Strona główna Aktualności Z miasta Kierowcy jeżdżą na pamięć i stwarzają niebezpieczeństwo

Kierowcy jeżdżą na pamięć i stwarzają niebezpieczeństwo

12
W związku z modernizacją ul. Zamkowej wykonawca co jakiś czas zmienia organizację ruchu w rejonie remontowanej drogi. Kierowcy niestety jeżdżą na pamięć i nie stosują się do oznakowania. 

21 lipca 2021 roku na jednokierunkowej ulicy Pułaskiego wprowadzony został ruch dwustronny. Wiązało się to z zamknięciem skrzyżowania z ul. Zamkową. Tymczasem od 7 marca przywrócono dawną organizację ruchu, jednak część kierowców nie patrzy na znaki i jeździ pod prąd.

– To nie są jednostkowe przypadki. Każdego dnia pod prąd jeździ kilkanaście, może więcej samochodów. Kierowcy trąbią, krzyczą na siebie, a wystarczyłoby patrzeć na znaki. Czekamy jak dojdzie do wypadku – mówi jeden z mieszkańców.

Nam wystarczyło kilka minut, aby sfotografować auto jadące pod prąd.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tak też kierowcy robią na osiedlach spółdzielni mieszkaniowej jest droga jednokierunkowa a oni pod prąd byle na skróty bo się nie chce objechać

No i? Świat się z tego powodu zatrzymał?W was ciągle tkwi komunizm, który tworzył problemy aby z nimi bohatersko walczyć

co ty w ogóle bredzisz? jaki komunizm? są zasady, to należy się do nich stosować, tak samo jak należy przestrzegać limitów prędkości i innych przepisów ruchu drogowego. Leki wziąłeś dziś rano?

Ta pewnie tak samo z zabójstwem lub kradzieżą była potrzeba jest rozwiązanie. To już tyle a teraz grzecznie wraca do oglądania Mini mini i układania puzzli max 50 elementów.😁🤣

Ostatnio doszło do potrącenia na pasach na ulicy Kilińskiego przy Kolbego. Szczyt godzinowy. I jeszcze więcej aut z powodu objazdow. Wielkie zamieszanie i do tego łażący jak muchy w smole policjanci którzy zamiast rozładowywać to zamieszanie jeszcze utrudniało przejazd. Masakra.

A gdzie policja?

Tak samo jest na Sikorskiego 5 znaków a oni i tak wjedzaja . Nic tylko postawić radiowóz i latac budżet państwa a tam by zarobili krocie .

Gdzie jest Policja, gdzie jest Straż Miejską, gdzie jest prawo i sprawiedliwość?!

Dobre pytanie, gdzie jest Straż Miejska? Pod ich nosem na ul. Narutowicza (od niedawna dwukierunkowa) również nie łatwo o stłuczkę dzięki kierowcom jeżdżącym na pamięć 🤬

Jak „nie łatwo” to chyba dobrze

👍👍👍👍

Po co SM i policja mają marnować cenny czas i to za darmo pilnujac kierowców. Przyjeżdżają na pewniaka aby rozdać mandaty.