Strona główna Na sygnale Wypadki Kierująca Audi przesadziła z prędkością

Kierująca Audi przesadziła z prędkością

26
Surowe konsekwencje spotkały 46-letnią kierującą Audi, która w terenie zabudowanym pędziła ponad 100 km/h.

W poniedziałek 19 września policjanci a ruchu drogowego prowadzili kontrolę prędkości w Lutomiersku. Do kontroli zatrzymali kierującą Audi, która w terenie zabudowanym (ograniczenie do 50 km/h) jechała 102 km/h. Za przekroczenie prędkości o 52 km/h policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Policja przypomina: kierujący, który przekroczy prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, musi liczyć się z konsekwencjami utraty prawo jazdy na 3 miesiące. Jeżeli taka osoba w dalszym ciągu będzie prowadzić pojazd to 3 miesięczny okres zostanie przedłużony do 6 miesięcy. Jeśli kierowca pomimo tego wsiądzie za kierownicę starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Aby je odzyskać trzeba będzie spełnić wszystkie wymagania stawiane osobom, które po raz pierwszy ubiegają się o prawo jazdy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brak słów. Sługusy Kaczyńskiego …..to najmniejsza obelga dla tych słuzbistow.

A jak wygra kto inny to czyimi będą sługusami?

No chyba sługusami kogoś innego inteligencie.

Na twoją głupotę to nawet obelgi nie ma. Bo najmniejsza zostałaby usunięta przez moderatora.

a ty co byś zrobił ?, dał jej qrwa nagrodę za to co odpie….a na drodze , może to jest sposób na idiotów , wcześniej 10 pkt i 500 zł nie bolało, teraz zaboli, a tym bardziej punkty , które kasują się dopiero po 2 latach….. napisz proszę, dlaczego każdy szczekający na na nowe przepisy i policję, jadąc za granicę, nagle przestrzega przepisów , a w kraju ma je w du..ie ? może teraz tak samo będzie się bał jak np. w Szwecji , Finlandii…..

nie jeżdżę za granicę i mam tamte przepisy w du…ie! czym innym jest zapi3rdalanie po drodze na pograniczu własnych umiejętności (pisze o jakiś bezmózgowych baranach w złomach na kółkach). czym innym szybka sprawna jazda! od ponad 20 lat posuwam średnio 100-120 po mieście i okolicach i ani wypadku, ani obcierki. może dwa razy mandat za parkowanie 🙂 (dostarczałem ciężki towar pod blok dla klienta, co może mnie nie tłumaczy, ale wolałbym dostać w takim przypadku pouczenie a nie przelew ). kasowanie kierowcy za 1 -10jkm/h więcej niewspółmierną kasą, kiedy wskazówka licznika ma wahania +/- 5km/h od rzeczywistej wartości, kiedy opona… Czytaj więcej »

Do szkoły miałeś pod górkę, ale co do jazdy, to jesteś ideałem. Szkoda, że przez takich jak ty powstają wszędzie progi zwalniające. Żałuję, że tego komentarza nie da się odzobaczyć, bo oczy bolą.

progi zwalniające powstają przez takich jak ty – wiecznie ubezwłasnowolnionych myślowo ludzi….
Cieszy fakt iż mój post tak ci utkwił w głowie. Widać znacząco przedstawiłem ci racje, co do których możesz tylko zwyzywać mnie od nieuków, z braku logicznych argumentów 🙂

Teraz się postarałeś, skróciłeś wpis do minimum, a i tak zrobiłeś 4 błędy. Nieuku- fachowcu od wszystkiego.

twój wpis kwalifikuje cię jako de…la, sam się zaorałeś PS. nie skasowali jej za przekroczenie prędkości o 1 czy 2 km/h, tylko o 52 km/h

sam się zaorałeś. nigdzie nie napisałem że ją skasowali o 1 czy 2 km/h….
Napisałem że za przekroczenie o 1 czy 2 km/h jest się karanym na niewspółmiernie spora kasę. A Licznik samochodowy nie jest na tyle dokładny i karanie kogoś w oparciu o tak małe jednostki jest po prostu naciąganiem na kase a nie prewencją.

A jaki niewspółmierny mandat jest za przekroczenie o 1 czy 2 km/h?

A Ty sługus hitlerowców

powinna dostać nagrodę że przy takiej prędkości panowała nad samochodem i dała radę wyhamować przed nagle, z zaskoczenia, wyskakującym policjantem! A mogła zabić!

Już niedługo za przekroczenie prędkości będą całkowicie blokować konto bankowe

i dobrze , może idioci nauczą się jeździć zgodnie z przepisami

Przydałoby się. Idioci przestaliby jeździć.

Nie znam tego kawałka drogi ale widać że zabudowany.

a to dlatego szła dzisiaj pieszo do sklepu , a myślałem że się Audi popsuło

ciekawe czy jechała od/do nowego faceta?

W Niemczech by zapłaciła 560 Euro i miała zabrane prawo jazdy na 2 miesiące plus 2 punkty karne i to jest najlżejsza kara w EU. W innych państwach dużo drożej.

Tylko w Niemczech masz tylko max 8 punktów karnych. Każde kolejne likwidują się dopiero po 4latach i w górę. Tam prawko możesz stracić bardzo szybko. Wystarczy przejechać na czerwonym i nawet na rok możesz stracić prawko.

Torowa / Łaska jak inteligentni kierowcy nie umieją zrozumieć że na zajęte skrzyżowanie się nie wjeżdża bo PKP wali h……………..
ale Pabianicka drogówka ma na to wy……………….

Zapierdzielac trzeba Ja mam za nic przepisy ruchu drogowego dzienne to powinienem tracić prawo jazdy z 12 razy trzeba tylko się rozglądać dobrze i lecisz jak sobie tylko chcesz. Jak bym miał jeździć tak jak oni chcą to bym szału dostał normalnie pozdrawiam

Dopiero jak ktoś zginie to wszyscy są w szoku. Ciekawe co by było jak by zginą ktoś z rodziny tych co piszą takie głupie komentarze na przykład córka 5 lat albo Syn lat 12 bo Pani nie zauważyła bo za szybko jechała. Jak dla mnie to 13pkt i 1500zł to troszkę za mało zaczął bym od 5000zl do 32000zl. W tedy to dopiero by się bali.

Jak to, co by powiedzieli? Że te dzieci powinny być wożone przez rodziców do szkoły i to nie wina kierowcy, że jechał o 50 za szybko i wjechał na chodnik, bo sarenka wyskoczyła. Przecież to był las (cóż, że tylko z jednej strony), a nie żaden obszar zabudowany. Tych dzieci nie powinno tam być. A on analizował i dobierał prędkość do warunkow. Wystarczy, że poczytasz wywody baranka powyżej.
Tak właśnie tłumaczyli kierowcę, który zabił dziewczynę na W. Janke.