Strona główna Aktualności Z miasta Komenda przyjęła nowych funkcjonariuszy

Komenda przyjęła nowych funkcjonariuszy

18
Przedostatniego dnia roku do garnizonu łódzkiego zostało wcielonych 47 funkcjonariuszy. Dwóch z tej grupy będzie pracować w naszej komendzie policji. 

To pabianiczanie w wieku 24 i 30 lat. Wcześniej nie byli związani zawodowo z żadnymi służbami.

– Dzisiaj dostali rozkazy o przyjęciu do służby, ale podobnie jak pozostałe osoby, które wstępują w nasze szeregi ślubowanie złożą w styczniu – informuje podkomisarz Ilona Sidorko, rzecznik prasowy KPP w Pabianicach.

Po ślubowaniu nowi stróże prawa rozpoczną szkolenie w ramach kursu podstawowego, a następnie wrócą do jednostki i rozpoczną okres adaptacji zawodowej.

–  Jeszcze nie wiadomo, w których wydziałach będą pracować – dodaje rzecznik.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

być stróżem prawa to jest pomysł durny – rychu peja

Świetny idol. Przestępca, który ledwo podstawówkę skończył

47 popilków obecnego rządu

Jak chcesz to sam sobie pracuj do 65 roku życia 😁😁😁😁. Jak dożyjesz

Policjant nie pyskuj bo jeszcze ci zabiorą tę wymarzoną emeryturę. Pamiętaj, że swoją wypłatę masz tylko i wyłącznie dzięki uczciwie pracującym obywatelom. Bądź dla nich zawsze miły i uprzejmy.

Żal tyłeczek ściska 😁

Wolę pracować do 65 roku życia niż być tym pseudo policjantem, kiedyś ponad 30 lat temu to była policija, byli szanowni i tolerowani a teraz? Przychodzą tacy głąby po gimnazjum z ulicy nie doroby wszystkich biorą bo są takie braki, że nie znają prawo i szpanują, wiem o tym jak chodziłem na siłkę a oni mieli raz w tygodniu WF gnaty na wieszchu i smarkacze po około 23lata! wielcy stróże Prawa żenada!!!!

Jest szansa , że jest to NORMALNY CZŁOWIEK więc nie pluj. Dobrego NR życzę

Ozyrys a skąd możesz wiedzieć? Co ty Bóg? Nawet nie zrozumiałeś o czym napisałem

No nie dziwię się. Ty nie wolisz pracować, tylko nie masz wyjścia. Nikt by cię nie przyjął do policji bo nie umiesz sklecić po polsku kilku prostych zdań. Proszę: ” tacy głąby”, „nie doroby”, „wieszchu”. Nie wspomnę o składni. Dziwne, że w ogóle ktoś cię chce gdzieś zatrudnić 😁😁😁😁😁😁😁

Jak ja zacząłem pracować to ty dopiero uczyleś się tabliczki mnożenia! I na was, na takie ciemnoty, zabierają mi z pensji

Policja jest niezbędna. Ale jedynym przywilejem policjantki/policjanta powinna być wysoka pensja. Na obecną chwilę minimum 10 tys. miesięcznie netto. To by pozwoliło uniknąć „negatywnej selekcji”. Ponadto od stanowiska komendanta powinna to być funkcja wybieralna w powszechnych wyborach.

Bycie Policjantem zawiera mnóstwo różnego rodzaju ZASAD. Czy dla Pana będzie tą zasadą łamanie dziewczynkom rąk i bicie kobiet bez względu na to co mają na sobie jako ubiór??? Jak Pan widzi boją się was jako formacji nawet malutkie dzieci. Nigdy nie powiem że Policja w Pabianicach jest zła , bowiem nie mam tego typu wiadomości. Czyli szacunek. Popatrzmy co zrobicie dzisiaj. Pozdrawiam

Wszystko zależy od tego, którą telewizję oglądasz. Jedna uważa, że policja jest zła a druga, że jest cudownie i wszystko tak jak trzeba. A każda kłamie i tak ostatecznie nic nie wiesz, ale wydaje ci się że wiesz. Przykład: Aresztują dziennikarkę. Nie do pomyślenia, kto to słyszał ? zamach na wolność. Jak można aresztować kogoś za to, że błyska fleszem, bo przecież tylko robi zdjęcie. To nic że z odległości 5 cm od twarzy. Na filmie każdy, normalny człowiek zobaczy i wie, że strzelała fleszem specjalnie, prosto w twarz. Lecz to też nie może być powód aresztowania. Ale niestety tylko… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Policjant

„Pupilków”

Niech stróżują, tylko bez cwaniakowania. Wszystko zgodnie z Konstytucją!

Pamiętaj , że pupilki to dzisiaj 99,9( % władz). Czy i Twoich z loginu?

Do rozstrzygania czy przepisy wydane przez rząd są zgodne z konstytucją jest Trybunał Konstytucyjny, a nie policja. Ale trzeba mieć trochę pojęcia o przepisach, żeby to wiedzieć, a nie czerpać wiedzę z postów na Facebooku