Strona główna Aktualności Kacperek nie chodzi i nie mówi. Potrzebna jest pomoc

Kacperek nie chodzi i nie mówi. Potrzebna jest pomoc

2
Kacperek ma dopiero dwa latka. Chciałby biegać i bawić się z innymi dziećmi. Niestety, nie pozwala mu na to choroba. Możemy pomóc temu chłopcu.

Na portalu zrzutka.pl jest prowadzona zbiórka pieniędzy, które pomogą w jego rehabilitacji. Rodziców dziecka nie stać na udźwignięcie wszystkich związanych z tym wydatków. A los dotknął tę rodzinę boleśnie.

Chłopiec urodził się z wadą genetyczną. Gdy miał sześć miesięcy, przeszedł operację serca. Jest opóźniony w rozwoju – nie chodzi ani nie mówi. Szansę, aby to się zmieniło daje rehabilitacja. Niestety, jest kosztowna. I potrzebna cały czas, na wielu płaszczyznach. Kacperek potrzebuje pomocy logopedy, terapii ręki, terapii sensorycznej i wielu innych.

„Koszty są bardzo wysokie i przerastają nas finansowo, dlatego prosimy o wpłatę chociaż złotóweczki, aby nasz syn w przyszłości był sprawny” – apelują rodzice chłopca.

Celem zbiórki jest pozyskanie 20.000 zł, potrwa ona jeszcze 27 dni.

Pieniądze na leczenie i rehabilitację Kacperka można wpłacać TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zawsze, gdy czytam artykuł z prośbą o pomoc dla dziecka, szczególnie tak małego, to…. szlag mnie trafia i jestem zły na…. rządzących. W jakim ja kraju żyje. Na Rydzyka kasa jest i jego zachcianki. Na olimpiadę jadą oprócz sportowców działacze i na to także jest kasa. Na wybory kopertowe także się znalazła kasa i zniknęła. Natomiast na to co najważniejsze, czyli by leczyć dzieci, które są przyszłością tego narodu nie ma. Całego naszego narodu nie stać by wysyłać dzieci na operację w świecie, ale gdy trzeba będzie postawić jakiś pomnik, to popłynie kasa szerokim strumieniem. Czy to się kiedyś zmieni?… Czytaj więcej »

Rządzący przejmują się losem dzieci dopóki pozostają one w łonie matki, później mają je gdzieś – mogą sobie chorować i umierać.