Strona główna Aktualności Polityka Kolejny polityk PO przyjedzie do Pabianic. To znane nazwisko

Kolejny polityk PO przyjedzie do Pabianic. To znane nazwisko

46
Komitet Obrony Demokracji organizuje spotkanie z byłym ministrem obrony w rządzie PiS i byłym ministrem spraw zagranicznych w rządzie PO – europosłem Radosławem Sikorskim. 

Działacz Platformy Obywatelskiej ma przyjechać do Pabianic w niedzielę 19 marca. Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki. Wstęp jest wolny.
Będzie to spotkanie autorskie w związku z wydaniem przez Sikorskiego książki „Polska. Stan państwa”.

Radosław Sikorski (ur. 23 lutego 1963 w Bydgoszczy) – dziennikarz, polityk. Senator PiS VI kadencji, poseł PO na Sejm VI i VII kadencji. Minister Obrony Narodowej w rządach Marcinkiewicza i Kaczyńskiego (2005–2007). Minister Spraw Zagranicznych (2007–2014) w rządach Donalda Tuska. Wiceprzewodniczący PO (2010–2016). Marszałek Sejmu VII kadencji (2014–2015).  Od 2019 roku zasiada w europarlamencie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
46 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pewnie będzie opowiadać jak chciał uścisnąć dłoń Bidenowi żeby mu osobiście podziękować za to że rozwalili NS2 ale źli Jankesi go nie dopuscili,albo jak straszył Ukraińców w 2014 roku że albo zgodzą się na wszystko co chcą Ruscy albo zginą,obejszczany światowiec za Arabskie dolary

Masz niepowtarzalną okazję aby zapytać go o to o osobiście

Felek, mądrego to miło posłuchać przyjdź wpuszczają każdego,… na pewno Radek Cię olśni

Kiedy to hipokryzja, kłamstwo, chciwość, zdradzanie i szkodzenie Polsce, zdrada i znieważenie krajów nam bliskich, włażenie w odbyt morderców z Rosji, upadek i poniżenie na kolanach przed Niemcami itd, itd, itd, może kogoś olśnić ?.
Ja na pewno nie przyjdę na spotkanie z tym CZYMŚ gdyż uważam że nawet pobyt w najbardziej brudnym kiblu jest mniej szkodliwy. Szczególnie jeśli chodzi o zapach tam panujący.

Jeżeli z kiblowy zapach Ci nie przeszkadza, to wejdź w „brązową dziuple” karakana 🙂 …

🇷🇺, 🇧🇾.

nikt ci nie każe przychodzić, pewnie i tak byś nic nie zrozumiał

Ty nie rozumiesz już teraz.

Ty cały czas nic nie rozumiesz.

Zrozumiałem że stalin był zły bo mordował masowo,a putin jest w porządku bo morduje tylko w detalu.ruska onuca tak powiedziała.(celowo małe litery)

Siwy, ty chyba o PiSie piszesz? Hipokryzja (np. mówienie, żeby ropy nie ściągać z Rosji i ściąganie jej w dalszym ciągu przez cały rok 2022), kłamstwo (od czego tu zacząć… Morawiecki jest jedynym premierem już dwukrotnie zmuszonym wyrokiem sądu do odkłamania bzdur, jakie wygaduje; zamach smoleński… mówienie od wieeelu miesięcy, że za chwilę składają wniosek o wypłatę środków KPO i po dziś dzień go nie złożyli… można by tu książkę napisać, pt. „Kłamstwo PiSu), chciwość (królestwo Obajtka sprzedające własnym rodakom benzynę drożej niż można), zdradzanie i szkodzenie Polsce (wszystko + brak pieniędzy z KPO w dobie inflacji), znieważenie krajów nam… Czytaj więcej »

Nie będę ci tu pisał kto w latach 2007-2015 całe 100% ropy od ruskich sprowadzał i nie tylko ropę bo prawie wszystkie surowce energetyczne.Nie napiszę kto w Brukseli gardłował żeby żadnych pieniędzy Polsce nie wypłacać.I na koniec,,bliskie nam kraje,, taaa szczególnie w 1939.

