera. Oczywiście w sąsiedztwie sceny rozstawione zostaną food trucki i grill. Wesołe miasteczko będzie czynne również w niedzielę w godzinach 12.00 – 20.00.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułJubileuszowa „Muzyka Świata”. Czekają nas wyjątkowe koncerty
Następny artykułTrendy w biżuterii w roku 2019
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments