Strona główna Aktualności Z miasta Karta Pabianiczanina ma termin ważności. Sprawdź, czy musisz ją wymienić

Karta Pabianiczanina ma termin ważności. Sprawdź, czy musisz ją wymienić

0
W pabianiczanom wydano 15 443 takich kart. Wszystkie mają dwuletni termin ważności.

Program Karta Pabianiczanina ma już blisko 2 lata. Pierwsze wnioski można było składać 3 kwietnia 2017 roku. Za dwa miesiące stracą więc ważność pierwsze wydane karty.

Jak informuje ratusz, kartę można wymienić najwcześniej na trzydzieści dni przed terminem ważności wskazanym na dokumencie. To znaczy, że wymiana kart może rozpocząć się najwcześniej po 4 marca 2019 r. Należy przy tym pamiętać, aby wyrabiając nową kartę, zwrócić „starą”. Procedura jest taka sama jak za pierwszym razem. Trzeba wypełnić wniosek i potwierdzić wskazane miejsce zamieszkania w zeznaniu podatkowym.

Aby otrzymać Kartę Pabianiczanina nie ma znaczenia, w jakim Urzędzie Skarbowym składamy zeznanie podatkowe ale to, jaki adres zamieszkania w nim wskazujemy – musi to być miasto Pabianice. Zmiany w rozliczeniach PIT przez fiskusa nie wpłynęły na procedurę wydawania karty i regulamin programu. Informacje o tym, jak wyrobić kartę oraz wzór wniosku można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego w zakładce Karta Pabianiczanina.

Dla przypomnienia: Biuro Kart Miejskich mieści się przy ul. św. Jana 4 pok. 6, tel. (0 42) 22 54 608.

REKLAMA
Poprzedni artykułInwestycja dla cyklistów. Jeszcze w tym roku
Następny artykułDroga, ale udana inwestycja. I w terminie
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments