Strona główna Aktualności Polityka Jest kandydat na wiceprezydenta

Jest kandydat na wiceprezydenta

28

Wiemy, kto może zastąpić dotychczasowego zastępcę prezydenta Pabianic – Macieja Łuczaka, który został senatorem.

Informujemy jako pierwsi, że kandydatem przedstawionym przez Prawo i Sprawiedliwość jest 38-letni Marcin Nocuń.

To absolwent Politechniki Łódzkiej na Wydz. Elektrotechniki i Elektroniki, Londyńskiego Instytutu Technicznego oraz studiów podyplomowych PŁ na Wydz. Organizacji i Zarządzania.

Ponad 10 lat pracował w Wojskowych Zakładach Lotniczych w Łodzi na stanowisku – technolog uzbrojenia. Ponad 3 lata jest członkiem rady nadzorczej tych zakładów. Wchodził w  skład  zespołu ds. wdrożenia nowej platformy śmigłowcowej w Polsce.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To nikogo z Pabianic nie ma na to stanowisko?

Jeden aż sie rwał jak zwykle Niejaki pan Dariusz Bojestemfajnyimisięnależy ale wzbudził tylko politowanie wśród członków PiS : )))

A może tylko twoje ?

Teraz w pabianickim PiSie kariery robią mechanicy i osoby z prokuratorskimi zarzutami?

Byle nie ta CIAMAJDA WYPYCH

jest waldek flajszer, ale Monia nie pozwala

A czemu Monia nie pozwala ?

Kurcze fajnie jakby jednak ktoś z Pabianic.

A jak Ciebiada zgłosi swego psa to Mackiewicz też zatwierdzi? Gdzie są granice absurdu? Pis z Ksawerowa do Ksawerowa!. To nie ta organizacja. Co na to PIS Pabianice? Ciebiada, zdrajco pabianickich wyborców, zrób termy w Ksawerowie i tam mianuj sołtysa. Nie masz prawa sprzedawać mieszkańców Pabianic.

Psy szczekają ,karawana idzie dalej

niech sobie idzie

żałosne !!!

A może ze Stanów Zjednoczonych ? Podobno Donald Trump szuka etatu ? Też nie z Pabianic . Naprawdę nie mamy w mieście nikogo nie uwikłanego w tym naszym parapolitycznym bagnie w różne układziki ??? Najpierw stołek dyrektorski ,teraz wiceprezydencki wedle partyjnego klucza ? To już komuna lepiej maskowała swoje brudne zagrania .

możesz rozwinąć temat ? bo nie znam sprawy

Czytam te wszystkie wpisy i zastanawiam się jakimi musicie być podłymi ludżmi ,małymi oraz zazdrosnymi i nieudacznikami

Krytykujecie wszystko i wszystkich ,nie poznaliście jeszcze tego czlowieka ale już mu łątkę trzeba przyszyć .bo to nasze krajowe i Pabianickie

Wstydzę się za takich jak wy, pewnie małych zakompleksionych troli którzy w życiu nic dobrego nie zrobili oprócz hejtowania
A Pabianicki PiS trzyma sie bardzo dobrze i nie musicie się o to martwić

Bardzo dobry wybór ,młody ,dobrze wykształcony ,merytoryczny ,przystojny 😉
Z całym szacunkiem do Wypycha ,on już był i calkowicie się nie sprawdził
Zapytajcie dzieci w liceum 2 jak wyglądaja 45 min. w tym panem ,młodzież robi co chce na jego lekcjach
Ten człowiek myśli tylko o sobie i o swoim ego które kroczy przed nim kilka metrów
Dlatego świetny wybór ,niezależnie kto to dokonał jestem za

Aniu – dziwne te Twoje dywagacje…w tym artykule jest mowa jedynie o Łuczaku i jego ewentualnym następcy…. Gdzie Ty tu widzisz słowo o Wypychu??? Jakaś obsesja???

Popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem…. I nad ortografią spędź trochę czasu, bo w swoich postach błędy robisz zupełnie jak pewien „specjalista” od basenów :))))

Mimo wszystko warto się uczyć , Aniu!

Ludzie co to za różnica gdzie Pan Marcin mieszka najważniejsze jest jak będzie radził sobie z zadaniami. Z tego trzeba rozliczać a nie z tego gdzie mieszka.

Jasne .Grunt ,żeby były kartofelki i chlebek ze smalczykiem !!! Owce pasące się na hali mają bardziej wyrobiony instynkt , niż wy . Kwaśniewskiego też wybrano ,bo miał ładny krawat ,był bardziej opalony i śliczne niebieskie oczka … . Dramat . Ludzie a kto nie ma dzisiaj wykształcenia ??? Kiedyś trudniej było zrobić maturę niż dzisiaj licencjat na prywatnych uczelniach .

I zakłapało polaczkowo otworem do bekania. Technolodzy zbrojenia stoją w Pabianicach na każdym rogu, pełno ich w marketach i autobusach. Żeby w kogoś rzucać błotem trzeba mieć błoto , słuszne garści i celne oko. Ty kolego co najwyżej możesz rzucać krzywe, zawistne spojrzenia.

A dlaczego potrzebny technolog zbrojenia ?

Chodzi o kandydata z wykształceniem technicznym. Wykonywany przez Pana Marcina zawód świadczy o jakości takiego wykształcenia.

Widzę ,że panowie z PiS u podejmują optymalne decyzje.Kandydat jest fachowcem , nade wszystko jest bardzo pracowity i będzie miało miasto pociechę.Pan Marci to spoko gość i wierzę ,że dobrze pokieruje swoimi sektorami:)

Już tak nie meeeecz kózko niezaspokojona, twój nowy wielki czarny użytkownik już się zbliża jeszcze tylko dwie granice i znów będziesz mógł pracować z kolan. a miasto zaleje się miodem jak Macek z Haburą wpompują 110 baniek w MZK. Tyle w temacie princeofhseepshaggers.

Widzę, że niektórzy odkrywają swoją prawdziwą twarz.

Uważaj bo się na tej twojej wiosce busik nie zatrzyma i znów będziesz musiał z drewutni waganta wyciągnąć. Weekendowy kliencie Mcdonalda

kiedy Ci w końcu internet odłączą?

Jak tylko tobie przestaną go w wiadrze przynosić.