Strona główna Na sygnale Wypadki Kierująca Renault wymusiła pierwszeństwo na motocykliście. Są ranni

Kierująca Renault wymusiła pierwszeństwo na motocykliście. Są ranni

12
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Łaskiej, Torowej i Wiejskiej. Ruch w tym miejscu jest utrudniony. 

Około godz. 14.00 motocyklista (51 lat) jechał ul. Wiejską motocyklem marki Beta w stronę ul. Torowej. Drogą zajechała mu kierująca Renault Kangoo skręcająca w lewo z ul. Torowej w Łaską. Motocykl uderzył w prawe drzwi pasażera. 51-latek z urazem m.in. barku został zabrany do szpitala. Poszkodowana została również dziewczynka podróżująca Renaultem. 8-latka miała kawałek szkła z wybitej szyby w nodze.

Ruch na skrzyżowaniu jest znacznie utrudniony. Na miejscu jest straż pożarna, policja i dwie karetki pogotowia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuł mało kompletny. Wiemy jak jak jechał motocyklista… A to reno to wyrosło jak zjawa? Jechało z Torowej, czy Łaską, a może ulicą Wiejską? Nie wiemy jakie było światło w czasie kontaktu. Artykuł wskazuje na winę kierowcy, ale równie dobrze może być to wina motocyklisty, który nie dojrzał dojrzałego żółtego przez bujny drzewostan przed sygnalizatorem. Można prosić o troszkę więcej szczegółów by ukrócić spekulację, których niebawem poniżej będzie sporo…

Słońce ją oślepiło, czy motocykl zasłonił lewoskręt z Wiejskiej? Osobiście przestrzegam tam kierowców, wszyscy powinni tam bacznie uważać zarówno ci co jadą prosto, jak i ci co skręcają w lewo.

comment image

Last edited 2 lat temu by Szept Odbytu

Nie nooo szofer. Czego nie rozumiesz. Jeden jedzie prosto drugi skręca i dzwon.

Ja wolę przyhamować i po chwili pojechać dalej. Nie zależy mi ani na wyłudzeniu odszkodowania ani na pobycie w szpitalu. Niepotrzebna strata czasu, sprzętu i zdrowia. Nieraz miałem tam podobną sytuację. na ty skrzyżowaniu zabawa w chowanego jest na porządku dziennym. Jak nie widzą skrzyżowania bo zasłonił mnie lewoskręt, to jadę z założeniem, że ktoś mi wymusi. Bo skąd on może wiedzieć, że jadę. Dla niego droga jest wolna.

polecam madce wincej myszek miki na szybach dla lepszej widoczności i bezpieczeństwa bobmelka! powinni za to mandaty walić!

Naklejki na szybie nie mają nic do znaczenia jeżeli chcesz zabłysnąć, tylne szyby mogą być zamalowane czarną farbą, szyby przednie w drzwiach kierowcy i pasażera mogą być przyciemnione do określonej przez prawo drogowe ilości procent natomiast szyba przednia jedynie fabrycznie

BABY NA TORY

Jade tym skrzyzowaniem dzien w dzien, do pracy w lewo na chechlo, z powrotem w prawo albo prosto. Skrzyzowanie duze, widocznosc bardzo dobra ale to co ludzie odp… tam to jest poezja. Tu nie ma chwili nie uwagi, tu nie ma zdarzenia losowego, tu jest czysty, nie skalany mysleniem debilizm, przez ktory maja miejsce te wypadki a zdarzaja sie one dosyc czesto w tym miejscu. Z torowej skrecajacy w lewo czesto stoja prawie przy wysepce na wiejskiej, skrecam na chechlo, czekam na w osi na skret to probuja wymijac albo po wysepce, na skos aby pojechac na chechlo albo biora… Czytaj więcej »

….prawda 1000000% Jestem kierowcą, jeżdżę po Polsce i ludzie jeżdżą, bo jeżdżą… Nauka, tłumaczenie, przepisy, egzaminy… A później jak mają prawko to zero migacza na rondzie, często na zwykłym skrzyżowaniu też bez migacza, parkować nie umieją, bo najważniejsze, że ja stoję, ale co mnie obchodzi, żeby komuś pół metra więcej miejsca zrobić. Ważne, że ja stoję. I te jeb… telefony, bardzo dużo „specjalistów od jeżdżenia ze słuchawką przy głowie” … BO NIE MOŻNA PÓŹNIEJ POROZMAWIAĆ jak skończę jazdę. Kiedyś jadę, a tam pani kierowca, trójka dzieci w aucie, a pani gada przez telefon i średnio trzymała kierownicę…. A później lament,… Czytaj więcej »

Last edited 2 lat temu by Romek atomek

a ja lubię z………….ć