Strona główna Na sygnale Kryminalne Kolejny rekordzista z promilami za kierownicą

Kolejny rekordzista z promilami za kierownicą

10
Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Mieszkaniec gminy Dobroń miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. 

6 listopada 2023 roku o godzinie 21.15 dyżurny pabianickiej policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym. Dzwonił świadek, który zauważył poruszający się „wężykiem” samochód.

Patrol policji został skierowany do miejscowości Orpelów, gdzie zastali pijanego 36-latka. Funkcjonariusze zbadali go alkomatem. Okazało się, że miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach wyszło na jaw, że posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo Citroen, którym kierował nie ma aktualnych badań technicznych.

Mieszkaniec gminy Dobroń został zatrzymany. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Poprzedni artykułO retty, trzeba ratować – Martynka w „Sprawie dla reportera”
Następny artykułTak świętowaliśmy Dzień Niepodległości (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

potraktować go odpowiednio…

kon fi den ci

A ty jesteś poprostu głupi. I mimo wszystko nie życzę Ci abyś Ty lub ktoś Ci bliski został poszkodowany czy stracił życie przez pijanego kierowcę.

A trzeźwy to już może mu zabić? Będzie rozgrzeszony?

Poirytowana nie życzy mu, aby pijany zabił kogoś z rodziny. Nie napisała, że trzeźwy może. W ogóle nie napisała na ten temat.

Jakby po pijaku zabił bliska tobie osobę to ciekawe czy napisałbym taki komentarz. Ale patusy tak mają.

Lemingi tak mają. Nikt nie szanuje wolnych sądów. Gdziesz mają wyroki sądów, jak morderca z A1

Kto doprowadził do tego, że nie szanuje się wyroków sądów? Zaczęło się od plucia na sędziów. Było do przewidzenia.

PA TO LO GIA

Który miał 3,5? Ten z tyłu? Widać że ledwo stoi prosto…