Strona główna Aktualności Z miasta Jest decyzja w sprawie parku im. Słowackiego

Jest decyzja w sprawie parku im. Słowackiego

11

Prezydent Pabianic po konsultacjach społecznych podjął decyzję w sprawie ogrodzenia i zamykania parku im. Słowackiego po zakończonej rewitalizacji.

22 sierpnia prezydent za pośrednictwem mediów zaapelował do mieszkańców miasta o wyrażenie opinii na temat ogrodzenia oraz zamykania na noc parku przy Zamku.

– Po otrzymanych mailach i listach podjąłem decyzje, że park będzie ogrodzony i zamykany w godzinach od 22.00 do 6.00 rano – mówi Zbigniew Dychto, prezydent. – Taka jest wola mieszkańców. Nie stać nas na późniejsze remonty. Otrzymałem informacje, że już jacyś obywatele jednej nocy zrobili sobie stolik z nowej fontanny.

Za ogrodzeniem było 479 osób, przeciwko 135. Za zamykaniem parku na noc było 360. Przeciwko tej decyzji było 315 wiadomości z czego 255 przysłała jedna osoba. Prezydent dostał też 12 ręcznie napisanych listów.

REKLAMA
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I bardzo dobrze. Słuszna decyzja.

super decyzja

pracuję do późna – nie zdążę do parku…………

„Otrzymałem informacje, że już jacyś obywatele jednej nocy zrobili sobie stolik z nowej fontanny.” Przeciwnicy ogrodzenia, już wiecie dlaczego niektórzy głosowali za zamykaniem parku.

Jedna informacja???? ja popytałem przechodzniów, znajomych i otrzymałem informacje, że obywatele jednej nocy nie zrobili sobie nic z nowej fontanny 🙂

no i bardzo dobrze

bardzo dobra decyzja margines społeczny z miasta będzie miał utrudnione wejście przez płot

margines nie będzie miał żąńęó problemu z wejściem do parku. Natomiast służby typu SM i policja będą miały pretekst do omijania parku bo przecież ogrodzony….. io wejść się nie da

proponuje ogrodzic miasto i wprowadzic godzine policyjna…… brawo! cofnelismy sie o kolejne 10 lat ;/

Pojedź sobie np do Paryża, to zobaczysz, że tam parki też są zamykane na noc i to jest normalne. Chyba, że jesteś jedną z tych osób, z obawy przed którymi zamyka się parki.

pilnujac parku 24h straz miejska nareszcie miala by „logiczne” zastosowanie po co plot