Strona główna Aktualności Polityka Jak zagłosują Pabianice? Sondaż przedwyborczy

Jak zagłosują Pabianice? Sondaż przedwyborczy

281

Już 15 października Polacy zagłosują w wyborach parlamentarnych. Mieszkańcy powiatu pabianickiego (wraz z mieszkańcami 11 innych powiatów) wybiorą 12 posłów spośród 9 list wyborczych. Zapraszamy do udziału w sondażu przedwyborczym.

Na którą listę zagłosujesz w nadchodzących wyborach?
 • Koalicja Obywatelska 40%, 783
  783 40%
  783 - 40% procent głosów
 • Prawo i Sprawiedliwość 18%, 350
  350 18%
  350 - 18% procent głosów
 • Nowa Lewica 14%, 274
  274 14%
  274 - 14% procent głosów
 • Trzecia Droga 12%, 245
  245 12%
  245 - 12% procent głosów
 • Konfederacja Wolność i Niepodległość 11%, 212
  212 11%
  212 - 11% procent głosów
 • Bezpartyjni Samorządowcy 2%, 47
  47 2%
  47 - 2% procent głosów
 • Polska Jest Jedna 1%, 25
  25 1%
  25 - 1% procent głosów
 • KW Wyborców Ruchu Dobrobytu i Pokoju 1%, 17
  17 1%
  17 - 1% procent głosów
 • Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców 1%, 14
  14 1%
  14 - 1% procent głosów
Liczba głosów: 1967
10 października 2023 - 14 października 2023
Głosowanie zakończone

Wybory Parlamentarne 2023

Pełne listy z nazwiskami można sprawdzić TUTAJ.

REKLAMA
Poprzedni artykułPonad 70 mln złotych na inwestycje w powiecie pabianickim
Następny artykułO czym pamiętać przed rozpoczęciem sezonu grzewczego?
Subskrybuj
Powiadom o
281 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Polacy powiedzmy 15.10 tej nieudolnej, skompromitowanej i antypolskiej organizacji dość. Przygotujmy dla nich ciemne, zimne cele niech gniją do końca swoich dni. 8*

czyli piętnastego obalamy rząd?

Antypolskiej ? Mają tupet polskojęzyczni tuskomuły !

Tupet to mają „prawi” którzy łamią prawo wieszając banery swoich kandydatów bez zgody własciciela nieruchomości i nieudolnie unikają kontaktu i ich zdjęcia. Obłuda na maxa!

Co powiesz o awanturze którą rozpętała opozycja, że podobno na stacjach Orlenu pojawiły się gazetki prawicy. Przed zabraniem głosu, radziłbym Ci, przejechać się autobusami naszego MZK, i obejrzeć pełno gazetek wyborczych tylko opozycji, i co najdziwniejsze, większość z nich, jest autorstwa niejakiego Habury. Habury którego bratem jest prezes MZK, również Habura. PRZYPADEK??? Podwójne standardy, czy może łamanie przepisów, a może prawa? A może to brak PRZYZWOITOŚCI i HONORU? Ale co poradzić, jak tych cech charakteru się po prostu nie posiada.

Jeżeli PiS jest antypolski to czym jest KO, lewica i Trzecia Droga?

W takim razie wyjaśnię osie i Mateuszowi jak mocno PiS jest antypolski. Spójrzcie tylko co zrobili z polską armią. Ona została sprowadzona do ścianki wyborczej. Co zrobił PiS z polityką zagraniczną. ? Nie istnieje . Stosuje metody stalinowskie i bolszewickie i ciągnie nas na wschód do Putina. Resztę sobie doczytajcie byle nie w propagandzie pisowskiej.

lecisz przekazem partyjnym donalda tuska OT niejaki jeszcze nie domoczony poseł z łodzi WŁASNIE TO WYPOWIEDZIAŁ W POLSKIEJ TELEWIZJI!!cóż balanga w kadynach generalicji FSB i SKW daje znać o sobie ,JEST STRACH ,wyjdą papiery ,które nigdy nie miały wyjść, DLATEGO TE SZYBKIE DYMISJE po odcinku RESETU z 3 pażdziernika ,czas szybko leci ,donaldiemu tuskowi NIE WYSZŁA DEBATA więc wspomogli dwa generały //podobno para/ swojego guru ,WŁADEK PUTIN MA DŁUGIE RĘCE!!uważajcie

Jarku byłem w Londynie 2 tygodnie temu.Przed królewskim pałacem chmura ciemnego kurzu i chmara ciemnych (karnacja) ludzi majacych wszystkie zasady w ciemnej d…pie.Czerwone czy zielone światło na ulicy nie obowiązuje,kosze na śmieci zbędne.Takiej polityki oczekujesz?Na koniec pytanie:O kim ruska prasa pisała ,,nasz człowiek w Warszawie,,?Odpowiedz na ostatnie pytanie i będzie wszystko jasne.

Witku w UK piesi mogą przechodzić na czerwonym świetle, a w centrum Londynu nie ma koszy na śmieci ze względu na przepisy bezpieczeństwa.

Nie pisz głupot, ścianki z armii, każdej instytucji robiło sobie PO jak rządziło. A pod osłoną nocy szła wyprzedaż majątku wojska, robienie wałków na mały i dużych kontraktach ze znajomkami. Zobacz za co zarzuty ma taki jeden generał, kandydat trzeciej drogi.

POst
KOmuna!!!

Siwy podejrzewam a wręcz jestem pewny że nie rozumiesz tego co mówisz. Ale to twój problem.

brawo ,CZYLI BEDZIESZ CHODZIŁ Z TABLICZKĄ głosowałem na LEWICE DONALDA TUSKA nie karzcie mnie biedą i głodem, dajcie jakąś DOBRA ROBOTĘ może pisanie faktur vat, a może szara strefa.bardzo sie dziwię ale PATRZĄC NA WYNIK SONADŻU powiem tak DOPALACZE hulajace w łodzkiem zrobiły swoje ,wielu gryzie już ziemię a reszcie POMYLIŁ SIĘ ODLOT TOTALNY z realnym światem!!

Z Twojej wypowiedzi wynika, że to Tobie zdecydowanie wyprano głowę propagandą TVPis. Ewidentnie widać, że liczy sie dla Ciebie tylko tu i teraz a dzieci i młodzież już zupełnie nie…..
Gratuluję beztroski……

zatem napisz JAKIE TO PRZYWILEJE SPOTKAJĄ DZIECI MŁODZIEŻ kiedy donald tusk wpuści nielegalnych migrantów ,których niemcy francja holandia szwecja NIE CHVE U SIEBIE???jakie przywileje spotkają emerytów twoich rodziców dziadków CZY MOBILNA EUTANAZJA??jakie przywileje spotkają twoje rodzeństwo starsze/siostry/ ABORCJA nawet w 9 tym m-cu,GWAŁTY to forma różnorodności takie fajne POZNAWANIE SIĘ???ZATEM NAPISZ OŚWIEĆ MNIE

Piętnastego pażdziernika,wrzućmy PO do śmietnika i na zawsze niech nam znika.Przestrzegam jak zagłosujesz na PO będziesz miał ciemno i zimno w mieszkaniu.Z mojej strony nie 8^,ale pozdrawiam i zdrowia życzę nie tylko fizycznego,bo głowa też może być chora.

Takie samo hasło miał PiS jak obalał rząd PO 😀 jesteście tacy sami. Tylko udajecie różnych żeby przy korycie zostac

??????????

Last edited 1 miesiąc temu by Dtx

Jeśli Pabianice miałyby być odbiciem myśli Polski byłoby super szczególnie po dzisiejszym aroganckim pokazie zaufania kota jarka… pokazać Policję w takim świetle…upodlic formację… pokazać ludziom kim oni czyli Policja są dla władzy… to szczerze… wolę już rude mimo że nikim nie kibicuje bo tak naprawdę nie ma na kogo głosować bo jeśli na osobę z końca listy to dziękuję bo nie będę dawał głosów leniom z sejmu… pytanie podstawowe skoro prezydent kraju miasta itd może pełnić max 2 kadencje to czemu te dziadki z wiejskiej od lewa do prawa siedzą tam od lat 90 … Oni nie chcą zmian dla… Czytaj więcej »

PRECZ Z REŻIMEM PIS-PO + lewactwo i płaczek!!!!!!!

Nie rozumiem jak można głosować na faszystów z Konfederacji. To ludzie którzy mówią że kobieta-żona jest częścią inwentarza i nie powinna mieć prawa głosu. Nie zapominajcie że to ONR i Młodzież Weszpolska. Lubicie takie gesty?

15f632bb293f74c3fe8f533ff0ced74e,780,0,0,0.jpg

To są niestety w większości ludzie słabo wykształceni, z patologicznych rodzin.

kto Ci dał prawo UBLIŻANIA innym? Ci ludzie, w porównaniu z Tobą są jednak POLSKIMI PATRIOTAMI.

I Znowu nie rozumiesz słowa patriota.

To samo można powiedzieć o PiS o KO..więc jak można w ogóle oddawać głos na ludzi kłamiacych w żywe oczy i nie ponieść żadnych konsekwencji prawnych.

Co ci znowu przeszkadza religia starotestamentowa ?
Kobieta jest częścią inwentarza, a goje to zwierzęta, tak było za nasizmu, tak Poroszenka mówił o wschodniej Ukrainie i tak teraz Izrael mówi o Palestynie.

5G weź przestań, jak można słuchać takiego szura co pisze o reptilianach ?

To akurat nie ja, ale podoba mi się jego sposób rozumowania.
Za to lider Kompromitacji olał ciepłym moczem swoją kandydatkę do sejmu Żanetę Nochowicz z Pabianic. Jak mają traktować wyborców, skoro tak traktują swoich kandydatów? Nic dodać nic ująć. https://www.facebook.com/100078284437678/videos/1291783858137463/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

A kto normalny może na nich głosować? Czy to przypadek, że Kompromitacja, jako jedyna partia przygarnęła pod swój dach współpracowników służb PRL?
Polecam ostatnią kolumnę „Oświadczenie lustracyjne” https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/okreg/11

Mylisz się, gdyż np. ta „wielce demokratyczna” partia PO ma na swoich listach pana Wołoszańskiego, który jest odnotowany w aktach jako TW. W tamtych ponurych czasach, jeśli chciało się czegoś więcej od życia, trzeba było taką lojalkę podpisać.

Pokaż no mi tego Wołoszańskiego w naszym okręgu wyborczym. Jakoś go pod wskazanym linkiem nie widzę.

Zajmij się 5Gwarrior reptilianami i płaską ziemia w tym jesteś najlepszy👍👍👍 i nie mów, że jedni są lepsi od drugich.
Pokaż jednego, który nie ma pochodzenia żydowskiego, który nie jest hipokrytą, nie ma powiązania z PRL, nie pracuje na rzecz Ukrainy, Niemiec, Anglii, czy USA, nie ma kolesiostwa z obecna władza, i nie ma założonej teczki

Nie ma to jak współpracę z służbami PRL wytłumaczyć Żydami i Ukrainą.

Mówiłem zajmij się Reptilianami, bo na inne tematy manipulujesz i myślisz schematycznie.
Nie rozumiesz !? Pokaż jednego czystego tzw. polityka, którego można wziąć pod uwagę jako zbawcę polski, który nadaje się do rządzenia nami.
I proszę nie faworyzuj inne nacje.

Przekonałem mnie. To dobrze że, konfa wystawia do sejmu ubeków.

„Przekonałem mnie” analfabeta szóstkę to ty masz w uzębieniu, a nie z języka polskiego .
Pisz po polsku antypolska onuco .

Chyba „analfabeto” jak już. I dwa przecinki.