A była wtedy wojna na Ukrainie? Jak można wydarzenia sprzed 15 lat oceniać z dzisiejszej perspektywy? Mózg masz jeszcze Witek? Wszyscy wtedy ciągnęli ropę z Rosji, bo najtańsza byla. Gdyby sprowadzali wtedy droższą to byś ich chwalił? Jak Bruksela miała nam pieniadze wypłacić skoro te debile wciąż wniosku o wypłatę pieniędzy nie złożyli i dopiero teraz chcą sie wywiązać z umowy wprowadzajac ustawy, ktorych wprowadzenie bylo warunkiem wyplaty? Mieli dac Mateuszowi kasę, bo co? Twoje ostatnie zdanie to chyba nie do mojego wpisu.

Wydarzenia sprzed 15 lat można jednak oceniać z dzisiejszej perspektywy, a to mianowicie z tej przyczyny że ropa radziecka mimo ogromnej ostatnio zwyżki ceny za baryłkę, nadal jest najtańsza. Jednak biorąc przykład z Polski, coraz więcej państw zaczęło jej nie sprowadzać, i mimo wyższej ceny na giełdach kupują tą droższą.
PRZYPADEK ???.

Tak na szybko i bez przygotowania.Czeczenia,Gruzja 2008r i Ukraina 2014r.Ostatnie zdanie też do ciebie:bliskie narody jak żabojady nie wypełniły zobowiązań sojuszniczych,a szkopy wymordowały 5 mln Polaków.Używaj mózgu.

Jak się wybierasz na spotkanie to weż( żonę,córkę dziewczynę?) to ci powie czy by ją z czubka …ja nie zrzucił ,bo o tym też lubi opowiadać.

Ból dupy pisowców za 3, 2, 1

Ten pan jest bólem dupy dla całego kraju. Powinien być usunięty z życia publicznego

O proszę, jak na zawołanie xD Szybko poszło.

Kolego chyba coś ci nie pomyliło.
Jakoś pisiory nie tłumaczyły go pokrętnie z ostatnich wpisów i wypowiedzi.
A po drugie popierasz to jego myślenie?

Pewnie że popieram. Radek potrafi przejechać prętem po kratach, aż się cały pisowski aparat propagandowy gotuje. Nic tylko otworzyć piwo i podziwiać śmieszne fikołki rządowych funkcjonariuszy.

No to luzik, szkoda że tym prętem po waszych dur… lubach nie pojedzie.

zaraz się zacznie….. 🙂

Kiedyś ktoś powiedział ,, płatne pachołki Rosji „, teraz oprócz nich są również ,, płatne pachołki Arabów „.
Tylko czym ,, zasłużyły ” sobie Pabianice, żeby KOD czyli Klub Ostatniego Dziadostwo ich tutaj ściągał ?.

Pabianice powoli stają się mekką, stolicą dla ludzi z klasą, któży mam nadzieję będą tutaj przyjeżdżać tłumnie i ustanowią, że Pabianice będą postrzegane jako wzorzec,….jak te które znajdują się w Sèvres.

Co ty pieprzysz ?. Jaką stolicą, jaką mekką?. Chyba że pisaną z dużej litery. Nam tu nie potrzeba ,, ludzi ” z klasą jaką oni reprezentują, bo to widać czarno na białym że jest to klasą niższa niż nawet w przedszkolach. Przepraszam przedszkolaków za porównanie. W Sevres, to ty chyba nie wiesz ale znajdują się wzorce miar i wag a nie wzorce tego dziadostwo co nam tu sprowadzają otępiali starcy z kod-u. Sprowadzają bandy szachrajów, judaszy, kłamców na potęgę, podłych robaków którzy nie zdają sobie nawet sprawy że niedługo zostaną zjedzeni przez swych ideologów. Szumowiny którzy tak nienawidzą Polski, że… Czytaj więcej »

Wybornie skrzeczysz sprzed komputerka. Poskrzecz jeszcze trochę, tylko to Ci zostało 🙂

🇷🇺, 🇧🇾.

wcześniej pisałeś o cyt. ” najbardziej brudnym kiblu „, tak mi zdaje, że pisałeś o swojej bani, po co z tobą dyskutować, żadne argumenty nie pomogą w dyskusji z tobą, jak tylko otwierasz usta to ten syf i szambo sie wylewa….

