Strona główna Styl życia Konsożyczka w Alior Banku, czyli jak zamienić kilka rat na jedną, niską

Konsożyczka w Alior Banku, czyli jak zamienić kilka rat na jedną, niską

0

Klienci mający kilka kredytów w różnych bankach zastanawiają się co zrobić, by comiesięczne spłacanie rat było wygodniejsze i łatwiejsze. Dzięki ofercie „Konsożyczka” dostępnej wyłącznie w placówkach partnerskich Alior Banku jest to możliwe.

 

O szczegółach tego kredytu konsolidacyjnego i jego zaletach mówi Bernard Kokczyński, bankier klienta indywidualnego z placówki partnerskiej Alior Banku w Pabianicach, przy ul. Popławskiej 4/20.

Czym właściwie jest kredyt konsolidacyjny i komu może opłacić się skorzystanie z niego?

– Kredyt konsolidacyjny to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które korzystają z jednego lub wielu kredytów. Bank spłaca wszystkie poprzednie zobowiązania klienta, zamieniając je na kredyt z jedną, korzystną ratą. Na tym właśnie polega nasza „Konsożyczka”.

Jakiego rodzaju kredyty można przenieść w ramach oferty Alior Banku?

alior_pabianice– Bank pozwala na skonsolidowanie różnych kredytów. Mogą to być np. pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, samochodowe, karty kredytowe, itp.

A czy można przenieść tylko jeden kredyt?

– Tak, oczywiście. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że może rozwiązać problemy nie tylko osób zmęczonych spłacaniem wielu kredytów, ale również tych, którzy po prostu chcą, aby ich miesięczne wydatki związane z regulowaniem zobowiązań kredytowych były niskie.

Jakie są warunki skorzystania z „Konsożyczki”?

– Minimalna kwota kredytu to 30 tys. zł, w tym przynajmniej 25 tys. zł muszą stanowić przenoszone zobowiązania. Warto podkreślić, że oferujemy niskie oprocentowanie – tylko 7,77% .

Do jakiej kwoty można uzyskać kredyt?

– Przenosząc zobowiązania z innego banku klienci mogą się ubiegać o kredyt konsolidacyjny nawet do 200 tys. zł.

Czy przy konsolidacji kredytów można otrzymać dodatkową gotówkę?

– Tak, korzystając z oferty „Konsożyczka” można otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel. Przydadzą się zwłaszcza w przypadku niespodziewanych wydatków lub gdy chcemy zrobić sobie lub najbliższym małą niespodziankę – np. wspólny wyjazd.

Jak wziąć kredyt?

– To proste. Wystarczy odwiedzić naszą placówkę partnerską i złożyć odpowiedni wniosek. Nie jest to trudne, a pracownicy placówki chętnie odpowiedzą na pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, środki zostaną wypłacone nawet w ciągu jednego dnia od chwili podpisania umowy.

Co jeszcze warto wiedzieć?

– Klienci często pytają o akceptowane przez bank źródła dochodu. Jest ich wiele, w tym umowa zlecenia i umowa o dzieło.

Dziękujemy za rozmowę, a klientów zapraszamy do placówki partnerskiej Alior Banku w Pabianicach, przy ul. Popławskiej 4/20 (supermarket Carrefour).

REKLAMA
Poprzedni artykułStefaniak na podium w Pucharze Polski Baja
Następny artykułNapastnik z Bulwarów zatrzymany