Strona główna Aktualności Komunikacja Koniec rajdów po osiedlu

Koniec rajdów po osiedlu

6

Zarząd Dróg i Zieleni Miejskiej ustawił słupki, które blokują wjazd na wyasfaltowany pasaż między ul. 20 Stycznia a Żytnią, przy chodniku prowadzącym do Gimnazjum nr 3.

Samochodem pod blok można podjechać tylko od strony ul. Żytniej, która jest jednokierunkowa. Wcześniej kierowcy, skracając sobie drogę, przejeżdżali przez pasaż na parking przed blokiem (właściwy wjazd był od strony Żytniej). Te manewry były niebezpieczne, bo droga droga prowadzi bezpośrednio do szkoły. Na temat zwrócił uwagę radny Sławomir Szczesio.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No i dobrze idąc tamtędy trudno było stwierdzić czy to chodnik czy już ekspresówka…..

To Pana Szczesia na osiedlu będą całować!!! (za taką akcje wszyscy kierowcy :))

a w razie pożaru straż ma tylko dojazd z jednej strony?? słupki ok ale powinny być składane

Pytania do mediów i nie tylko! Radny Sławomir Szczesio w czasie sesji Rady Miejskiej 27 sierpnia 2015 r. w swoim wystąpieniu, które było posumowaniem jego „potyczek” z radnymi PO wyjaśnił, że każdemu okaże dokument PROKURATURY REJONOWEJ W PABIANICACH. Z jego treści wynika,że Prokuratura zatwierdziła postanowienie o umorzeniu dochodzenia „w sprawie złożenia w dniu 23 grudnia 2014 r. w Biurze Rady Miejskiej w Pabianicach fałszywego oświadczenia majątkowego przez Sławomira Szczesio posiadającego mandat Radnego Rady miejskiej w Pabianicach, a jednocześnie pełniącego funkcję Prezesa Stowarzyszenia PTTK w Pabianicach wobec braku znamion czynu zabronionego”. Swoje wystąpienie, oratorski popis krasomówczy zakończył wręczeniem kreta ozdobionego kokardą… Czytaj więcej »

I wreszcie ktoś zrobił porządek z idiotami, którzy jeździli po trawie, po chodniku, żeby tylko dojechać pod swój blok. Wjazd macie od Żytniej !!!

wolałabym żeby zrobili jakiś parking!! co do dojazdu to jak auta parkują nie da się przejechać…
rodzina Pana S. też skracała sobie drogę w ten sposób;)