Last edited 1 miesiąc temu by 5 G warrior

Nie ma to jak działać na rzecz innych agentur
Brawo 5G 👍👍👍👍🫶🫶🫶🫶

Obcych agentur? Zgadza się 😁😁😁
Kandydaci Kompromitacji do sejmu
z naszego okręgu Jabłoński Ireneusz i Wolski Marcin złożyli oświadczenie: pracowałem w organach bezpieczeństwa państwa i byłem współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990.
Brawoooooo 😁😁😁😁

Jaka opcje popierasz ?
Jaka masz przeszłość ?
Kto z twoich idoli nie współpracował
z Sorosem?

Ta z Sorosem. I z Billem Gatsem. Przy hodowli zmodyfikowanych komarów GMO osobiście z nimi współpracuję.

A to Soros nie istnieje ? Teoria spiskowa ?
Bill Gates nie istnieje ? Teoria spiskowa ?
GMO nie istnieje ? Teoria spiskowa ?
Zajmij się Reptilianami ❤️❤️❤️ bo oni istnieją, smugami kondensacyjnymi, bo one istnieją, NASA i okrągłą ziemią 🙏🙏🙏

Odkrywaniem nieznanego będzie mogła się zająć dalej Żaneta Nochowicz. Olana przez swojego lidera Bosaka będzie teraz miała na to dużo czasu. Może wrócić do swoich ulubionych zajęć 😁😁😁

To Bąkiewicz jest z Konfederacji ????
5G no teraz to już grubo przesadziłeś 🤕😪😱😂
Napisz lepiej coś o Reptilianach, ufo, homozwiązkach lub LGBT na tym się znasz najlepiej. Albo wrzuć jakiś wzór z fizyki o płaskiej ziemi lub jakąś regułkę ortograficzną jak na prawdziwego Polaka przystało .💪💪💪

pobrane.jpeg

Ten to akurat naziol z PiSu. W dodatku skazany za naruszenie nietykalności. Naziolki lubią dotykać tego, co nie jest ich. Ale sondaże wskazują, że też może się nie dostać do sejmu, bo ludzie nie lubią naziolków 👍👍👍

Ale naziole z pisu są dobre, tylko te z konfederacji (których nikt nie widział) są złe .
To może ty masz problem z konfederacją ? A nie z nazistami ? Skoro jesteś taki wybiórczy ?

A jesteś pewien, że twój ojciec i mama nie wspolpracowało z bezpieką ?🤔

Nie współpracowało. Mało tego. Wiem, że twoje też nie współpracowało.

To sprawdź jeszcze, czy nie są Reptilianami, wiesz najciemniej pod latarnią😉

Myślę, że to akurat wiesz, Żanetko.

To wytłumacz teorie spiskową, że SS Galicien nie współpracowało z Hitlerem i nie przyjechali setek kilometrów z Ukrainy, żeby dobić Polaków w powstaniu warszawskim.
To wytłumacz, jakiego pochodzenia byli obsadzani działacze w służbach po 45 roku skoro wymordowano ponad 6 mln Polaków ?
I skąd tyle nienawiści w tych służbach do własnego kraju? narodu? ojczyzny?
Napisz coś lepiej wychwalającego o Gatsie, szczepionkach, kosmitach i reptilianach.
Zajmij się kosmosem tam twoje miejsce

Jak widać w narodzie nie ma nienawiści do swojego narodu, bo w wyborach pogonili naziolków z Kompromitacji. Skompromitowana Kompromitacja 😁 Taki pleonazm 😁😁😁
Naziści WON.

Dzięki Twojej reklamie i zachwalaniu konfederacja przekroczyła próg 😘😘😘
Dzięki frajerze

Ehehehehehehehehehhe o mamo 🤣😁🤣👍🤣🤣😁🤣🤣👍 eheheheheheheh „Wywracimy stolik” ehehehhebhe. „21 procent mamy w kieszeni” ehehehehehhehe. Bardzo się cieszę, że dzięki mnie naziolki dostali 6 procent poparcia. Bo ostatni sondaż pokazywał, że dostaną 8.
A teraz Żaneta wracaj do roboty na taśmie. W przerwach możesz napisać coś o Billu Gatsie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tak, tak „wywracimy” 😂😂😂😂 z tego wszystkiego, aż ci się ortografia poplątała prawdziwy Polaku 😂😂😂
Możesz świętować swoje🤣🤣🤣 zwycięstwo🤣🤣🤣 ze swoim mężem 😘😘😘😘
Napisz coś o płaskiej ziemi i lotach w kosmos

„wywracimy” to akurat nie ortografia, ale żeby to wiedzieć, trzeba się było chociaż trochę uczyć…

Przynosisz wstyd swoim nauczycielom …

Dowiedziałeś się już jaki rodzaj błędu popełniłem? Czy nawet to cię przerosło. Nauczyłbyś się czegoś na temat ojczystego języka, nibypolaku.

Przynosisz wstyd swoim nauczycielom ale każdy popełnia błędy

No dajesz. Czy to błąd ortograficzny tak jak zarzuciłeś? Nawet tego nie wiesz, bo się uczyć nie chciało. No dalej. Jaki błąd popełniłem? Znajdź chociaż w necie. Teraz to takie proste.

Tak
Błędem jest to, że się pojawiłeś dezinformatorze OMZRIKowska onuco

Lokomotywa w naszym mieście

FOUR_THREE_1280.jpeg

Niezłe połączenie, razem z płaskoziemską Żanetą i dwoma ubekami.

BARDZO DOBRE ZDJĘCIE!!!!

TAŚMY BANASIA I KOFEDERACJI SLYSZALEŚ???

Już jest potwierdzone, że to oryginały ? Już są postawione zarzuty i oskarżenia dla tych co nagrywali ?

Ty to rozumiesz pojęcie faszyzm czy zasłyszałeś z tvp=n?🤣🤣🤣 Partia, która broniła ludzi przed rządem i opozycją jest faszystowska? To konfa zamknęła ludziom biznesy a ich samych w domach na 2 tygodnie? Konfa zablokowała dostęp do lekarzy i szpitali? Konfa spowodowała taką inflacje? Konfa nakradła miliardy na covidzie i nie tylko? Przejrzyj się w lustrze🤡

To osoby ze zdjęcia głosujące na konfederację popierają Hitlera, przez którego zginęło kilka milionów Polaków. Są nazistami i plują w twarz prawdziwym polakom, pokazując znak nazistowski podczas trzymania flagi państwowej. To konfa popiera Rosję, występując w jej telewizji i wychwalając Putina jako wspaniałego przywódcę. To konfa popiera pedofilię. To konfa wystawiła w naszym okręgu wyborczym dwóch ubeków. To konfa uważa marna pomoc dla upośledzonych niepełnosprawnych dzieci za niepotrzebną. To konfa schowała nagle Brauna i Korwina przed wyborami, udając, że ich nie ma i że o niczym nie decydują. To konfa mówi o niskich podatkach nie mając na nie żadnego planu.… Czytaj więcej »

Zajmij się Reptilianami 🤣🤣🤣
Ci nagle przeszkadza nasizm ?
Przeszkadza ? Krytykuj wszystko,
zobacz co robią na ulicach Ukrainy i Izraela.
Hołownia 2.50 aktor wystawiony jak żeleński przez kołomyjskiego 🤣🤣🤣
Zajmij się sprzątaniem cmentarza i wycieczkami Ziomku

Popieraj pedofili z Kompromitacji.
I Żanetę z płaskiej Ziemi, kandydatkę do sejmu olewaną wprost ciepłym moczem przez lidera swojej partii Boska, o czym mówi wprost w audycji radiowej i internetowej. I tych którzy twierdzą, że niepełnosprawni i upośledzeni chcą tacy być, bo mają z tego pieniądze.
.
Dzisiejszy sondaż pokazuje, że jesteście powyżej ośmiu procent o promil. Oby ludzie wyłączyli w Realu TV i się obudzili. Skończycie naziolki w szambie, bo szambem jesteście. Tak jak Hitler
Nieziomeczku 😁😁😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣😊😊🤣😁😊😊😊😊🤣

Tak tak 🤣🤣🤣🤣 to kto jest pedofilem z konfederacji ? No dawaj jakieś nazwisko i zgłoszenie do prokuratury ?
Kolejna gównoburza 5G łajnora ?
Jak nie reptile🤣🤣🤣 to ksieżyc🤣🤣🤣🤣jak nie zachęcanie na szczepionki z wadą drugiego stopnia😱 to autorytet w sprawach społecznych 🤕
I jak cię tu nie kochać ❤️❤️❤️❤️
Nie jesteś na bieżąco zatrzymałeś się w 39
Teraz mamy 2023 i Yoav Galant😘
Nie krytykujesz ?=popierasz

Odpiszę jak się cisza wyborcza skończy.

A to Yoav Galant startuje z pabianickiego okręgu? że obowiązuje cię cisza wyborcza i nie możesz się wypowiadać na jego temat ?
Czy musisz to skonsultować ze swoimi mocodawcami i dostać instrukcje jak szczekać?

O propagowaniu perfidnego przestępstwa, może nawet bardziej perfidnego niż zabójstwo, polegającego na bzykaniu dzieci odpiszę ci jutro. Yoav Galant muszę sobie sprawdzić w google bo nie wiem o co chodzi. Pewnie to ma jakiś związek z polskimi patolami ze zdjęcia pokazującymi pozdrowienie hitlerowskie i beszczeszczącymi polską flagę. Ciekawe, czym zajmowali się ich przodkowie 80 lat temu. Pewnie byli volksdeutschami. Mój dziadek, który zginął w niemieckim obozie koncentracyjnym za obronę Polski w grobie się przewraca.
Nazistom NIE. A tfuuuuuu

Last edited 1 miesiąc temu by 5 G warrior

A jaki sposób twój dziadek bronił Polski?
Gdzie służył ? I w jakim obozie zginął ?

Był pocztowcem. Zginął w Dachau, bo babcia odmówiła podpisania volkslisty.
A teraz już mogę napisać : NAZIOLE Z KOMPROMITACJI DO DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Ale Bąkiewicz jest dobry 😘😘😘

Zginął, bo się babcia sprzeciwiła, podpisania volkslisty, a ty robisz z niego frontowca, który bronił Polski. Oj wyolbrzymiasz jak zawsze😪

Nie był frontowcem. Był takim tam zwyczajnym AKowcem, łącznikiem. A ja głupi z niego nie wiadomo kogo zrobiłem. W dodatku w wyimaginowanym przez ciebie komentarzu.
Właśnie tą nienawiścią do wszystkich i wszystkiego wywróciliście sobie kompromitacyjny stolik 👍

Jak zwykle sobie żarty robisz udając, że nie wiesz o co chodzi.
Zbombardowano Polskę, stolicę, wymordowano inteligencję i znaczną rdzenną część narodu polskiego, i po wojnie kto niby miał sprawować władzę w służbach bezpieczeństwa ?
Gdzie narodził się komunizm ? Kto wprowadził tą ideologię na całym świecie i do Polski ?
Naprawdę Polak Polakowi zgotował ten los ?
I Polak pałował nienawiścią Polaka na przesłuchaniach w mordowniach ?
Jesteś manipulantem i agenturalną onucą.

Mentzen: „Mieliśmy wywrócić ten stolik, a ponieśliśmy porażkę”
NAZIOLE WON!!!! Jesteście nikim tutaj i będziecie nikim w nowym sejmie.

