Strona główna Styl życia Iwoniczanka poszukuje współpracowników. Sprawdź ofertę

Iwoniczanka poszukuje współpracowników. Sprawdź ofertę

0

Szukasz ciekawego i przyjaznego miejsca pracy? Cenisz sobie miłą atmosferę? Chcesz dążyć do realizacji celów i lubisz kontakt z ludźmi? Czekamy na Ciebie – dołącz do zespołu kierowców Iwoniczanki!

Iwoniczanka Sp. Z o.o. to firma, która już od ponad 15 lat rozwija swój model sprzedaży wody źródlanej Iwoniczanka oraz napojów. Wyróżniają go bezpośrednie dostawy do klientów indywidualnych oraz do firm. Dbając o środowisko oraz wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, opieramy swój system produkcji na zwrotnych butelkach szklanych oraz systemie dystrybucji zapewniającym stały obrót opakowań – w pełni bezpiecznie i ekologicznie!

Nasza firma cały czas się rozwija: otwieramy nowe oddziały i poszerzamy obszar naszej działalności, dlatego też szukamy osób, które chciałyby rozwijać się razem z nami.

Obecnie poszukujemy współpracowników do funkcjonującego od września 2021 oddziału w Pabianicach.

Na czym polega praca?

Specyfika stanowiska łączy w sobie poniekąd 3 rodzaje ofert pracy: kierowcy, przedstawiciela handlowego i pracownika fizycznego. Jest to oferta zdecydowanie dla tych, którzy czerpią radość z pracy w terenie i lubią kontakt z ludźmi. Zależy nam na długofalowej współpracy, ze względu na przywiązanie klientów do swoich dostawców.

Standardowy dzień pracy rozpoczyna się pomiędzy godziną 7.00 a 8.00, skompletowaniem zamówienia oraz załadunkiem samochodu. Następnie kierowca wyrusza w przypisaną do niego trasę, realizując zamówienia, jakie klienci złożyli bezpośrednio u niego, oraz zamówienia, które otrzymuje z biura na podstawie dokonanych przez klientów zakupów w sklepie internetowym sklepiwoniczanka.pl. Niejednokrotnie, klienci chcąc przyspieszyć proces zakupowy, wystawiają opakowania po produktach przed dom, a kierowca je wymienia. Na zakończenie dnia roboczego, kierowca zwraca na magazyn puste opakowania. Zadaniem kierowcy jest również ciągłe rozwijanie bazy klientów poprzez bezpośrednie przedstawianie oferty. Kierowcy obsługują swoich klientów w cyklach cotygodniowych.

Szkolenie to podstawa

Przed rozpoczęciem pracy w terenie, zapewniamy gruntowne szkolenie z procedur obowiązujących w firmie pod okiem koordynatora oddziału – Grzegorza. W pierwszych tygodniach pracy to Grzegorz udziela kierowcy bieżącego wsparcia. Kierowca może również liczyć na bezpośrednie wsparcie przydzielonego mu pracownika naszego biura. Elementem szkolenia jest też wizyta w naszym Oddziale w Brzozowie lub Tarnobrzegu. Tam kandydat ma możliwość przekonać się, na czym polega praca – uczestniczy bowiem w wyjeździe obserwacyjnym z doświadczonym kierowcą, a następnie odbywa wizytę w naszym Zakładzie Produkcyjnym w Brzozowie, gdzie poznaje cały proces produkcyjny. Cyklicznie organizujemy także szkolenia z obsługi klienta oraz sprzedażowe.

Czego oczekujemy?

Oczekujemy działania zgodnego ze zbudowanym przez nas modelem sprzedażowym, opartym na opakowaniach zwrotnych. Przywiązujemy dużą uwagę do przestrzegania wypracowanych na przestrzeni lat standardów związanych z obsługą klienta i obrotu opakowaniem.

Poszukujemy osób o dużej samodyscyplinie, potrafiących pracować samodzielnie, według firmowych procedur oraz efektywnie zarządzających swoim czasem. Wymagamy prawa jazdy kat. B i przynajmniej rocznego doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego.

