Strona główna Na sygnale Wypadki Kobieta zjechała z mostu. Jest ciężko ranna

Kobieta zjechała z mostu. Jest ciężko ranna

17
fot. OSP Lutomiersk
37-latka kierująca Citroenem zjechała z mostu na rzece Zalewka w Prusinowiczkach (gmina Lutomiersk). Poszkodowana była zakleszczona w aucie, a metalowa bariera zgniotła jej rękę. 

Do wypadku doszło około godz. 15.00. Kobieta jadąc w stronę Lutomierska przebiła bariery ochronne po przeciwległej stronie drogi i spadła z około 2-metrowego mostu. Do akcji ratowniczej wysłano strażaków z Pabianic i Lutomierska. Gdy ratownicy dojechali do Prusinowiczek kobieta była przytomna.

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stabilizacji i zabezpieczeniu rozbitego pojazdu, wykonaniu dostępu do rannej kobiety, przy użyciu narzędzi hydraulicznych, udzieleniu jej pierwszej pomocy, a następnie przy użyciu elektronarzędzi i narzędzi hydraulicznych uwolnieniu jej z pojazdu. Poszkodowana została wydobyta z pojazdu wraz z fragmentem bariery i oparciem siedzenia – opisują zdarzenie strażacy z Lutomierska

Poszkodowana w ciężkim stanie (ma m.in. zmiażdżoną rękę) została przewieziona do jednego z łódzkich szpitali.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Bravo dla Strażaków za ratowanie oraz szybkiego powrotu do zdrowia dla Pani!!!!

Wina:
Mostu
Rzeki
Bariery
Pogody
Warunków
Asfaltu
Zakrętu
Św. P. Pieszej z Waltera Janke
Habury
Tuska
Kaczyńskiego
PiSu
Mackiewicza
Szczepionek
Dziur w jezdni
Covid-19
Paliwa
Opon

Z pieszą z Waltera Janke to sobie daruj bo to już przegięcie…

a wcale nie. po prostu kobieta zapi3r….a bo się jej wydawało że jest tak dobra jak mężczyźni zapinający na tym odcinku drogi. Co nie znaczy że to wina nie infrastruktury. po prostu kobita nie ogarnęła otoczenia myśląc że jak nie ma wysepek to może 40km/h przekroczyć..

Tak, wysepka by rozwiązała problem

Bez komentarza.

Telefon + prędkość?

marcin, prawie… a dokładnie to raczej tak:
Telefon, prędkość, brak umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosku na bieżąco w odniesieniu do danej sytuacji, prawo jazdy z paczki chipsów….

BABY NA TORY

Tego komentarza oczekiwałam

Oczekiwałem

Oczekiwało

Selekcja naturalna. Telefon plus prędkość . A dopiero co w Elżbietowie podobna sytuacja tylko z bardziej tragicznym skutkiem. Janusze drogi.

Grazyny

Teraz sezon na ataki balustrad i ogrodzeń, oj biedaczki kierowcy 🙁 Normalnie same na drogę pod pojazdy się pchają, tak jak szlabany na przejazdach, chamy jedne ;(

Czy ktoś z tych komentujących zna ranną w wypadku???? Myślę że nie !!!!!!! Więc żeby nie używać brzydkich słów napiszę tylko …… nie znasz nie oceniaj !!!!! Nikt nie wie co się stało, módlcie się aby przeżyła ….. A tak przy okazji, ci wszyscy MISTRZOWIE KIEROWNICY oby nigdy w życiu nie spotkała was taka tragedia …..

Aj waj, jacy ci komentujący potwory pewnie
z kodu
PiS-u
PO
totalnej opozycji
gender
kościoła
tęczowi
starzy
młodzi
bez prawa jazdy
miszczowie fajery

jak mogą komentować skoro poszkodowanej na oczu nie widzieli
A to matka polka, żona, córka, synowa,

Ogarnij się jakbyś nie zrozumiał ironii.