Last edited 26 dni temu by mki

Oprócz pierwszej linijki, to dalszą część może prawie każdy skierować do ciebie !!!.

Ja wiem że PO i Tusk mają swoje za uszami, ale siwy to co oni mają to nigdy ale to nigdy nie przebiją zła wyrządzonego przez organizację przestępczą zwaną o ironio prawo i sprawiedliwość. Oni dają wzorcowy przykład jak kraść i nie nawidzieć Polaków. Jestem pewien że ich i twój koniec jest bliski.

Ty tak na poważnie, czy tylko lubisz się drażnić.
Określenie PO ma swoje za uszami to jakiś słaby żart pisząc delikatnie, aby cię nie urażać.
Trzeba napisać że to największe złodzieje, kłamcy, sprzedawczyki, itp
Całą ta partia to lipa, znasz chyba to określenie.
Tylko POjeb…… głosują na PO

Nowy, bardzo się dziwię że nie widzisz asymetrii łajdactwa, złodziejstwa, kłamstwa i szeregu innych niegodziwości między PO a pisem. Szala pisowska już dawno przeważyła . Jeśli tego jeszcze nie zauważyłeś to masz bardzo duży problem. Pozdrawiam i gratuluję dobrego samopoczucia.

Cytuję nie dosłownie : ,, bardzo się dziwię że nie widzisz asymetrii łajdactwa, złodziejstwa, kłamstwa i szeregu innych niegodziwości między Putin Orkiestra a PiS. Jeśli tego jeszcze nie zauważyłeś to masz bardzo duży problem „.
ŻEGNAM !!! , i gratuluję dobrego samopoczucia.

🇷🇺,🇧🇾 no i volksdojcz+ !!!

A jaki tytuł dasz : Balcerowiczowi, Lewandowskiego, Gawłoskiemu czy ostatnio Baniakowi czy Karpińskiemu ?.
NOWAKA zostawiłem ci na deser, bo to jest szczyt wszystkiego.
Nie dosyć że nakradł na potęgę w Polsce, to jeszcze pojechał okradać Ukrainę.
A ,, nasz ” rudy 1-szy szatniarz w UE jeszcze go bronił mówiąc że to zemsta polityczna. No ale ( dziwne !!! )znalazła się jakaś jedna mądra i uczciwą istota w Putin Orkiestra, która mu to przetłumaczyła, i oznajmiła żeby nie robił większego debila niż jest w rzeczywistości.

Może powie jak doradzać Arabom i zarobić grube miliony?

Rado na prezydenta, Donek na Premiera i jedziemy z tym koksem 😁😎💥🤟

Czy to ten co mu BOR na sygnale dowoził pizzę na imprezę?

Jeden już był zrobił sieczkę mózgów, teraz trzeba utrwalić.
Ale ten to dopiero jest miglanc, fantazja go na pewno poniesie.
Ciekawe ile weźmie za wizytę? 100k dolarów hmm może i więcej bo cała ciemnota zwali.

Radek lubi łyknąć,

Za niedługo nawet szczyt G7 będzie w Pabianicach👍🏻

Gdy za niekrótko będzie szczyt 5G w Pabianicach, to będzie szczyt dla szurów. Szczyt wszystkiego. Jak na razie zasięg jeszcze słaby, ale będzie tylko lepiej.

_20230305_115253.png

ty jesteś po prostu chory, wszędzie szurów widzisz 🙂

Sprawdziłeś, czy jesteś już w zasięgu, czy jeszcze do ciebie nie dociera?

PiS-PO JEDNO DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W środę i nie tylko, można było pomóc chorej dziewczynce: https://epainfo.pl/w-srode-gramy-dla-milenki-koncert-charytatywny-dla-dziewczynki-z-dzieciecym-alzheimerem/
Pomogłeś, czy wzorem idola Konfy, chama i prostaka zresztą, powiedziałeś jej rodzicom, żeby przestała się wygłupiać, wzięła się za siebie i została może mistrzynią szachową?
To co reprezentują twoi idole, to nie jest zwykle dno. To dno Rowu Mariańskiego.

Last edited 25 dni temu by Pajton