Strona główna Na sygnale Wypadki Jechali kompletnie pijani. Zniszczyli dwa auta

Jechali kompletnie pijani. Zniszczyli dwa auta

10
W stanie upojenia alkoholowego byli dwaj mężczyźni, którzy jadąc ulicą Wysoką w Pabianicach spowodowali kraksę. Trzeźwieją w komendzie policji.

Dyżurny KPP otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu wczoraj o godz. 23.40. Wynikało z niego, że kierowca i pasażer Citroena Berlingo, na pabianickich numerach rejestracyjnych, uderzyli w zaparkowanego Fiata Pandę, powodując w tym aucie wyraźne zniszczenia. Citroen też mocno „oberwał” (zatrzymał się na słupie).

– Gdy patrol dotarł na miejsce, obydwu mężczyzn wskazała kobieta, która była świadkiem zdarzenia. Funkcjonariusze ich wylegitymowali. Mężczyźni nie przyznali się do winy – informuje st. sierż. Agnieszka Jachimek z KPP w Pabianicach.

Citroenem podróżowali 32-latek i 30 latek. Policja przebadała ich alkomatem. Ten pierwszy miał w organizmie prawie 2,6 promila alkoholu, drugi „wydmuchał” 1,8 promila.

– Okazało się również, że starszy z mężczyzn posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów, natomiast młodszy nie ma uprawnień do kierowania – dodaje policjantka.

Na razie nie wiadomo, który z nich kierował samochodem. Będą przesłuchani, gdy wytrzeźwieją.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ujawnic pyski pijakow niech sie wstydza

w tym mieście to juz norma. same ochlejusy za kółkiem. wszystkie gęby powinni pokazac zeby im pluc na ryje przy okazji potencjalnym mordercom.

Taki patologiczny element nie wie co to wstyd

Chłopy na TORY

Baby do WORA

na roboty przymusowe zesłać. W mieście nie ma kto malować linii i przejść dla pieszych, a nowe ścieżki rowerowe i chodniki zarastają trawą.

Właśnie kary społeczne , takie na widoku plus spora nawiązką to właśnie jest dobry pomyśł.

Jeszcze musi chcieć to robić…. Bo jak nie, to co? Batem?… Na pewne rzeczy i umysły ludzi nie ma rady….

Dwóch udaje że pracuje, pięciu pilnuje. Głęboki sens ekonomiczny i resocjalizacyjny.

Last edited 1 rok temu by Aerospace

Nono caly Kriss Bud