Strona główna Aktualności Z miasta Kayah zachwycona pobytem w Pabianicach. Urzekło ją szczególnie jedno miejsce

Kayah zachwycona pobytem w Pabianicach. Urzekło ją szczególnie jedno miejsce

17
Wokalistka podzieliła się wrażeniami po koncercie w Pabianicach. Jest zachwycona hotelem Fabryka Wełny.

Kayah była gwiazdą sobotnich Dni Pabianic. Po koncercie zawitała do Hotelu Fabryka Wełny, gdzie noc spędziła w pokoju z widokiem na bulwary.

– Zajrzyjcie do Pabianic i zakochajcie się w Fabryce Wełny – napisała wokalistka na Facebook’u, gdzie jej stronę obserwuje ponad 140 tysięcy osób.

Za taką reklamę miasto musiałoby zapłacić sporą kwotę.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

XD

po co miasto miało by płacić za reklamowanie hotelu?

Horyzonty myślowe części tubylców, komentujących na tym portalu wszelkiego rodzaju wydarzenia i wiadomości negatywnie, tak daleko nie sięgają.

mam sklep w mieście ale miasto nie płaci za reklamowanie mnie. Mało tego każe mi jeszcze za baner nad drzwiami płacić reklamowy. stąd moje pytanie dlaczego akurat za hotel? gdyż Kayah w 90% zarekomendowała hotel z jego usługami, nie miasto.

wg przepisów jeśli nad sklepem ma się banner, szyld (logo firmy) i „wystaje on” poza granicę budynku. Należy płacić jak za zajęcie pasa, drogi, reklamę. Ja po ociepleniu budynku styropianem dotarłem do granicy i musiałem zdjąć banner aby nie płacić za baner… chyba że coś się zmieniło i nie doczytałem od kilku lat.
PS. nie mam fejsa więc nie śledzę wpisów. w treści tego artykułu, część o reklamie dla miasta nie ma odniesienia, gdyż widze tu tylko zachwyt piosenkarki nad hotelem.

Hotel i jego dobrodziejstwa tak jak: baseny, sauny, silownie, spa, kina, kręgle, kluby, hale sportowe, pola golfowe, korty, sale bankietowe, restauracje, hotele, pennsjonaty, apartamenty, strzeżone parkingi są dostępne dla Wszystkich mieszkańców i z tego powinniśmy się cieszyć razem💑

Last edited 1 rok temu by Mihał

A to dlaczego, jak np. na grobelnej chcesz na tle szyb hotelu zrobić sesję foto swojego super moto na insta to cię cieciu gania że nie można?

Ja też płacę A nikt mnie nie reklamuje skandal

Po co, po co, po co? 😃

No rzeczywiście,jest się czym zachwycać!Ulice i parki to jedno śmietnisko,zmiana firmy sprzątającej nie przyniosła efektów,ani jednego ogródka,gdzie przy pięknej pogodzie można napić się kawki czy zjeść lody na powietrzu,no i te wykopki w centrum miasta rozpisane pewnie jeszcze na kilka lat przy tym tempie.Tylko podziwiać i zachwalać to urokliwe,szumnie nazywane MIASTO!

Hmm tylko z obsługą tego hotelu już gorzej.. Kelnerzy to chyba nie mają pojęcia o swojej pracy- czekanie dobrych kilkudziesięciu minut aż którykolwiek raczy przyjąć zamówienie to spore przegięcie, a ruch na sali nie był duży. No chyba, że jednocześnie robią za kucharzy bo na sali w sumie też długo ich nie było. Tak było już kilka razy, więc my już tam nie zawitamy. Ile razy zresztą można jeść to samo bo w ofercie menu jest 5 pozycji dań głównych. Gabinetu kosmetycznego też nie polecam bo paznokcie to robi chyba jakaś Pani początkująca, więc efekty jej pracy znika jeszcze tego… Czytaj więcej »

Masz samozaparcie, żeby kilka razy czekać po kilkadziesiąt minut na obsługę.

Nie spieszyło się 🙂

Kilka razy iść i za każdym razem czekać kilkadziesiąt minut, żeby później móc ponarzekać, to trzeba być masochistą.

Szkoda że nie była kilka metrów dalej na ul. Szewskiej albo Kościelnej 😀