A Ty jak zwykle nie na temat
Siostro kaftan 😁😁😁
5G przestań już pić dzisiaj i nie zasiadaj pijany do komputera

W końcu pokazałeś swoja prawdziwą naturę człowieka coś pięknego 😍😍😍
I po co było tyle czasu okłamywać czytelników?
Ufff lepiej ? Zjedz snikersa 😘

Moja prawdziwa natura to „Naziole won”. Coś pięknego. Nie macie prawa bytu w cywilizowanym świecie. Tak jak antyszczepy, płaskoziemcy i pedofile. Sami sobie stolik wywróciliście. Buziaczki mieszkańcu 😙😙😙😙😙 😙 🙃 Od tej pory uważaj, bo już nie tylko chłopak i dziewczyna, to polska rodzina. Geje i lesby będą gwałcić nazioli na ulicach. A jak będzie to żydowski gej z Ukrainy z niemieckim paszportem to PTSD murowane. I wtedy lekarz z WHO postawi jedyna słuszną diagnozę. Tylko tranzycja cię uratuje przed ześwirowaniem. Będzie jak w „Seksmisji” Ale się będzie działo. Bójcie się biedaki z kompromitacji, bo piętnaście głosów w sejmie nic… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by 5GWarrior

Kompromitacja przegrała, nie ma nic do gadania w sejmie, skąd u ciebie taka gorączka ?
Zmierz sobie temperaturę i obłóż się lodem, bo może cię zaatakował Reptilian na wyborach
😂😂😂

Ajjjj tobie nie chodzi o konfederację i jakiś tam nazistów, których nie możesz udowodnić jak to zawsze bywa w twoim przypadku. Ale tobie chodzi o te interwencje poselskie Konfederacji w sanepidzie, w szpitalach, w ministerstwie zdrowia, tu cię zabolało, zapomniałem przecież ty jesteś za przymusem szczepień jak w nazistowskich obozach koncentracyjnych.

To wywróciliśmy czy wywaciliśmy panie prawdziwy Polaku

Już się dowiedziałeś, czy ten błąd to ortografia, czy nawet to cię przerasta?
Jest takie powiedzenie: „Tonący brzytwy się chwyta.”

Last edited 1 miesiąc temu by 5Gwarrior

Wiemy, wiemy ☺️☺️☺️ tonący chwyta się wszystkich teorii takich jak Reptilianie, płaska czy okrągła ziemia, lądowanie na ksieżycu, loty w kosmos, bycie polonistą, popieranie nasizmu poprzez przymus szczepień z wadą drugiego stopnia, jak obozach koncentracyjnych. Wiemy, że toniesz i nie umiesz błysnąć odpowiedziami na temat tylko się nie skalecz.

Popieranie czego? 😁 Przymus szczepień z wadą? 😁 Można choć jedno zdanie po polsku prosić? Mój dziadek zwykły tam ŻOŁNIERZ ARMII KRAJOWEJ, KTÓRY ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ NIEMCÓW -NAZIOLI w grobie się przewraca, że za taką ruską onucę jak ty życie oddał.
To jak? Zarzuciłeś mi nieznajomość ortografii. Więc odpowiedz. Czy mój błąd to ortografia, nibypolaku bez szkoły, czy nawet tego nie potrafisz się dowiedzieć?

Last edited 1 miesiąc temu by 5 G warrior

Wstydzić ty się powinieneś patrząc swoim dziadkom w oczy. Tak dziadku oddałeś życie, a ja jestem za przymusowymi eksperymentami medycznymi jak naziści w obozach koncentracyjnych. Tak babciu sprzeciwiłaś się nazistom, a jak jak volksdeauch chce donosić na policję wszystkich tych co nie chcą się poddać szczepieniom . Tak dziadkowie szczycę się, że znam ortografię a jestem zwykłą antypolska onucą i popieram każdego okupanta polskiej ziemi, majątku i ludności . Jesteś zwykłym kurzem, który pisze o Reptilianach i nie zamierzam poświęcać czasu na twoje sztuczki z ortografią, bo to wogóle jest bez znaczenia . Namawiałeś do szczepień, 117 tys podanych szczepionek… Czytaj więcej »

NIWCH WSZYSCY ZOBACZĄ JAKIE LUDZKIE DNO MOZNA SPOTKAC W PABIANICACH. Profil „Hołota Pabianice” wprost wychwala ruskich, jednocześnie uznając się za patriotów polskich. Dziadku zginąłeś za Polskę, będąc żołnierzem AK, żeby polski nazista, który nienawidzi świata, obrażał cię, że nie byłeś frontowcem. Zwykła ruska onuca wychwalająca rosyjską dyktaturę, jednocześnie szmacąc polskie barwy narodowe. Nienawidząca świata i ludzi. Szukająca wytłumaczenia dla swoich niepowodzeń życiowych w nienawiści do innych narodów, najbardziej Żydów i ostatnio Ukraińców (co jest oczywiste patrząc, jak próbuje szerzyć rosyjską propagandę). Nazywa się „Watahą” jednocześnie będąc zwykłym kundlem. P.S. Psychopato, to ty zwróciłeś uwagę na moją literówkę, nazywając ją błędem… Czytaj więcej »

Screenshot_20231019-201951~4.png.jpg
Last edited 1 miesiąc temu by 5 G warrior

To ty jesteś przestępca poszukiwany listem gończym z OMZRIKu .
Aaaaa to wszystko tłumaczy twój odklejony agenturalny patriotyzm. I tworzenie dezinformacji .

Szacun👍👍👍 rodzina jest z ciebie dumna.
💪💪💪💪 idź dalej się kąpać w ciepłym moczu 😁😁😁😁
Nikt tak nie szuka określeń żeby obrazić innych jak ty, to jest typowy zespół dla psychiatry.
I tam możesz sobie robić wykłady z ortografii jak Napoleon 🤣🤣🤣🤣

Będę obserwował ten profil „Kundle Pabianice”, szkalujący Polskie barwy narodowe. Będę obserwował RUSKA ONUCO, wielbiąca w swoich postach totalitarną Rosję i Białoruś, mianująca się prawdziwym Polakiem, a naprawdę będąca nibypolakiem na usługach reżimów i powielającą na Facebooku posty wysyłane przez białoruskie KGP do wszystkich krajów Europy w celu dezinformowania obywateli, czy zamieścisz jakiś wpis na Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Czy zamieacisz jakiś wpis na Dzień Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej? Bo jak do tej pory omijałeś RUSKA ONUCO, na swoim profilu wszystkie tragedie wojenne, których sprawcami byli Ruscy. Co za przypadek? Będę obserwował ten sowiecki profil. A tylko spróbuj splamić… Czytaj więcej »

A ja będę obserwował twoje profile i ciekawe czy oprócz wydarzeń historycznych religijnych kulturalnych też będziesz uczestniczył w dniach pamięci np. o rzezi Wołyńskiej. Ciekawe jakie wtedy dostaniesz instrukcje ? Bo jakoś nikt się od ciebie Ziomku na takie wydarzenia nie pofatygował i łezki nie uronił.

A to już są groźby karalne 😘 dzięki frajerze 😎

Akurat nie są, ale trudno wymagać od kogoś, kto nie umie pisać po polsku znajomości Ustawy Kodeks karny. Za to wpisy z facebookowej grupy Hołota Pabianice podchodzą pod art. 257 k.k. Będę was obserwował naziolki.

Ale kogo masz na myśli Nas ? 😂😂😂😂
Nie prowadzę tej strony, nie zamieszczam, nie lajkuje, nie udostępniam 😂😂😂😂
Strzelasz ślepakami w dodatku kulą w płot .😂😂😂😂
Art 257 k.k. 😂😂😂😂 No to pokaż który to jest wpis ? O płaskiej ziemi ? O Reptilianach ? O lądowaniu na ksieżycu czy może o Antarktydzie 😂😂😂😂😂

Szewach Weiss i Schudrih oni dobrze władają polszczyzną i czuję się Polakami. Może będziesz miał jaja i im zwrócisz uwagę ?
😂😂😂😂😂

Za twoje swastyki 256
za dyskryminację 119
I 257 za poniżanie grupy ludzi
Już wstawiam popcorn 😁😁😁😁😁

„Będę was obserwował naziolki „😂😂😂😂😂 napisał potomek dziadka, który wspomagał organizacje co dokonała czystki etnicznej na Żydach i Ukraińcach

Jesteś tak wiarygodny, że klękajcie narody 😂😂😂😂😂😂

Taaaaaa. I jeszcze 666 🥱

A na czym polega to szmacenie polskich barw narodowych ? Ty rozumiesz czasem co piszesz? Nienawiść do innych narodów 🤣🤣🤣🤣
A jak był zabór pruski, ruski, austryjacki to ty też kochał byś zaborców ? Czy pałał nienawiscią do innych narodów? Szukając w ten sposób usprawiedliwienia dla swoich niepowodzeń życiowych 🤣🤣🤣🤣
A twoi dziadkowie to kochali Niemców ? czy też byli nienawistni do innych narodowości, bo byli słabo wykształceni ? i nie mieli obycia ?sukcesów życiowych ?

Na czym polega szmacenie polskich barw? A na tym, że na profilu „Kundle Pabianice” można przeczytać, że Rosja i Białoruś ratuje przed czymkolwiek Polskę. To jest szmacenie polskiej flagi, zamieszczonej na antypolskim profilu „Prorosyjske Kundle Pabianice” zwących się watahą. Na tym, że „Ruskie Kundle Pabianice” są takimi ruskimi kundlami, że zapominają o Katyniu. Zapominają o jakichkolwiek szkodach wyrządzonych przez Sowietów. A jak ktoś o nich przypomni, to zgodnie z poleceniami z Białorusi twierdzą, że to byli Żydzi, a nie Ruscy. Jak będzie tego za dużo, to postaram się, żeby do drzwi o szóstej rano zapukali funkcjonariusze z Żeromskiego 18, żeby… Czytaj więcej »

A widzisz jakąś różnicę między Rosją, a Ukrainą? W ratowaniu Polski ? Ukraina ratuje Polskę przed Rosja 🤣🤣🤣🤣 a my płacimy za to olbrzymi haracz i to jest dobrze bo patriotyczne sprzeniewierzenie ogromnych nieudokumentowanych sum pieniędzy a mówić o tym nie można bo jesteś ruska onucą 😂😂😂 Rosja coś tam się sprzeciwiła i rzekomo uratowała świat pewnie przed szczepionkami i to jest szmacenie flagi polskiej 🤣🤣🤣🤣. Chłoptasiu kochanieńki wytłumaczę ci to łopatologicznie, każdy ma prawo myśleć, mówić i pisać co chce . I jeśli masz ochotę pisać o dziadku z AK, o Katyniu, o Augustowie to sobie pisz na swoim… Czytaj więcej »

A to Żydzi nie mogą być Ruscy ?
Żydzi nie mogą być Polakami ? Niemcami ? Słowakami? Szwedami ? Ukraińcami ?Amerykanami czy
Nawet Nazistami ?
Jak nie płaska ziemia to kompromitacja, jak nie loty na księżyc to szczepienia, jak nie naziści ze swastykami to Źydzi, widać niezbadane są rewiry twoich ostatnich szarych komórek np nokia 3310.

Żydzi mogą być ruscy, mogą być polscy. Mogą być nawet niemieckim satanistą papieżem z filmiku z żółtymi napisami. Żydem może być nawet Żaneta Nochowicz, która tym filmem włączyła myślenie innym Żydom.

Screenshot_20231022-181715~2.png

No i co z tego ? ty możesz mieć partnera i co z tego ? Jest ci przykro, że sam nie masz żadnych sukcesów życiowych ? Nie masz się czym pochwalić? Żyjesz w ukryciu ? I pod fałszywym kontem na Facebooku?

Myślę że już wszyscy czytelnicy wystawili Ci diagnozę

DNA pisze się DNA jak jak słyszysz
A nie DNO 😘😘😘

Dźiń Dybry jestem niby Polakiem i szczycę się tym, że piszę po polsku i jestem miszczem ortografii. Dodatkowo potrafię wszystkim innym wytknąć przecinki i kropki .

