Strona główna Na sygnale Jedna kobieta i trzy policyjne interwencje. 24-latkę zabrano do szpitala

Jedna kobieta i trzy policyjne interwencje. 24-latkę zabrano do szpitala

8
Aż trzy razy pabianicka policja podejmowała dzisiaj interwencję w sprawie jednej osoby. Była to 24-letnia mieszkanka Łodzi. Za trzecim razem trafiła do szpitala.

Około godz. 3.30 funkcjonariusze zostali wezwani do kolizji na ul. Zamkowej, gdzie Ford Focus uderzył w krawężnik. Powodem zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Kierującą samochodem przebadano na obecność alkoholu i narkotyków, ale ich obecności w organizmie 24-latki nie stwierdzono. Dostała mandat, po czym odjechała.

Kilka godzin później dyżurny KPP odebrał zgłoszenie od mężczyzny, który nie mógł poradzić sobie z klientką – nie chciała wysiąść z taksówki. Okazało się, że była to sprawczyni nocnej kolizji w centrum.

– W rozmowie z policjantami stwierdziła, że taksówkarz ją pobił. Nie była to prawda. Sprawa zakończyła się pouczeniem – wyjaśnia podkomisarz Ilona Sidorko, rzecznik prasowy KPP w Pabianicach.

Jak okazało się, nie była to ostatnia interwencja wobec 24-latki. Po raz kolejny radiowóz pojechał około godz. 9.40 na stację benzynową Orlen przy ul. Kilińskiego, gdzie stał Ford Focus. W samochodzie, od strony kierowcy, była wybita szyba. Z informacji uzyskanych przez policjantów od świadków wynikało, że kobieta miała rozbić tę szybę głową…

Na miejsce została wezwana karetka. Łodzianka zaczęła zachowywać się agresywnie. Okazało się, że przyczyną jej zachowania jest choroba. 24-latkę zabrano do szpitala.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ah te Leki moze spece z Adanmedu sie wypiedza…tak tak testy nic nie wykryly…

To jest nowy,mutant covidowy 🤣😉🤣

Czy taka osoba winna mieć uprawnienia?

Takie coś to trudno skomentować tu zwykłe BABY NA TORY nie wystarczy. Całe szczęście, że podobno w psychiatryku nie dawno był remont.

Kobiecie powinno odebrać się prawo jazdy , ponieważ stwarza zagrożenie …

To, że należy odebrać prawko to jedno a drugie to sprawdzić kto to prawko wydał.

a pomyślałeś, że mogła być zdrowa w momencie uzyskiwania uprawnień?

Jeśli jest łodzianką to zapewne prawo jazdy wydał jej Prezydent Miasta Łodzi. Nie ma tu żadnej tajemnicy i nie ma co sprawdzać