Strona główna Aktualności Kolonie nad morzem za 600 zł

Kolonie nad morzem za 600 zł

0

11 dni w Stegnie mogą spędzić dzieci z rodzin rolniczych. Oferta skierowana jest do uczestników wieku do 16 roku życia. 

Turnus kolonijny nad morzem potrwa od 7 do 17 lipca. Uczestnicy wyjazdu wakacje spędzą w Ośrodku Wypoczynkowym „Relaks”. W tym czasie dzieci i młodzież będą korzystać z wielu atrakcji. To m.in. wycieczki, ogniska oraz uwielbiane przez kolonistów dyskoteki.

Koszt pobytu wraz z dojazdem to 600 zł. Wyjazd organizowany jest w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego z dofinansowaniem ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

By skorzystać z dofinansowania należy dostarczyć:

  • Wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz oświadczenie rodzica lub prawnego opiekuna.
  • Oryginał zaświadczenia z KRUS, stwierdzającego, że jedno z rodziców lub prawnych opiekunów jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno – rentowe oraz wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie) lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS. Zaświadczenia muszą być wystawione na rodziców lub prawnych opiekunów, ponieważ niektóre placówki KRUS wystawiają zaświadczenia na dzieci, z których nie wynika w jakim zakresie ubezpieczeni są rodzice lubprawni opiekunowie. Rodzice (opiekunowie prawni) pobierający rentę bądź emeryturę zobowiązani są o przedstawienie zaświadczeń z KRUS, stwierdzających pobieranie renty bądź emerytury z KRUS (odcinek o wysokości renty nie jest dokumentem).

Co ważne, wszystkie dokumenty muszą być oryginalne.
Opiekunowie prawni zobowiązani są dostarczyć wyrok (decyzję sądu) o prawach do opieki nad dzieckiem.

 

Do uczestnictwa w koloniach zaprasza senator Maciej Łuczak.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej senatora oraz w senatorskim biurze, mieszczącym się przy ul. Stary Rynek 6, jak również pod numerem telefonu: 518-646-999 lub e-mailowo: pabianice@senatorluczak.pl

Na stronie internetowej www.senatorluczak.pl również dostępne są do pobrania niezbędne dokumenty.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułMilena wicemiss nastolatek
Następny artykułRozstrzygnięto przetarg m.in. na Smugową. W kolejce Zielona
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments