Strona główna Aktualności Z miasta Ile można zarobić w Lidlu?

Ile można zarobić w Lidlu?

6

 Z biura prasowego Lidl otrzymaliśmy informację o zarobkach pracowników zatrudnionych w sklepie.

Uzupełniając tekst opublikowany w sobotę o trwającej rekrutacji do sklepu przy ul. Siennej otrzymaliśmy informacje o zarobkach.

Pracownik w pierwszym roku zatrudniania otrzymuje 2400 zł brutto, co daje około 1740 zł „na rękę”. Po 12 miesiącach wynagrodzenia wzrasta o 200 złotych brutto, a po dwóch latach pracy kształtuje się na poziomie 2850 zł brutto (2050 zł „na rękę”). Rekrutacja trwa.

– Lidl inwestuje w swoich pracowników nie tylko regularnie podnosząc płace, ale także zapewniając szeroki pakiet benefitów, w tym bezpłatną, prywatną opiekę medyczną. Dodatkowo oferujemy możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia medycznego i grupowego wraz z całą rodziną. Do bogatego pakietu socjalnego dochodzą bony i paczki świąteczne. Uznaniem wśród pracowników cieszy się także program „wyprawka dla pierwszoklasisty” – w latach 2012-2015 blisko 4000 maluchów otrzymało bogate pakiety na start swojej drogi naukowej – tłumaczy Anna Biskup, PR Manager  z Lidl Polska.

Biuro prasowe potwierdza, że otwarcie sklepu planowane jest na drugą połowę kwietnia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, będzie to czwartek 21.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A kto tyle zarabia? Kierownik?

W niemieckim Lidlu kasjer dostaje 8 tys brutto a życie w Niemczech nie jest dużo droższe niż w Polsce. Widać, że drenaż naszego społeczeństwa trwa w najlepsze….

Dobrze napisane

Jeżeli chodzi o pensje- jest to prawda. Pensje są wysokie jak na Polskie warunki, jednakże jest jedno ale… Praca tam jest bardzo ciężka, Wyśrubowane wyniki jakie trzeba osiągnąć, wydajność (upraszczając ilość chociażby towaru zeskanowanego w czasie pracy). Jeżeli przełożony (menadżer dla kadry kierowniczej sklepu, czy też kierownik dla pracowników) jest w porządku to jeszcze idzie przeżyć, ale jeżeli nie to trzeba mieć niestety twardą d… Więc albo spokój i mniejsza pensja gdzie indziej, lub też zapierdziel i praktycznie brak życia prywatnego (jak tu mieć życie prywatne jak tak naprawdę nie wiesz jak będziesz pracował/a następnego dnia)

Na co liczymy jako trzeci świat…………. zawdzięczamy to wszystko PO i PSL bo to oni byli pro pracodawcą

+ PIS i SLD. Amen.