„NIWCH WSZYSCY ZOBACZĄ JAKIE LUDZKIE DNO MOZNA SPOTKAC W PABIANICACH.”

73A1C344-5F31-4096-B04B-D9F041D034CB.jpg

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Lesie_Siekierzy%C5%84skim

Czekam z niecierpliwością jak urządzisz jakieś wydarzenie w mieście lub na swoim profilu potępiające mordy przez AK .
Ach zapomniałem twój dziadek był z AK .
A Wikipedia dostaje instrukcje od Ruskich, żeby pisać o takich tematach i tylko Ty jesteś prawdziwą płonąca onucą oświaty i niesiesz wszystkim ten kaganek oświaty tylko że oprócz światła to smród się ciągnie nieziemski

https://youtube.com/shorts/BeJnq2Zc_7U?si=TB4EeCn23gWfbcJo
a ty 5G co zrobiłeś w tej sprawie antypolski agencie ? Krytykujesz obrażasz ale jakoś nikt inny się nasza sprawa nie przejął nie zwrócił uwagi

Nieaktualne. Ukraina wydała zgodę już dawno. Kolejny populistyczny przedwyborczy filmik populistycznej Kompromitacji nie przyniósł efektu. Kłamstwa nie pomogły Kompromitacji wywrócić stolika.
Ale może, białoruski agencie, pomożesz coś w sprawie Obławy Augustowskiej w lipcu 1945 r., podczas której NKWD wymordowało co najmniej 600 polskich mieszkańców Augustowa i okolic? Bo Polska nie ma żadnych szans doprosić się współdziałania w tej sprawie ani od Białorusi ani od Rosji. Przecież kompromitacyjni posłowie lubią jeździć w tamte strony. Nawet występują w ich telewizji, może uda się przełamać impas w tej sprawie?

Last edited 1 miesiąc temu by 5Gwarrior

A jakiego pochodzenia i wyznania ludzie tworzyli i działali w NKWD ? Dezinformatorze

No i gdzie są te ekshumacje na Ukrainie ?
Podeślij link, zdjęcia z prac, kto pojechał? kiedy?gdzie ?
Kiedy Ukraina wydała zgodę na ekshumacje polskiej ludności z Wołynia ? I jakie są postępy w tej sprawie ?

Chcesz powiedzieć, że ci z NKWD byli żydami? Coś jak ten? To powinien się dobrze porozumieć z Łukaszenką w sprawie Obławy Augustowskiej.

img_1_1697643298764~2.jpg
Last edited 1 miesiąc temu by 5 G warrior

Chcesz powiedzieć, że masz problem z konfederacją ? Nie przeszkadzają ci naziści i ich metody w Ukrainie, w Izraelu. Nie przeszkadzają ci ziomkowie w Pabianicach, nie przeszkadzają ci filosemici i pochodzenia syjonistycznego, chazarskiego z lewicy, z solidarności z Po, z Pis, z Hołownia 2.50, ale przeszkadza Ci konfederacja.
Mnie wasze rozgrywki i teatr dla gojów nie interesuje agencie

No i znowu strzał w kolano Reptilianie, płaska ziemia, szczepionki.
5G Warior nie pij już tego ciepłego moczu swojego partnera skończ z tą urynoterapią.
Co to zdjęcie ma wspólnego z NKWD ?
Gdzie w twojej informacji jest powiązanie Konfederacji i Bosaka z NKWD ?

Przecież to ty napisałeś „A jakiego pochodzenia i wyznania ludzie tworzyli i działali w NKWD ? Dezinformatorze”
Więc chyba powiązanie jest jasne.

Tak, powiązanie jest jasne, a nawet słomkowe jak twój mocz, idź zrób sobie złoty deszcz, bo ostatnio wszystkim zazdrościsz olania ciepłym moczem

Tak naprawdę to nie ma znaczenia co piszesz , wrzuciłeś historyka, pisarza do NKWD, równie dobrze mogłeś wrzucić płaska ziemię na źółwiu i ze słoniami . Nie miałoby to żadnego logicznego związku .

Może Szewach Weiss pomoże Ci w tej sprawie?
Wywalczył sprawę w Jedwabne to może wstawi się za Polską i Polakami i doprowadzi do ekshumacji w Augustowie ?
Ach przypomniałem sobie jak rozmawiał z redaktorem ukraińskim to o twojej ojczyźnie mówił Polin, a nie Polska

No się zdecyduj jesteś antysemitą czy filosemitą ? agencie dezinformatorze

Czyli kompromitacja też jest zła, bo żydowska? Czy żydzi w kompromitacji ci nie przeszkadzają?

Last edited 1 miesiąc temu by 5G warrior

To ty sugerujesz, że konfederacja jest żydowska, przecież tobie konfederacja przeszkadza i szukasz dziury w całym .
To zdecyduj się konfederacja to Żydzi ? Czy naziści od Hitlera z tatuażami swastyk na plecach ?
A może konfederacja to Naziści tylko, że Żydzi 🤣🤣🤣🤣🤣
Urynoterapia jest wtedy skuteczna, jak pije się własny ciepły mocz, a nie partnera.
5G Warior doczytaj zalecenia bo ci się zupełnie odkleja 🤕🤕🤕
Antypolska onuco

Sowiecki agencie, ile kasy dostajesz wychwalanie totalitarnych systemów?

Screenshot_20231019-201951~4.png.jpg

A ty ile dostajesz kasy za propagowanie antysemityzmu ? I dezinformacji ?

Żaneta wracaj do roboty na taśmę. Na trzeciej zmianie nie przysługuje dłuższa przerwa.

Spokojnie🙏🙏🙏 odbieram kase zaraz po tobie wystarczy poprosić i cię przepuszczę jak zawsze, trochę kultury 😤😤😤ogarnij się człowieku 😘😘😘

Aktualne !!! Bo nie pytałem o Ukrainę miszczu ortografii i astronomii od lotów w kosmos
(jak ty skończyłeś podstawówkę !? jak nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie ? chyba cię przepuszczali z klasy do klasy, bo mieli już ciebie dosyć )
tylko co ty zrobiłeś prawdziwy Polaku z ortografią na 5, I twoi ziomkowie w tej sprawie ? Co zrobiłeś oprócz tego żeby nikt nie podejmował takich tematów bo od razu jest nazywany przez ciebie ruska onucą

No i co już sprawdziłeś Yoav Galant ?
Czy nie wypada ci zabierać głosu ?

https://youtube.com/shorts/rGZ34i6k-hw?si=3LGYff7hwR8OmeAQ

I to by było na tyle z twojego autorytetu
Oskarżasz oskarżasz tyle tylko, że strzelasz ślepakami jak Twój partner 😘

To już rozumiem dlaczego dzisiaj odsunęli Korwina od władz partii, co ten publicznie ogłasza w mediach społecznościowych. Wybzykali go, jak on namawiał do bzykania dzieci. Już im nie jest potrzebny. Pewnie zaraz go wyrzucą.

Brakuje przecinka nibypolaku, naucz się pisać po polsku, co wyrzucili że szkoły ?

Ta, Że szkoły.

A to Hitler skończył w szambie ? Czy w nagrodę wyemigrował do Ameryki płd ?
Co na to twoi naukowcy ?

Oczywiście że wyemigrował, ale nie do Ameryki tylko do lepszego świata, za bramy Antarktydy chronionej przez wojsko. Ma teraz 134 dzięki szczepionkom z napletków pobieranych z małych żydowskich dzieci.

Z twoich też . Bolało ?

Jak czytam te twoje komentarze to wiem, że jak tobie przecinali nitkę w głowie, to cię nie bolało. Tylko uszy odpadły.

Ponosi cię fantazja jak zwykle 🤣🤣🤣🤣
uszy nie odpadły tylko więdną i nie od nitki, tylko od ciebie i twoich błyskotliwych „mundrosci”

Ale Żydzi też popierali Hitlera współfinansując jego działalność i wiele interesów przekazało mu miliony $$$ w 39 roku. Bogaci stali się jeszcze bogatsi, a biednych nikt nie ratował i w ten sposób oczyszczono to środowisko i jakoś nie podnosisz tego tematu 😁😁😁😁. Jaki musi być brak miłości w twoim domu, że musisz zawsze szukać wroga, żeby z kimś walczyć i czuć się nieswojo w Polsce 😱😱😱😱. Jako mąż i ojciec musisz mieć pasmo niepowodzeń życiowych 😪😪😪😪skoro tak zapalczywie tracisz czas na Żydów, Nazistów, loty w kosmos, Reptilianów, no i oczywiście kompromitację z ich stolikiem 😂😂😂 Jesteś wybiórczy w tematach i… Czytaj więcej »

No, psychoanaliza jak po magisterce z Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim i 15 latach praktyki z psychoterapii. Nieźle, jak na osobę, która żadnego zdania nie potrafi po polsku napisać.

Ale w czym to przeszkadza ?
Nikt nie zgłasza problemu, tylko ty masz kłopot z przyjęciem faktów do swojej świadomości i to jest typowy syndrom wyparcia, a w twoim przypadku może też zaparcia

Ale nie przejmuj się wszystkie badania psychiatryczne odbywają się na obserwacji i rozmowie ustnej poradzisz sobie, a tylko diagnozę dostaniesz na piśmie

A może być badanie polegające na rozmowie nieustnej, spryciarzu? A zapomniałem. Według Żanety N., odkrywającej nieznane, może być zapewne też rozmowa telepatyczna.

Last edited 1 miesiąc temu by 5 G warrior

Zachowujesz się jak dzieciuch z przedszkola, sprawa jest między nami, a ty mieszasz Żanetę na siłę do trójkąta.
Dno, dno, dno, wyrośnij dzieciuchu z pieluch i się zachowuj wstyd 🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱

Do trójkąta? Wiem, że prawakom to nie w smak. Przecież to Mietsen mówił, że jak ślub to nierozerwalny. A ten drugi, co go właśnie spuścili z władz partii to mówił, że kobieta to tylko część inwentarza.
Przy okazji. Żadnych spraw między nami nie ma i nie będzie. Ale prawdą jest, jak widać, że najbardziej popierają lżenie gejów geje, którzy swoją orientację ukrywają. Niby taki z ciebie prawak, a tu proszę, proszę. Z całym szacunkiem do wszystkich, na mnie nie licz.

