Strona główna Aktualności Z miasta Hala już z dachem. Nowy termin ma być dotrzymany

Hala już z dachem. Nowy termin ma być dotrzymany

4
Miasto o 2 miesiące wydłużyło wykonawcy termin budowy nowej hali sportowej na terenie PTC. Inwestycja ma być gotowa do 30 listopada, a otwarcie na początku 2023 roku. 

Konstrukcja została zadaszona w niespełna 2 tygodnie. Do wykonania jest jeszcze stolarka i roboty wykończeniowe, montaż instalacji sanitarnej oraz elektrycznej. Po zakończeniu plac budowlanych obiekt będzie wyposażony w niezbędnych sprzęt sportowy.

Wielofunkcyjna hala sportowa powstaje w północno-wschodniej części obiektu PTC, w tym miejscu przed laty był basen. Inwestycja obejmie część główną z boiskami (piłka ręczna, piłka nożna halowa, koszykówka, siatkówka, badminton) oraz zaplecze szatniowo-administracyjno-socjalne.

Wykonawcą jest konsorcjum firm z województwa śląskiego. Umowa opiewa na 5 937 210 złotych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

oby dalej szło też szybko, dzieciaki nie mają gdzie trenować

Do kitu z takim rządzeniem miastem. Wiaduktu pod, nad torami kolejowymi nie ma. Basenu z suanami, jakuzzi, zjezdzalnia, itp, strefą dla dzieci jak jest w innych małych miastach np. Tuszyn. Nie ma.Ulice dziurawe . Ale na szkutnie i inne głupoty na Lewitynie to są. No i na kolejną halę typu zrób i wklej. Hala do niczego. Niepotrzebna. Jeśli już to nich wybuduje taką na 5 tys

ktoś ci płaci, trolu, za jazdę po samorządzie , czy posłuchałeś prezesa i tak sam , nawijasz , że tak powiem „po pisowskiemu ” , że to niby samorządy wszystkiemu winne , mam dla ciebie propozycję : zgłoś się do promowanych przez tego dziada, ochotniczych hufców ochrony wyborów, może trochę się dowiesz wtedy kto odpowiada za wybory w Polsce, a cała masa głosujących będzie miała ubaw i rozrywkę oglądając baranów czuwających , aby samorządy nie sfałszowały wyborów

Już