Bezpieczeństwo i komfort pracy

Dbając o komfort i bezpieczeństwo pracy naszych kierowców, powierzamy im do używania nie starsze niż czteroletnie samochody. Jeśli widzieliście już jeżdżące po Pabianicach niebiesko – zielone, dostawcze auto z logo „Iwoniczanka” – to właśnie nasz kierowca!

Rejestrowanie procesu sprzedaży i raportowanie odbywa się przy wykorzystaniu tabletu i drukarki fiskalnej, za pomocą systemu mobilnej obsługi klienta – programu stworzonego na nasze potrzeby.

W podstawowym wyposażeniu oczywiście jest także smartphone, jako główne narzędzie pracy w kontakcie z klientem.

Stawiamy na rozpoznawalność marki poprzez wyposażenie naszych pracowników w odzież firmową z logo Iwoniczanka.

Zasady współpracy

Zasady współpracy określa umowa świadczenia usług, a sama współpraca, ze względu na stworzone możliwości braku ograniczeń zarobkowych, opiera się na samozatrudnieniu. Stanowisko cechuje duża swoboda jeśli chodzi o czas i miejsce wykonania usług. Wynagrodzenie zbudowane jest na dwóch filarach: podstawa oraz prowizja od sprzedanego i odebranego od klienta transportera. Możliwości zarobkowe kierowcy ograniczone są jedynie indywidualnym poziomem motywacji kierowcy do osiągania założonego celu oraz zaangażowaniem czasowym. Zaangażowanie w pozyskiwanie klientów procentuje wzrostem sprzedaży, a to przekłada się na wynagrodzenie kierowcy. Współpracownikom zapewniamy także możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej.

Do kogo skierowana jest oferta?

Szukamy osób, które poszukują nowych wyzwań, są otwarte na rozwój i przede wszystkim – lubią ludzi. Z nami poznasz cały proces budowania relacji tak, by w efekcie zjednywać sobie coraz szersze grono zadowolonych klientów Iwoniczanki. Z doświadczenia naszego oddziału w Brzozowie, który prowadzimy już od ponad 15-tu lat wynika, że często w wyniku wykonywanej pracy powstają relacje i znajomości, które są utrzymywane przez wiele lat.

Jeśli szukasz ciekawego i przyjaznego miejsca pracy, możliwości rozwoju, chcesz otaczać się w pracy dobrymi ludźmi oraz budować relacje z klientami, Iwoniczanka będzie idealną firmą dla Ciebie!

Czytając nasz artykuł pomyślałeś, że to praca właśnie dla Ciebie? Koniecznie dołącz do nas!

Chciałbyś porozmawiać na temat oferty? Zadzwoń i zapytaj: tel. 574 571 921

Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie iwoniczanka.pl/kariera lub wyślij swoje CV na adres mailowy: biuro@iwoniczanka.pl

Poniżej przykładowe opinie naszych współpracowników:

Sławek, przedstawiciel handlowy, staż pracy: 15 lat
Firma stawia na ciągły rozwój oraz wysoką jakość produktu. Na przestrzeni mojej długiej współpracy z Iwoniczanką zostały wprowadzone zmiany w wielu obszarach, m.in.: nowy kształt butelek, nowe oznakowanie butelki, nowe rozwiązania na produkcji, sklep internetowy. Firma dba o pracowników oraz własny wizerunek. Do dyspozycji mamy nową i bezpieczną flotę samochodową. To bardzo ważne na moim stanowisku.

Łukasz, przedstawiciel handlowy, staż pracy: 2 lata
Od strony pracownika mogę powiedzieć, że praca sprawia mi przyjemność i satysfakcję. Firma dostarcza wszelkie narzędzia pracy, które są niezbędne, w tym fabrycznie nowy samochód. Kwestie finansowe są na bardzo dobrym poziomie, polecam wszystkim zainteresowanie się firmą Iwoniczanka!

REKLAMA