Last edited 1 miesiąc temu by 5G Warrior

Cieszę się, że przyznałeś się, że jesteś Gejem brawo za odwagę nie ma się czego wstydzić 😘

to tak ODPŁACACIE za wszystko,,co Rząd dla was zrobił ???Pabianice miasto KOMUCHÓW wstyd

Faktycznie, jak się bierze 13 i 14 to można uważać, że ten rząd coś dla Pani zrobił. Szkoda, że nie widzi Pani tylko to dostaje a nie widzi kosztów tego populizmu. To nie jest działanie dla dobra Pani, ale dla dobra partii i tak to powinno się odbierać a nie obrażać kogoś za inne poglądy. Wstyd, że nawet tu wciąż tylko chamstwo i podziały.

tak biorę 13-14 ,choć wolałabym aby DALI POLSKIM DZIECIOM które za czasów milera tuska kosiniaka BYŁY GŁODNE ,PŁAKALY ZA ZWYKŁYM LIZAKIEM,nie mówiąc o chlebie mleku!!!MUSIAŁAM PRACOWAC ROK DŁUŻEJ ,nie mogąc się opiekować swoimi bliskimi ,TO BYŁ DOPIERO POPULIZM kiedy mówiono o WIĘKSZEJ EMRYTURZE, to BREDNIE I TOTALNE KŁAMSTWO w żaden sposób emerytura się niepowiększyła, a TYLKO SPOWODOWAŁA zbyt szybką śmierć moich bliskich TAKA PRAWDA!! być może tobie było świetnie ALE 99% POLAKOM ŻYŁO SIĘ biednie,benzadziejnie,TERAZ ODZYSKUJĄ GODNOŚC,TROSKĘ ,SZACUNEK PAŃSTWA POLSKIEGO DLA SIEBIE!!ja wiem co dobre dla mnie ,NAPRAWDĘ po tylu latach upokarzania ,obrażania porównania do szaranczy,hołoty,smierdzieli przez potomków eugenii poll,hansa… Czytaj więcej »

Właśnie takie zachowanie jest żałosne. Twój język jest jednoznaczny z tym co prezentował Pan Morawiecki w propisowskiej debacie. Czy nie można bez ubliżania i chamstwa?

ale czym uraziłam jeśli już ??,PRZECIEZ PABIANICAMI RZĄDZI OD 70 LAT OPCJA LEWACKA czyli komuchy,nie zmieni tego wykrzywianie rzeczywistości, KOMUCHY NIC NIE ZROBIŁY DLA PABIANIC I JEGO MIESZKAŃCÓW,oddali za 1złotówkę ZAKŁADY PRACY w których pracowali pabianiczanie,wyrzucili ich na bruk i poniewierkę,TEGO NIE ZMIENICIE OBRAŻANIEM PREMIERA MORAWIECKIEGO to są FAKTY NIE ZAPRZECZALNE,pójdźcie na cmentarz zobaczycie ile PABIANICZAN POPEŁNIŁO SAMOBÓJSTWA kiedy likwidowano zakłady,wielu MŁODYCH WYLKSZTAŁCONYCH TEŻ ,WYJECHAŁO NA ZMYWAKI ,opieke nad starymi niemcami,szparagi,tam pomnażają dochód narodowy A NIE W POLSCE, KTÓRA DAŁA IM WYKSZTAŁCENIE to są fakty!!!!PRZYPOMINAM debatę zroganizowały komitety wyborcze startujące w wyborach,PYTANIA SKONSTRUOWANE BYŁY PRZEZ KOMITETY WYBORCZE STARTUJĄCYH PARTII W… Czytaj więcej »

Kiedyś pani zrozumie, że waloryzacja jest związana z inflacją i stąd takie „podwyzki” za rządów PiSu. 13 i 14tki to z kolei rezerwy i kredyty, które Pani wnuczek spłaci. Proszę pomyśleć o grupach społecznych, które nic nie dostają w przeciwieństwie do Pani, a nie tylko myśleć o sobie, że o innych zagadnieniach (poza programami socjalnymi) nie wspomnę, jak polityka zagraniczna, służba zdrowia, itd. Niestety jak kazdy wyborca PiSu mowi Pani tylko o kilkuset złotych, które wpadły do kieszeni albo żywi nienawiść do Niemiec czy Rosji za wydarzenia sprzed wielu, wielu dekad. To jest smutne.

Last edited 1 miesiąc temu by Niki4

Nie ma takich grup społecznych , które by nie skorzystały z PIS-owskich programów.Każdy Polak skorzystał.

Dług do spłacenia Twoich/moich dzieci/wnuczków to 260 tys zł na osobę

Przyjadą inżynierowie,lekarze,budowlańcy z Afryki I Azji to na wszystko zapracują.

A jaka jest stopa bezrobocia wśród tych których na zwoził Krzysiu ?

Co otrzymują bezdzietni 20,30,40,50-latkowie, którzy nie zarabiają najniższej krajowej? Ich darowizny i podwyższanie minimalnej nie obejmuje. Co innego inflacja i podwyżki cen wszystkiego, od bułki po paliwo – one wszystkich.

w 2012 miałes 29 lat!!!bezrobocie 2012 to 8tysiecy 200 osób!!!! lidl niemiecki proponuje 20 etatów https://epainfo.pl/lidl-zatrudni-20-osob/ a przecież ŁODZKIE TO STREFA EKONOMICZNA wiesz a czym polegała strefa ekonomiczna???poczytaj

DZIECIAKU slyszałam twoje krzyki w sklepie jak wołaleś MAMO JA CHCE LIZAKA a mama musiała kupić mleko chcleb margarynę tania wędlinę TYLE STARCZAŁO za zielonej wyspy tuska ,a za komunistów TO BYŁY DOPALACZE!!ABSOLUTNIE NIE MYŚLE O SOBIE ,myśle o takich ja ty dzieciaku!!

Mam prawie 40 lat i nigdy niczego mi nie brakowało. Współczuję biedy, która zrujnowała Panią psychicznie. Takie Pani idiotyzmy wyPISuje… jakieś historie o płaczących dzieciach… To trzeba leczyć.

MOJE KOMENTARZE BURZĄ twoje spojrzenie na życie do moich wpisów, TO JEST ZWYKŁE WYPIERANIE ZE ŚWIADOMOŚCI ,ŻE TAK MOGŁO BYĆ!!!TO nie pasuje do twojej opcji dlatego takie obrzydliwe ataki ,ALE MNIE TO NIE DOTKNIE, bo wiem JAK BYŁO !! masz 40 lat czyli w czasie kontrolowanej rewolucji miałeś 8, zapytaj rodziców jak było w roku 1990 KIEDY LIKIWDOWANO ZAKŁADY PRACY ,kiedy były kolejki do pośredniaka niekończące się kolejki ,ALE TOBIE BYŁO ZAPEWNE DOBRZE miałeś KOSZTEM INNYCH DZIECI bułkę z masłem, A ONI MOGLI POPATRZEĆ JAK ZAJADAŁEŚ za ich pieniądze!!! SZARA STREFA mówi ci to coś ??ZAPEWNE nie miałeś 8 lat,… Czytaj więcej »

Longina, coś Ci się chyba pokręciło, pomyliłaś dekady. Cóż, ta to bywa jak pamięć szwankuje

Czy Ty kontrolujesz co piszesz? Rosja i Niemcy to nasi przyjaciele? TO JEST SMUTNE!!!

A czy Ty umierz czytać? Nie pisałem nic o przyjaźni tylko o niekończącej się nienawiści za wydarzenia sprzed wielu dekad. Zacznijcie patrzeć w przód, a nie grzebać się w przeszłość. No a Ty czytaj ze zrozumieniem, vez dopowiadania sobie reszty, która Ci po głowie chodzi.

PISAŁEŚ o tej przyjaźni ALE ponieważ edytowałeś CZYLI POPRAWIAŁEŚ wpis TEN FRAGMENT ZNIKNĄŁ a zastąpiłeś bardziej wysublimowaną zaowalowaną treścią!!! ABY PATRZEĆ W PRZYSZŁOŚĆ trzeba spojrzeć W PRZESZŁOŚĆ ,inaczej NIE BĘDZIEMY WIEDZIELI DOKĄD ZMIERZAMY I CO CHCEMY OSIĄGNĄĆ!!doprawdy masz 40 lat ale jesteś dzieciakiem ,który zawsze miał dobrze, żeby nie było JA CI NIE ZAZDROSZCZĘ ,ja spokojnie patrzę w lustro, NIE SŁYSZĘ PŁACZU GŁODNYCH DZIECI!!!a ty masz dobre samopoczucie zapytaj rodziców???I!!!

,,Sprzed wielu dekad?,,Napisałeś że masz 40 lat,a więc miałeś okazję, aby pożegnać uściskami,kwiatami i machaniem czapką ostatnie sowieckie okupacyjne oddziały, które po 45 latach nareszcie opuściły terytorium naszego kraju.O Katyniu też najlepiej zapomniec do którego do tej pory ruscy niechętnie sie przyznali.

40 lat to wiele dekad. Ja żyję w roku 2023, a Ty? Mentalnie chyba nie, bo w kółko piszecie o Niemcach, komunistach, onucach… Trzeba pamiętać, ale żyć dziś i patrzeć w przód. No cóż, dla Was wciąż każdy Niemiec to hitlerowiec, każdy Rosjanin bolszewik… Szkoda na Was czasu. Do zobaczenia na wyborach.

Żyjesz w 2023 i nie widzisz co robią ruscy w Ukrainie?W Rosji do tej pory masz zabalsamowanego bolszewika Lenina i tysiące pomników tow Stalina.W Niemczech jeszcze w tysiącach domów stoja jeszcze ramki ze zdjęciami dziadków,a nawet i ojców w hitlerowskich mundurach.W Polsce żyją jeszcze ludzie którym ci dobrzy ludzie najbliższych wymordowali,a ty piszesz że to tylko moja mentalność.Patrz w przód a z tyłu nożem w plecy dostaniesz

to znaczy jak odejdą twoi rodzice TEŻ NIE BĘDZIESZ PAMIĘTAĆ to przeszłość???tak ,chodziłeś do gimnazjum szumilas KTÓRA UCZYŁA Z LOTU PTAKA ,do kluzikowej ech to to były czasy dla dilerów pod gminazjami!! niemcy do tej pory NIE ROZLICZYLI SIE Z POLSKĄ-POLAKAMI ZA 6 MILIONÓW POLSKICH ISTNIEŃ w tym malutkich dzieci zagłodzonych,zagazowanych i półżywych spalonych w niemieckich obozach koncentracyjnych,za zniszczone MIENIE POLSKIE ,ZA UKRADZIONE PIENIĄDZE Z BANKÓW,ZA WYWIEZIONE DOBRA KULTURY POLSKIEJ niemcy winni sa POLSCE prawie 7 bilionów dolarów,CZYLI CO MAMY ZAPOMNIEĆ???z jakiego powodu??

Jak dobrze, że do Polski zostają sprowadzeni Żydzi z Ukrainy i Izraela, może i polscy Żydzi doczekają się i dostaną 7 bilionów dolarów, które się im należy od Niemiec

Przeczytaj, chora kobieto i Ty, drogi Witku, jeszcze raz moje wyrazy, które powtórzę tu wielkimi literami, bo może z oczami też macie problem: TRZEBA PAMIĘTAĆ… Dotarło? Polska nie toczyła z nikim wojny już ok. 80 lat, ale widać, Wy ciągle szabelki w dłoniach dzierżycie, bo zaraz wrócą… Wasza sprawa. Piszę to już po wyborach i znając wyniki wypada mi Was pożegnać. 2/3 Polski Was nie chce, więc już nie ma interesu z przegranymi dyskutować.

Niki4 – zgadzam się. Masz rację, czemu bez przerwy tylko przeszłość i historia, zajmijmy się wreszcie przyszłością, bo ja w końcu przegapimy

W Jeruzalem Post był wywiad z Katem co mordował

Ktoś mądry kiedyś powiedział, nie ma przyszłości bez przeszłości, i każdy naród który nie szanuje, i nie pielęgnuje przeszłości ,nie będzie miał przyszłości, bądź nie będzie nawet istniał. Jeśli chodzi o przeszłość, i o niektóre osoby biorące w niej udział, to wybacz, ale mimo najszczerszych chęci, jakoś nie mogę im przebaczyć,zapomnieć, i przejść dalej. Jakie są to osoby, to każdy zdrowo myślący człowiek powinien doskonale wiedzieć. Jeśli chodzi o Twój ,, pomysł ”, aby zapomnieć o wydarzeniach sprzed wielu dekad, a może i lat czy i wieków to większość NORMALNIE MYŚLĄCYCH, INTELIGENTNYCH LUDZI nie potrafi nawet pojąć. I to nie… Czytaj więcej »

Syjonizm+Talmud=Nasizm
Czego się nauczymy z historii jak historia jest zmieniana i wybielana?

