Strona główna Aktualności Z miasta Kolejki na stacjach benzynowych

Kolejki na stacjach benzynowych

14

Pabianiczanie masowo tankują dziś samochody, co spowodowane jest zapewne rozpoczęciem przez Rosję wojny na Ukrainie.

Na wszystkich pabianickich stacjach panuje niebywały ruchu. Około godz. 17.00 na Orlenie na ul. Kilińskiego kolejka kilku auta była do każdego dystrybutora. Podobną sytuację można było zastać na Orlenie przy Łaskiej czy na stacji Amic przy ul. Świetlickiego.

Mieszkańcy obawiają się zapewne wzrostu cen paliwa, bądź co gorsza, możliwych problemów z jego dostępnością.

W czwartek na Orlenie za benzynę 95 trzeba zapłacić 5.56 zł, a za olej napędowy 5.69 zł. Przypomnijmy, że są to ceny z 8-procentowym podatkiem VAT (zamiast 23).

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Rano benzyna była tu 15 gr. tańsza niż jak widzę teraz.

Po obniżce wat na paliwo do 8% 1.02.22r. benzyna 95 na orlenie kosztowala 5.06zl za litr. Więc pytam się skąd 5.56zl skoro stawki się nie zmieniły?

Może dlatego, że ceny ropy się zmieniły?

Jeśli stacja wie, że znajdą się nabywcy, to może z premedytacją podnieść cenę. Moim zdaniem, nawet gdyby któraś ze stacji dała by cenę 6,5zł/l, to co prawda nie opróżniła by się jako pierwsza, ale była by w stanie się opróżnić/

Nie zesrajcie się czasem… Jarek , Mateusz i Tadeusz nas obronią a BENZYNA spadnie do 3zł za litr… Gdy tylko braknie w PL internetu i fb , insta , tik tok itp. 75% ludzi nie będzie wiedziało jak sobie herbaty zrobić. Aaaa i jeszcze jedno jak braknie prądu to wille otwierane z pilota , deski sedesowe na dotyk oraz sterowanie wodą w wanie będzie główno wartę bo bez 230V ( energii elektrycznej ) nic nie zadziała. Ale zapomniał bym dodać że magicznie jest wi fi , w sklepie zawsze jest świeże mleko , na cpn zawsze jest paliwo , woda… Czytaj więcej »

Główno wartę

Ale odklejony jesteś człowieku XD

Stacja Amic, która jest widoczna na zdjęciu to rosyjski kapitał- zarejestrowany w Austrii, dawniej stacje należące do koncernu Lukoil

A, stacja powyżej, ,,Orlen”, to w sumie też prosowiecka, prawda?

A ja moją Tesle bez kolejki tankuję w swoim garażu 😎

A rurę wydechową masz w Bełchatowie

Dis byłem świadkiem jak na stacji w chechle drugim, koło wjazdu na s8 nagle właściciel podniósł cenę z 5.5 na 6 PLN za litr.
Często tam tankuje i dziś też grzecznie stałem w kolejce, bo chciałem przed jutrzejszą podróżą zatankować i oczom nie wierzylem…. Gościu wykorzystując sytuację po prostu odjechał… Powiem tak: rozumiem zysk, podaż, popyt, jestem handlowcem…. Ale to był obraz czystego buractwa i skurw…. stwa i moja noga więcej u tego dziada nie postanie….
Pozdrawiam.

Jest piatek 00.33 samoloty z Łasku latają co chwilę, słychać huk.
Głupki tankują baki, sami podnosząc ceny. Ciekawe czy wody do wanny też napuścili i z psem wyszli na zapas żeby się wypróżnił.

Pracowali nad ryciem im beretów całe lata. Siedzą te koły od rana do wieczora przed TV i chłoną te ścieki jak gąbka. A potem zrobią buuuuuu: srovid, wojna albo co innego i pozabijają się o swoje sznurówki 🙂