Strona główna Aktualności Polityka Kandydaci już wiszą na SDH-u

Kandydaci już wiszą na SDH-u

21

Kampania wyborcza ruszyła pełną parą. Dziś na SDH-u zawisły ogromne banery dwóch kandydatów na prezydenta Pabianic.

Jako pierwsze zawisły dwa ogromne banery kandydata Platformy Obywatelskiej, Arkadiusza Jaksy, który także jako pierwszy ogłosił, że wystartuje w wyborach. Na banerach widnieje hasło „PO przyszłość Pabianic”.

Późnym popołudniem na SDH-u zawisły też dwa banery kandydata Prawa i Sprawiedliwości – Krzysztofa Ciebiady. Te banery zostały z kolei opatrzone hasztagiem #CzasNaZmiany.

Taka reklama to spory wydatek dla komitetów wyborczych. Możliwość wywieszenia baneru w tym formacie to koszt około 1000 złotych (netto) miesięcznie. Drugie tyle kosztuje wydrukowanie reklamy, a jeszcze trzeba zapłacić za jej powieszenie.

 

Promują się też Marek Gryglewski z SLD oraz Grzegorz Mackiewicz z BSR. Ten pierwszy zorganizował już piknik sportowy na PTC, a w niedzielę będzie gościł Danielę, piosenkarkę disco polo na pikniku rodzinnym przy OSP Pabianice (WIĘCEJ). Mackiewicz też w niedzielę organizuje imprezę na Lewitynie. Od godz. 16.00 można przyłączyć się do obchodów „Święta Ziemniaka” (WIĘCEJ).

Prezydent Zbigniew Dychto najwyraźniej wychodzi z założenia, że nie potrzebuje promocji, bo przecież placki podczas sobotniej Senioriady (więcej TUTAJ) smażył z zamiłowania.

REKLAMA
Poprzedni artykułPrezydent pogratulował mistrzowi
Następny artykułSupersnajper w starych korkotrampkach
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zanim PiS, zacznie kampanie to juz będzie po wyborach. W Internecie brak czego kolwiek

Wszystko oczywiście za pieniądze podatników. Aby wszystkim żyło się lepiej… Przecież te pieniądze ludzie wydaliby na jakieś pierdoły więc lepiej jak je zabierają i wydają na tak szczytne cele jak banery…

@Polak – kampania samorządowa nie jest prowadzona za pieniądze podatników, a za własne pieniądze kandydatów wpłacane do Komitetów Wyborczych. Ale oczywiście najłatwiej narzekać i krytykować… to Polacy właśnie….

@Pabianiczanin – mam nadzieję, że władza się zmieni – najlepiej na KNP i wtedy jak przegrzebią papiery, to się dowiesz z czego i co finansowało PO…

te oszołomy z knp nigdy nie dojdą do właczy pogódź się z tym, elektorat ma po 16 lat…

@Pabianiczanin – Widziałeś może napisy przy reklamach internetowych Jaksy? Drobnym maczkiem masz wyraźnie napisane. „Materiał sfinansowany przez KW Platforma Obywatelska RP”. Więc przestań wciskać kit i poczytaj o tym jak finansowane są kampanie. Jedynymi partiami które nie mają kasy od podatników na kampanię są te które nie dostały się do sejmu.

Po prawo jest reklama PO.. spójrz proszę co jest napisane „maczkiem” w poprzek,z boku. Z wlasnych pieniedzy to tylko z tych komitetow wyborczych co kandyduja do Rady Miasta i pod warunkiem,ze nie jest to partia polityczna.

wyb PiS ma ważniejsze sprawy, walczy z odwiecznym prawem przyrody mającym na celu przedłużenie gatunku ale co paru osoba w PiS jest nieznane i zyją w brew siłą natury a ręka tego nie usprawiedliwia.
Szkoda że zamiast tych banerów oni nie wiszą na sznurkach przywiązanych do uschłej gałęzi nad bagnem. Chociaż robaki mieli by pożytek poprzez z posiłku.

Pabianiczanin – a to platformersy dotacji do partii politycznych nie biorą?

Niech mi ktoś wytłumaczy … dlaczego się wszyscy czepiacie tego Dychty ? Przecież dwa razy z rzędu byc Prezydentem, to nie jest przypadek 😛 Zresztą … nikt nie dostaję się do włądzy z przypadku. Placki Dychty są złe i wgl, ale jakieś śmieszne coś z okazji rzekomego dnia ziemniaka, to już w porządku jest, tak ? A ja powiem krótko! Dychto zostanie Prezydentem trzeci raz !

mam wielką nadzieję że nie zostanie. !!!!!!!!!!!

Do koryta wystąp

ej, Ciebiada ma fote jak na banerach sprzed 4 lat, widzicie to?

I każdemu dobrze z oczu patrzy. Wolę jednak grubasa Ciebiadę niż karierowicza Jaksę.

Karierowicz człowiek dążący do sukcesów – jego sukcesy to sukces Pabianic!

glosujcie dalej na Partie Oszustow to obudzicie sie z Vatem 30% a pracowac bedziecie do 70 roku

No a jakie inne wyjście? Przecież państwo musi funkcjonować wiec trzeba robić to co trzeba i PO to robi lepiej tak niż nijak cudu niema z kapu…na prezes nie natrzepie kasy na poprawę polskiego państwa no że chyba watykan mu da a nie to tylko on chyba by mu dał ku większej ruinie polski. 25 lat psu w dupę! Komuchy jakie były to były ale coś było i się kręciło przejeli to mogli to rozwinąć i bysmy juz dogonili Europę i bysmy byli na fali no i ciapaci by nas zasiedlili jak Anglię to czarna strona by była sukcesu ale… Czytaj więcej »

Wszystko jest ok. Żyjemy w demokratycznym kraju i każdy ma prawo kandydowac do rady miasta czy na funkcję prezydenta. I każdy ma prawo wydać własne pieniądze na ten cel. Każdy z Was krzyczący tutaj na forum ma prawo przedstawić swój program i iść do wyborów żeby żyło nam się lepiej. I zastanawiam się jak wtedy wyglądałaby wasza kampania? Kilka lat byłem za granicą. Tam takie akcje sa normalne i wszyscy chętnie uczestniczą w pon i kach, spotkaniach po to żeby porozmawiać i wybrać najlepszych. A tu zapiecek. .. idźcie na lekcje tolerancji i drmokracji

A kiedy zawisną na latarniach co stoja przy Zamkowej

Nie rozumiem tych osób które ciągle komentują i obrażają osoby które kandydują. Może wy zabierzcie sie do roboty i zróbcie coś dobrego dla miasta bo widać że strasznie się na wszystkim znacie.. Tylko potraficie wyciągać brudy, komentować , wyzywać !!! – kompletne zero sobą reprezentujecie!!!

Ciebiada -gość z wykształceniem zawodowym (niby nic wielkiego ale albo brakło ambicji by wiecej wiedzy zdobyć albo możliwości intelektualnych -ma być prezydentem? SMIECH!). Rok temu jeszcze sprowadzał samochody z Niemiec i bluzkami na ptaku handlował… wiadomo ze szwalnie w okolicy padają wiec czas dorwac sie do lepszej kasy… A co on wie o ekomomii? Jaką wiedzę o pozyskiwaniu funduszy z UE ma? Proszę nie rozśmieszajcie mnie tym Panem!! Do tego nawet nie wie co znaczy zyc w rodzinie Jakim trudem jest wychowanie dzieci… Ale pewnie kota w domu ma -jak wielki PISowski wódz…