Przecież pamiętamy o przeszłości i pielęgnujemy pamięć o niej!!!
Mamy tablice w chodnikach, mamy marsze żywych, pół szkoły średniej jest wytapetowana pamiecią o nas, uczniowie charytatywnie (za darmo) pracują na naszych cmentarzach, wykłady, czyszczenie historii, jest wiele organizacji w mieście, na razie ten sam skład pod inną nazwą, ale to są trudne początki, nawet mamy pomnik, tablice, że osiedle mieszkalne stoi na cmentarzysku, będą kolejne jarmarki, i tablice potykacze w mieście, co jeszcze możemy zrobić ?? Bez waszej pamięci o Nas i o Naszej historii

5G Warrior jesteś z Nami ? Czy przeciw Nam ?
Ziomek wyłamujesz się?

5GWarior i po co się publicznie plujesz ? Jak naukowcy z uniwersytetu mogą zrujnować wszystkie Twoje teorie ? Wróć do Torah, inaczej będzie bolało 😪😪😪

O matko i córko. Już sam sobie odpisujesz? Teraz jestem pewien, to musi być skutek chemtrailów. Przecież „zostało udowodnione”. 🤣🤣🤣🤣
Informacyjnie: w tym wątku nie odezwałem się wcale. Musisz mieć jakąś manię prześladowczą 😁

Screenshot_20231025-112122~2.png
Last edited 1 miesiąc temu by 5G warrior

The winer is 5G

73A1C344-5F31-4096-B04B-D9F041D034CB.jpg

Chyba „winner” Ale cóż… Nihil novi…
Żanetka, zajmij się linią produkcyjną, teraz już naprawdę jest po wszystkim.
Btw. Czy w ostatnich dniach kibicujesz Korwinowi, czy Mietsenowi? 😊😊😊😀😀😀😁😁🤣🤣

Kibicuje Dzbanowi 5GWarrior, żeby powiększył swoje ego i był jeszcze większym ….

73A1C344-5F31-4096-B04B-D9F041D034CB.jpg

jutro cisza wyborcza!!!! polecam obejrzeć archiwum tego portalu wybrałam takie na potwierdzenie moich wpisów 20 marzec 2014 masz już 30 lat obejrzyj przeczytaj https://epainfo.pl/jedno-zdjecie-tysiace-wspomnien/ bardzo ciekawa lektura TO SIĘ DZIAŁO NAPRAWDĘ kiedy byłeś mały miałeś 10 lat!!!

Longina, zażyłaś już swoją dzisiejszą porcję leków na schizofrenię?

JAKĄ SZPRYCĘ TRUTKI NA SZCZURY Z PROSZKIEM „WZIENEŚ” żeby napisąć cokolwiek???kondziu nie ćpaj tyle ,jesteś już wrakiem!!!

Niejaka longina właśnie za język nienawiści dostała zablokowanie konta w życiu pabianic. Jak widać przeniosła się tutaj aby opluwać. Możecie jej tłumaczyć na 1000 sposobów…nie kumate babsko

ależ JA TAM JEST cały czas piszę, komentuję MERYTORYCZNIE artykuły jakie się ukazują ,ale pod moimi wpisami POJAWIAJA SIĘ ORDYNARNE WPISY zwolenników donalda tuska +lewactwa+konfy, dlatego życie pabianic blokuje SWOJĄ CAŁĄ STRONĘ, żeby nie można było komentować ,CENZURA NICZYM JAK ZA STALINA!!!!!!zamykają usta wszystkim ,tak to wygląda

jedyny artykuł gdzie nie wyłączono opcji komentowania TO JEST O ŚMIERCI DZIAŁACZA SOLIDARNOŚCI no różne takie AnyJa pod innymi nikami powstrzymały sie od wyzwisk wobec mnie!!mój komentarz tam jest !!!tacy są KULTURALNI TOLERNCYJNI komentujący życie pabianic ŻE ADMINISTRATOR MUSIAŁ PODJĄĆ DECYZJĘ „”Ten artykuł ma wyłączoną opcję komentarzy””wspólczuję

Nie wiem, ale chyba oglądaliśmy różne debaty. Ja w TVPOLSKA, Ty zaś popłuczyny i KŁAMSTWA w TVNIEMCY. Radzę przejrzeć opisy,i komentarze w Onecie, gdzie w zdecydowanej większości uznano iż Tusk poniósł w niej porażkę. Wypadł wręcz tragicznie w ich opinii dlatego, że min.20% czasu zmarnował na przytyki, a wręcz oczernianie p. Morawieckiego, szczególnie na początku wypowiedzi.Raz to nawet tak się zakręcił, że stracił 10 sek. swego czasu. Poza tym był b.mało wiarygodny. I chyba przyznasz, że Onet nie jest propisowski. I na koniec, chciałbym sprostować kłamstwo z Twojej strony. Otóż, jeśli chcesz być prawdomówny, to musisz przyznać że NIE była… Czytaj więcej »

Mam pytanie do ludzi zapatrzonych w Donalda Tuska. Dlaczego PO nie rządzi w Polsce a rządzi PiS? Bo ludzie mieli ich poprostu dość afer przekrętów itd. Gdzie jest słynne 3 x 15%? Kto pamięta orędzie premiera Tuska i jego zapowiedzi z których żadnej nie dotrzymał? I teraz głosujecie ponownie na nich i co myślicie że się zmienili, że nagle interes Polaków będzie na pierwszym miejscu? A co zrobił PiS, że teraz tak bardzo chcecie odsunąć go od władzy? A no właśnie to samo co kiedyś PO. Mamy dość afer, przekrętów itd. Ludzie przecież tam nikt nie ma żadnego programu tylko… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by Kris

To na kogo głosować? Podziel się swoją rekomendacją

Sam zdecyduj przeczytaj program. Możesz zrobić test ta latarniku wyborczym albo na mypolitics. Nie wiem co dla ciebie jest ważne. Ważne żebyś dokonał świadomego wyboru a nie poprzez TV.

WŁAŚNIE ,decyzja należy do KAŻDEGO Z OSOBNA liczy się w tym decyzja o PRZYSZLOŚCI POLSKI i każdego głosującego ,TO powinien być MIERNIK WYBORÓW 2023!! wszystkiego dobrego

Ej. To co napisałeś to czysty PiS. Chyba że w telewizji słońca nic o tym nie mówią 😅

Jest mi daleko do PIS. Widocznie nie przeczytałeś ze zrozumieniem.

z moich skromnych obserwacji wśród pracowników i znajomych, sąsiadów wynika że pis ma 60% głosów

Dobry dowcip od rana !

Pracowników którzy co chwila mają podnoszone uposażenie nie widząc tego że im wyższa minimalna tym większe podatki…a później dalej rozdawnictwo itd i niszczenie małych i średnich przedsiębiorstw bo nie dźwigają one chorych wymysłów rządu..a do tego oczywiście nikt nie widzi i nie liczy że rząd daje ale nie swoje a ceny sklepach szaleją… skoro tak dobrze i niby paliwo tanie to gdzie obniżki cen..a zapomniałem paliwa brak jak za komuny bo daniel z pinokio sprzedają na lewo na kolejną działkę W tym kraju nie będzie normalnie. Cała wiejska spakować i na Madagaskar choć z drugiej strony żal tubylców bo oni… Czytaj więcej »

Dlaczego kłamiesz?Byłem wczoraj w trasie i nigdzie nie było braków paliwa.Mało tego nie orlenowskie stacje z kartkami na dystrybutorach, że dostawią do nabywcy większe ilości w cenie 6,09 do 6,19 zł za litr.W Pabianicach na każdej stacji jest paliwo i można się ,,napić,, do oporu.

A to ciekawe, bo dziś o 12:30 paliwo wyłącznie na Kilińskiego.

Mijasz się z prawdą. Było również w Moskwie i Berlinie.

Jeśli tak, to było jeszcze na Węgrzech, gdzie pisowski rząd oddał za darmochę stacje Lotosu.

POJEMNOŚĆ zbiorników każdej stacji jest ograniczona NIE MA ZBIORNIKÓW BEZ DNA!!wykup wiekszej ilości paliwa oznacza,że MUSI ZOSTAĆ paliwo DOWIEZIONE DO STACJI!!,dla ruskoniemiekch troli donalda tuska JEST TO NIE DO OGARNIĘCIA,oni myślą,że jest podziemny wąż łączący stacje ORLEN Z paliwem arabskim.

Głos na konf to głos na PiS w większości. Niestety PiS wygra. Zostaje wybranie mniejszego zła. Kluczem tych wyborów jest brak rządów większościowych jednej partii. Niestety ci na lewo są przesadnie na lewo. Ci z prawej powinni się leczyć bo wszędzie mają wrogów.
Niestety jesteśmy podzielonym narodem zgodnie z zasadą dzieł i rządź.

NIE GŁOSUJCIE NA ZŁOŚĆ partii PIS bo zrobicie sobie krzywdę!!!!!!!! GŁOSUJCIE Z ROZUMEM,!!!!spójrzcie jak wam się żyło kiedy rządził POLSKĄ miller czarazsty,buzek,kosiniak,donald tusk!!!!KIEDY donald tusk rzadził w unii europejskiej!!!!!!!!! SPÓJRZCIE JAK ŻYJE SIĘ ZA RZĄDÓW ZJEDNOCZONEJ PRAWICY,jak wasze dzieci się mają, jak wasi rodzice sie mają , jak wy się macie, JAK POLSKA PREZENTUJE SIĘ W SWIECIE!!!! to musicie sobie przemysleć SAMI i podjąć decyzję!!!Ps POLECAM PRZEJŚĆ SIĘ SPACERKIEM ULICĄ PARTYZANCKĄ,SIKORSKIEGO,zobaczyć ulice moniuszki czy boczne od niej,zobczyć stare miasto,ulice zamkową,pójśc na lewityn TO WSZYSTKO ZMIENIŁO SIĘ W LATACH 2017-2023,kiedy POLSKĄ RZĄDZI ZJEDNOCZONA PRAWICA -PIS !!!! czemu nie mogło być tak… Czytaj więcej »

Akurat Lewityn to był rewitalizowany za czasów, gdy Urząd Marszałkowski był w rękach Platformy Obywatelskiej i stamtąd płynęły pieniądze do Pabianic (a w zasadzie z Unii Europejskiej). Druga spraw jest taka, że to radni z PiS głosowali przeciwko zwiększeniu budżetu na rewitalizację Lewitynu. Warto sięgnąć do archiwum – https://epainfo.pl/klub-pis-nie-chce-inwestycji-na-lewitynie-dlaczego/
Ulica Partyzancka to była remontowana kilkanaście lat temu, a nie w latach 2017-23.

A CZEMU NIE WCZEŚNIEJ???przecież wcześniej też pieniądze wpływały do kasy miasta,GDZIE SIĘ PODZIAŁY??być może jesteś młody DLATEGO NIE PAMIĘTASZ ,na lewitynie była jedna stara zjeżdżalnia,dwie hustawki pamietające lata 70, a staw był pełen potłuczonego szkła,WIEM COŚ O TYM BO SAMA SKALECZYŁAM SOBIE STOPY ,tak było w latach przeszłych!!!Nie chcieli, BO WIDZIELI WIELKĄ NIEGOSPODARNOŚĆ WŁODARZY MIASTA!!!!!!Ja nie piszę o ulicy ,JA PISZĘ O ZAKŁADACH KTÓRE PRZY NIEJ BYŁY,mleczarnia zniknęła,a PASSO ruina, PAPIERNIA ruina.PRZYPOMINAM unia nie ma własnych pieniedzy ROZDAJE TE KTÓRE WPŁACAJĄ PANSTWA CZŁONKOWSKIE ,warto czytać!!!!!dziekuję za KULTURALNĄ wymianę zdań

Ty to chyba nie tylko stopy pokaleczyłaś ale i w głowę coś się stało xD

Dodam bez kozery, w ogóle za czasów Tuska, Mullera Pabianice kwitły z dobrobytu, ludziom się żyło bogato i godnie. Szczególnie rozwijał się szpital , który tylko przez przypadek chcieli likwidować. Teraz rozumiem, dlaczego tutaj jest taki jednostronny przekaż. Oczywiście Pan Przemek jako rzecznik opozycji totalnej wykonuje swoje zadanie wzorowo . Panie Przemku , kiedy wywiad z Haburą, przed ciszą wyborczą ?

