Strona główna Aktualności Komunikacja Kierowco, jedź autobusem bez biletu

Kierowco, jedź autobusem bez biletu

6

Prezydent Pabianic postanowił walczyć ze smogiem i wprowadza darmowe przejazdy.

– W związku z przekroczeniem poziomu alarmowego pyłu PM10 w Pabianicach i prognozowaną złą jakością powietrza, zwalnia się z opłat za usługi lokalnej komunikacji autobusowej (MZK Pabianice) właścicieli samochodów osobowych oraz osoby im towarzyszące w dniach 16 i 17 lutego 2017 r. (czwartek i piątek). Wystarczy okazać dowód rejestracyjny pojazdu – informuje strona komunikacjapabianice.pl.

 

Żeby jechać za darmo trzeba mieć przy sobie dowód rejestracyjny samochodu, wystawiony na jednego z pasażerów. Na jeden dowód bezpłatnie może podróżować tyle osób ile miejsc wpisanych jest w dowodzie rejestracyjny. Dzisiejsze zarządzenie Zarządzenie dotyczy jedynie autobusów MZK. 

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułSukces Pabianic. Nasz park z nagrodą główną
Następny artykułPonad 7 tys. zgłoszeń do straży miejskiej
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

jestem kierowcą autokaru, mam dowód rejestracyjny ze sobą . już pędzę 🙂

zapomniałem dopisać – zbiórka osób do limitu miejsc wpisanych w dowodzie, przy esdechu o 15 🙂

Ha ha…, dowód rejestracyjny przy sobie… dobre 🙂 A jeżeli skorzystam z komunikacji miejskiej dla dzieci dojeżdżających do szkoły, ale na tyle dużych, że skoro nie zawożę ich autem, to mogę ich puścić autobusem samych, to co? Dać im dowód rejestracyjny? Ale przecież dzieci w dowodzie rejestracyjnym nie są wpisane!!! No tak… patrząc na genialny pomysł Prezydentów, muszę wstać z 2 godziny wcześniej, aby zawieść najpierw dzieci do szkoły (bo mam dowód rej.). Dzieci będą czekały przed szkołą, bo ja muszę też zdążyć na 8 do pracy!!! Szanowny Panie Prezydencie, proszę pomyśleć, zanim miasto zacznie coś robić z walką ze… Czytaj więcej »

Wczoraj wracałem autobusem – ochlapała mnie pani w pędzącym tico, na autobus musiałem dojść 0.5 km i czekałem 32 min, później 10 min smrodu, kolejne 0,5 km i byłem w domciu. Autem jakieś 10 min drogi. Autobusem 45 min. Elegancko 😀

Sami malkontenci

Lepszy malkontent niż impotent Alex buhahaha