KOMISJA EUROPEJSKA NIE MA WŁASNYCH PIENIĘDZY, JEST ZADŁUŻONA NA NAJBLIŻSZE 50 LAT, z czego wzięło się TAKIE ZADŁUŻENIE??kto będzie spłacał jak myślisz??? tymczasem w 2023 ma taki projekt Komisja Europejska chce, żeby w Unii Europejskiej powstał stały mechanizm zadłużania się. Bruksela pakuje całą Europę w finansowe kłopoty?to niegospodarność podobna rządom pabianickim

Tak. Przejdź się ulicami. Zobacz ilu przedsiębiorców zamknęło biznesy.

KIEDY TO SIĘ STAŁO????

Skro byli nie zaradni to musieli zamknąć.Ja chodzę ulicami i widzę ogłoszenia przyjmę do pracy.Kaufland,przychodnia na Kilińskiego,Lumileds.Ksawerów itd.

Wymieniłeś w większości miejsca zatrudnienia przez agencję pracy i molochy za najniższą. Faktycznie podejście morawieckiego tobie bliskie. Rob za miskę ryżu. Widać elektorat z perspektywami.

To jest twój wymysł.W Kauflandzie jest wpis wiadomość na miejscu,a nie wiem jak u innych.Urząd miejski i amazon i wiele innych firm szukają ludzi do pracy.Stawka min 27zł/godz nie tak jak kiedys 5zł.

A KTO ZLIKWIDOWAŁ WIELKIE ZAKŁADY gdzie pracowało tysiące pabianiczan, ZLIKWIDOWALI PRZEMYSŁ WŁÓKIENNICZY ,kto wyrzucił ludzi na bezrobocie roczne a potem MIELI SOBIE RADZIĆ SAMI!!!Potem wpuścili niemieckie francuskie hiszpanskie markety gdzie zatrudniani byli na pól roku i tak po kilka razy I NASTĘPNI,tak niemcy francuzy robili!!!!!! ALE KWITŁA SZARA STREFA to były lata 90-2015 ,brali na próbę miesiąc KTOŚ ZNALAZŁ był szczęśliwy będzie miał co dzieciom dać jeść , MIESIĄC sie kończył a taki okradacz POLSKI” no pani sie nie nadaje wynajdywał braki w robocie, NOGA za BRAMĘ bez zapłaty”” ROBOTA BYŁA zrobiona czyściutki zysk wpadał do kieszeni takich spryciarzy, DZIŚ… Czytaj więcej »

Jedyne co ci zostalo to chodzenie ulicami…emeryt czy bezdomny?

A tobie pozostało pisanie obrażliwych komentarzy…..nieuk, prostak czy cham?

nieuk, prostak czy cham?…boże broń ja nie z pis

A KOMU WOLNO CHODZIĆ PO ULICACH???ty rasista czy kto???

kawepetro..w Życiu Pabianic nie umiałaś pisać poprawnie w języku polskim. Tutaj też udowadniasz że taki z ciebie Polak jak z kaczyńskiego mąż stanu. Posługując się długopisem też piszesz tylko wielkimi literami? Wiem dlaczego to robisz. Chcesz aby twoje wpisy były zauważone; to z tego powodu pakujesz na końcu zdania po trzy wykrzykniki czy znaki zapytania. Ale to tak nie działa.
To jest domena pisowskich emerytów ledwo potrafią włączyć komputer o poprawnym pisaniu nie mam mowy.

YANEVAN!!A totalnych emerytów DOMENĄ jest brak umiejętności włączenia komputera O OBSŁUDZIE I NAPISANIU CZEGOKOLWIEK pod artykułami czy wysłanie emaila,czy zapłaceniu rachunków WOGÓLE NIE WSPOMNĘ!!oni potrafią tylko żreć nie za swoje,warczeć,obrażać i je…ć co można zobaczyć na ulicach BARDZO CI WSPÓŁCZUJĘ!!z pozdrowieniami kawepetro-longina

YAN EVAN!!!POLECAM odsłuchać „taśmy banasia -chmaja”” bardzo ciekawa lektura!!rozumiem twój niepokój moimi wpisami ale spokojnie NIE MUSISZ CZYTAĆ,jednkąże widzę ,że szukasz moich komentarzy ,ale po co ??skoro kropki, wykrzykniki wielkie litery ,CZY TEGO PRAWO ZABRANIA?? A KTO POWIEDZIAŁ ,że mam pisać małymi literami??DEMOKRACJA wiesz co to jest ???WOLNOŚC SŁOWA znasz taki temat???pozdrawiam kawepetro-longina

AnyJa odpowiedź do longina 13 października 2023 14:20
To twój komentarz.Masz 2 odpowiedzi od ” longina „.
Od kiedy, to ty jesteś YANEVAN. Wiesz, co wypada. Jak będzie ?

Last edited 1 miesiąc temu by YanEvan

?

Last edited 1 miesiąc temu by YanEvan

Człowiek dobrze wychowany nazwiska pisze dużą literą nawet tych których nie lubi !

Nie będę głosował na pis tylko dlatego że Kaczyński nie chciał stanąć do uczciwej debaty A w zamian zrobił szopkę którą nazwał debatą czego się tak bał A Tusk się nie boi i cały czas go zaprasza

To idealny moment, aby przypomnieć o skandalu, o którym powinna usłyszeć cała Polska. Europoseł z PO Janina Ochojska chwaliła się, że wywalczyła brak dopłat z UE do zapory na granicy z reżimem Łukaszenki. To są ich czyny, nie słowa.MOŻE NA BIEDE GŁÓD BEZROBOCIE migrantów miliony DONALDA TUSKA albo prywatyzację czarzastego+kosiniaka????DEMOKRACJA jest w POLSCE

przypomne jescze ROK 2008-2015 donald tusk+ pawlak+kosiniak kamysz+sikorski PODPISALI z ruskimi MAŁY RUCH WIZOWY z obwodem kaliningradzkim gdzie wydano 1milion 150 tysiecy wiz rosjanom,którzy jeździli bez krępacji wokół jednostek wojskowych zgromadzonych na PODLASIU czy na POMORZU czy to był przypadek ???nie sądzę. A po tych wizytach likwidowano wojsko na wschodniej ścianie NATO,jeszcze ten projekt WISŁA GRANICĄ,brawo wyborcy opozycji totalnej

Słychać pisu wycie znakomicie

Julio.tomaszu!!! Pamiętaj, że głos oddajesz anonimowo. Nie musisz się obawiać reakcji rodziny, przyjaciół czy znajomych w pracy.
Zagłosuj mądrze!
#3KadencjaPiS
#4xNIE
#ListaNr4 szczerze POLECAM ,będzie dobrze ,ZOBACZYSZ TOM!!

Jak się czyta to co tutaj wypisujesz i jakim językiem to raczej nie zachęcasz do głosowania na PiS, wręcz przeciwnie 😀

możesz głosowac na tuska w jego rzadzie MINISTREM ROLNICTWA będzie KOŁODZIEJCZAK ,a ministrem zdrowia będzie romek giertych świetnie idzie mu omdlenie ,A SPOTKANIA Z WYBORCAMI JESZCE LEPIEJ!!Nie przegap dziś tfuj wóc BEDZIE PRZEMAWIAŁ o 20.00Tomasz Grodzki wygłosi orędzie.. kabaret

***** ***
WIWAT PiS!!!
SUPER PiS!!!

Hura, w końcu poznedziemy się Habury że starostwa i coś się zmieni w Powiecie !!! Może wyremontują całą ulicę Południową a nie tylko fragment dla prywatnego właściciela…

formularz jest USTAWIONY! brakuje pole – J3be nie idę.

Przeczytajcie komentarze od góry do dołu na spokojnie. Dojdziecie do tego samego wniosku , że PiS trzeba odsunąć od władzy bo inaczej zaczniemy bić się na ulicy. Jeden stary człowiek , obsypany łupieżem ,mieszkający z kotem chce narzucić swoją wolę wszystkim Polakom. Nie chcę by ktoś taki reprezentował Polskę i Polaków. Mam nadzieję że większość mieszkańców Pabianic podziela moje zdanie.

Ale bzdury piszesz.Przez 8 lat tego nie zrobił i nic ci nie narzucił w przeciwieństwie do PO którzy nakazali ci pracować prawie do śmierci.Ferment i zamęt pojawił sie po powrocie pewnego gościa z Brukseli i to jest powodem tego konfliktu.

HABURA NA PREMIERA!

Ja się pytam co za nicpoń popryskał nieznanego pochodzenia białą substancją mega śliczny baner Ciebiady na Rypułtowickiej przy rondzie daikinowym ???

Odpowiem szczerze – Prawdziwy Patriota. Pozdrawiam

Szczerość pani Szydło jest powalająca! Tymi słowami zachęca do głosowania na PiS. – Zamknij oczy, zaciśnij zęby i głosuj na PiS – tak była premier Beata Szydło zachęcała wyborców do oddania głosu na swoje ugrupowanie. Polityk argumentowała, że „to tylko cztery lata”.  
Dodam tylko że 8 lat wystarczy !

raptem wszystkie media niemieckie to podawaja ,ODSŁUCHAŁAM na pewnym medyjum ,POWIEM materiał wybitnie zmanipulowany, przerywany KIEDY BYŁY CIĘCIA docinane klatki aby pasowały pod wypowiedź o tym co lewactwo chce usłyszeć !!!TAK ,przy takich antypolskich działaniach jakich sie dopuszcza donald tusk z resztą TOTALNEJ OPOZYCJI należy i TRZEBA ZAMKNĄĆ OCZY ZACISNĄĆ ZĘBY I ROBIĆ SWOJE dla dobra naszej UKOCHANEJ OJCZYZNY POLSKI DLA NAS POLAKÓW MAŁYCH DUŻYCH ŚREDNICH!!SŁOWA TE BYŁY SKIEROWNE w odpowiedzi do osoby z opozycji ,która zadawała pytania na spotkaniu pani premier!!!! brawa dla NASZEJ PANI PREMIER BEATY SZYDŁO!!

ŻEBYŚ BYŁ DOBRZE POINFORMOWANY a nie snuł kocopołów „”Teraz, w tym tygodniu, idziemy od sąsiada do sąsiada. Idziemy, tłumaczymy, umówimy się na kawę: „co tam słychać, na kogo to będziemy głosować?”. I jak ktoś mówi: „no nie wiem, nie wiem, co tu wybrać, no bo nie odpowiada mi to, co oni tam mówią może”; „No to jak się żyje? No dobrze się żyje”. No to zagłosuj, co ci szkodzi? Człowieku, to tylko cztery lata, więc na te cztery lata spróbuj. Spróbuj, zamknij oczy tutaj, zaciśnij zęby, jak nie możesz i zagłosuj na Prawo i Sprawiedliwość””I owszem, tak właśnie powiedziałam. Wiem, że są osoby wahające się, czy głosować na @pisorgpl. Dlatego namawiam naszych zwolenników, by rozmawiali ze swoimi sąsiadami lub znajomymi, którzy nadal nie podjęli decyzji. Dzięki rządom @pisorgpl Polakom żyje się lepiej. I #tylkoPiS gwarantuje Polsce… Czytaj więcej »

JESTES ZWYKŁYM KŁAMCĄ,masz pełne gacie jak twoj donald tuska ze strachu DLATGEO POZOSTAŁO posługiwanie sie kłamstwem,Prawda wyglada inaczej PANI PREMIER POWIEDZIAŁA do ludzi wahajacych ,nawet jesli nie lubisz PIS ale kochasz POLSKĘto weź na cztery lata zamknąć oczy, zacisnąć zęby i zagłosować na PiS„, nawet jeśli nie chce się tego robić.wszystko dla dobra POLSK,to tylko 4 lata zobaczysz czy warto było.NIE MACIE ARGUMENTÓW zostały tylko kłamstwa tak jak mówił belka KŁAMAĆ,KŁAMAĆ,jedne kłamstw aprzykrywac drugimi ALE CAŁY CZAS KŁAMAĆ hanba wam i wstyd po wieki

Widzowie TVN i TVP bez znaczenia kogo popieracie i z kim się zgadzacie a z kim nie. Mam jedno pytanie czy telewizja i dziennikarze powinni być obiektywni? To chciałbym dopytać czy niedopuszczenie posłów Konfederacji w TVP przez ponad rok jest ingerencja w wynik wyborów? Czy w ostatnim tygodniu TVN po Faktach pokazuje codziennie reportaż i rozmawia z liderem partii która startuje w wyborach. To teraz proszę sobie zobaczyć jak wyglądało reportaż i rozmowa z przedstawicielem Konfederacji a jak z przedstawicielami pozostałych partii. Piotr Kraśko pokazał jak nie powinien wyglądać wywiad i obiektywna praca dziennikarska. Proszę o obiektywna opinie nie interesują… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by Krzysztof

włącz TELEWIZJE POLSKĄ i posłuchaj o twojej kochanej konfederacji !! całkowicie rozumiem dlaczego tvn pokazuje konfederacje .MAREK CHMAJ jest w tvn codziennie prawda??? A NA TAŚMACH BANASIA TEŻ JEST JAKO „przekaźnik do swojego szefa” tak mówi marian banaś do marka chmaja!!

JUŻ EDYTPOWAŁEŚ swój wpis CZYLI OBEJRZAŁEŚ „taśmy banasia” marian banaś ojciec kuby banasia kandydata konfederacji czesto wystepuje w tvn I CAŁOŚC SIE ZAMKNĘŁA!! nie prawdaż??

Nie wiedzieli, czy pytać o popierających pedofili, którzy nagle zostali schowani przed końcem kampanii, czy o płaską Ziemię, więc olali szurów z Kompromitacji ciepłym moczem. Miejsce nazistów jest w obiektywnych mediach takich jak w Realu TV i takich tam innych mediach, które pokazują, jak naprawdę powinno wyglądać obiektywne dziennikarstwo. 😁😁😁😁

Last edited 1 miesiąc temu by 5G warrior

Obiektywnie twoje miejsce jest
Fakty i Mity Tv Trwam ewentualnie Wróżka dział teorie spiskowe

Wszyscy w sejmie poparli atak, okupację, kolonizację i czystkę etniczna Izraela oprócz Konfederacji. I dlatego krytykujesz Konfederacje i nazywasz ich jest Nazistami ?
Tacy naziści co nic nie robią 😂😂😂😂
Ale jesteś spostrzegawczy 💪💪💪💪
Nie pij już ciepłego moczu, bo widać ci się odbija 🤕

Tylko kompromitacja poparła rosyjski atak, okupację, kolonizację Ukrainy. Tylko kompromitacja wychwala Putina, jako wspaniałego przywódcę. Tylko kompromitacja zapomina przez przypadek o Katyniu. Tylko kompromitacja jeździ w delegacje na Białoruś. Tylko kompromitacja jest pokazywana w rosyjskiej telewizji jako wzór wzorowej postawy wobec Rosji. Cóż za koincydencja.

Tylko konfederacja mówi że 2 lata po inwazji dlaczego mielibyśmy utrzymywać przesiedleńców z ziem zachodnich z własnych pieniędzy nie mając nic w zamian

Tylko kompromitacja liczyła, że wojna skończy się w kilka dni i zwycięży wychwalany przez nich Putin i matka Rosija. Nie na darmo posłowie kompromitacji występują w ichniekszej telewizji.
P.S. Z ziem zachodnich nikt u nas nie chce być utrzymywany. No chyba, że zgodnie z niedoszłą posłanką Żanetą uważasz, że Ziemia jest płaska. Wtedy wschód i zachód nie istnieje.

Tylko ty krytykowałeś i wyśmiewałeś że nie jest realizowany plan nowej Jerozolimy czyli przesiedlenia Izraela,że to teoria spiskowa i co się dzieje w Ukrainie ? tysiące pejsów bawią się tańczą na ulicach, a przecież jest wojna, a Ukraińcy pytają się jak to się stało ?że nazwy ulic lokali pisane są w innym języku .
Ps turlaj globus

FB_IMG_1697520038636.jpg

Żaneta Nochowicz weź już się nie wygłupiaj. 😁😁😁🤣🤣🤣😁😁🤣 Twój czas minął, wracaj na taśmę do fabryki. To już jest musztarda po obiedzie, keczup po frytkach.
Szczęka mnie rozbolała znów ze śmiechu 😁😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ty też piszesz w innym języku, bo polski to nie jest. Na co to jest dowód?
Jeśli ktoś pokaże twoje posty w innym kraju, to śmiało, analogicznie do twoich Żydów w Ukrainie, może wysnuć teorię, że realizowany jest plan przesiedlenia do Polski analfabetów i matołów.

Last edited 1 miesiąc temu by 5gwarrior

Jeśli nie pisze po polsku, jeśli nie pisze w taki sposób żebyś mnie zrozumiał.
To po co ? I dlaczego odpisujesz ?
już ponad 50 razy ?
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

„PiszĘ”. Pisze się „piszę”. Musi być tam „ę” analfabeto

„może wysnuć teorię, że realizowany jest plan przesiedlenia do Polski analfabetów i matołów.”

Czy go dowodem jesteś ty sam w całej okazałości

Czy go, or not to go.

Awards go to

I jak zwykle co ma piernik do wiatraka ? coraz bardziej podejrzewam że ty nie masz rodziny, albo jesteś głuchoniemoślepy, bo w domu nikt się z tobą niedogada .
To by tłumaczyło niepowodzenia i żałość w rodzinie zmiana orientacji na partnera

Kropka (i kilka innych błędów).
Będę was obserwował naziolki.

Kropka i przecinek, to jest twój jedyny poziom rozwoju, już wyżej nie podskoczysz

Tak, tak. A teraz pozbieraj zabawki i idź obejrzeć bajkę. O wywracaniu stolika.

Screenshot_20231023-194850~2.png

Nie masz rodziny, nikt w domu z tobą się NIEDOGADA, napisał ktoś, kto tylko 22 października, jednego dnia, począwszy od godziny 1 w nocy dodał 14 komentarzy pod jednym artykułem. Kto inny ma tyle samozaparcia? I czasu, żeby zająć się jeszcze rodziną. Gratuluję 👏 W twojej rodzinie to pasmo sukcesów i szczęście. 😁😁😁😁😁😁😁😁😁.

A kto ma tyle samozaparcia, żeby śledzić Reptilian, Żanetę Nochowicz i Nazistów i wszystkie głupie teorie spiskowe ??? i wiedzieć kto z opaską ONR na ramieniu jest z PiSau? kto z Konfederacji? Rodzina śpi bezpiecznie i spokojnie i nie kradnę jej czasu za dnia . Szydzenie z innych, to jedyne co ci zostało, bo sam nie masz żadnych sukcesów, oprócz tego, że rozkminiłeś jak założyć fałszywe konto na FC 😂😂😂😂. Taki z ciebie bohater jak ukryty volksdeauch piszący donosy, żeby go ktoś docenił . I taki już zostaniesz zapamiętany na kartach historii i naszej pamięci . A teraz zmykaj pisać… Czytaj więcej »

A jak by cie interesowały inne niezwykle szczegóły z mojego życia, oprócz tego, o której godzinie pojawiają się komentarze. To w łazience podcieram się papierem w dni parzyste lewą ręką, a nieparzyste prawą ręką . To tak gdybyś chciał wiedzieć detektywie Rutkowski, i wykorzystać tą tajemnicza informacje z życia innych i gdybyś nie chciał jak zwykle odpowiadać na pytania. A teraz możesz już się z tego naśmiewać, kopiować, udostępniać, szydzić i tylko tym zajmować przez resztę swojego smutnego i pustego życia. Chcesz to założę dla ciebie specjalny profil, gdzie będę dla ciebie udostępniał takie nikomu nie potrzebne info i będziesz… Czytaj więcej »

Poczekam na kolejne 9 komentarzy dzisiaj i dopiero ci odpiszę 🤣 Czy to, że na każdy jeden mój komentarz odpisujesz kilka razy to efekt pobrania do organizmu trucizn z chemtrailów?

Screenshot_20231024-103248~2.png

Żanetka przynajmniej pisze na FC pod swoim imieniem, a ty mały siusiaku ukrywasz się pod fałszywym. Ot taki z ciebie Gieroj 😂😂😂😂😂

I ostatnia rada
Jeśli podoba Ci się Żaneta, kręci cię, nie możesz spać po nocach i ciągle obserwujesz jej profil, to zwyczajnie zepnij poślady i weź do niej napisz, może się z tobą umówi, a może nie . Najwyżej dopiszesz sobie kolejną życiową porażkę 😂😂😂😂😂 i będziesz mógł dalej wylewać swoją żółć zazdrości i niepowodzeń w internetach .
Ps swoim chłopakiem się nie przejmuj, myślę że nie powinien być zazdrosny o kobietę .

Dopiero 9 komentarzy? Dodaj jeszcze ze cztery do równej trzynastki.

A twoje odpowiedzi na wybiórcze tematy i brak logicznego związku z pytaniami, to wynik kryzysu tożsamości kulturowej i narodowej ?

A nie, przepraszam. Już 10 komentarzy. Szybciej niż na białoruskich profilach antyszczepionkowych.

To ty wchodzisz na białoruskie profile ?
No to masz zainteresowania szacun
😂😂😂😂😂
I co pomogło ci to w jakiś sposób w twoim życiu ? Albo twoim dzieciom ?
Rozwiązałeś jakieś swoje niepowodzenie życiowe ?

Nie muszę. To co zamieszcza Żanetka i Sfora Pabianice jest produkowane na Białorusi. Lubią tam też bywać posłowie kompromitacji.

No i czego ty znowu zazdrościsz Białorusi ?
Biedny 5G spiskowcu .
Czym ten reżim na Białorusi różni się od tego w Polsce ?
Oprócz tego że zazdrościsz im i nie masz tam wpływów majdanowcu ?
Oj biedny jesteś zero sukcesów, same niepowodzenia, kryzys w rodzinie, zdrowie słabe, musisz tłumaczyć sobie wrogiem i sytuacją na Białorusi 😂😂😂😂😂

Umów się w końcu z Żanetką i daj nam spokój

Taaaaasa i nikt nie korzysta z naszego socjalu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Cokolwiek by tu niektórzy mówili ,wściekali się i obrażali innych to wiadomo że PiS wybory przegra. Pożegna się z władzą i będą musieli odpowiedzieć za swoje przekręty.

Powinni rozliczyć PiS i KAŻDY kto z tych przekrętów korzystał czyli 500+, dofinansowania dla firm w covidzie, dopłaty do żłobków, 13 i 14 emerytury, wszystko do zwrotu z odsetkami za 8 lat! Bo pozamykać pisowców ok ale każdy kto brał od nich cokolwiek tak samo do pierdla za współudział!

Kup na zimę lużniejszą czapeczkę,bo tę którą nosisz jest już przyciasna i w główkę uciska.