Strona główna Aktualności Ataki terrorystyczne w Brukseli. W stolicy Belgii jest senator Łuczak

Ataki terrorystyczne w Brukseli. W stolicy Belgii jest senator Łuczak

12

Senator wyjechał do Brukseli w celach służbowych w niedzielę. Dziś rano w stolicy Belgii były trzy wybuchy, w tym dwa na lotnisku.

Jak udało nam się ustalić, senator jest cały i zdrowy. Aktualnie przebywa w siedzibie NATO. Na lotnisko miał jechać dopiero jutro.

Wyniku zamachów terrorystycznych na lotnisku Zaventem oraz w metrze zginęło minimum 26 osób, a kilkadziesiąt jest rannych. Lotnisko zostało ewakuowane i odwołano wszystkie loty.
Alert terrorystyczny w całej Belgii podniesiono do najwyższego, czwartego stopnia.

Jak podaje TVN 24, do eksplozji doszło w metrze w pobliżu instytucji unijnych. Władze Parlamentu Europejskiego zwróciły się do pracowników tej instytucji, by pozostali w domach lub do nich wrócili, jeśli są w drodze, natomiast ci, którzy stawili się w pracy, mają nie wychodzić z budynków. Jak poinformowało PAP biuro prasowe PE, wzmożone zostały kontrole bezpieczeństwa przy wejściu do budynku. Żaden pracownik, nawet posiadający przepustkę, nie zostanie wpuszczony do środka bez okazania dowodu tożsamość.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Uchodźcy z Syrii trafią do podłódzkich Grotnik?
Z korwinizmów się nie wyrasta, do korwinizmów trzeba dojrzeć!

wow artykuł dnia.. po co spamujesz i piszeszz juz to co wszystkie media podaly 4 strony artykulu wraz z filmikami, a u ciebie mała notatka jak na kartkówce w szkole bez urazy ale jakie miato tacy marni dziennikarze o ile was mozna tak nazwac raczej prowadzenie bloga.. inne gazety z pce nie lepsze nie macie o czym pisac to piszecie glupoty

Drogi Czytelniku, myślisz, że to problem zalinkować filmik z YT np takie jak ten – https://www.youtube.com/watch?v=i-BPgfRdzxE

Informuje, że senator z Pabianic jest cały i zdrowy, bo przebywa właśnie na delegacji w Brukseli. W mediach, które napisały 4 strony nie przeczytasz co z senatorem.

Poza tym skoro kolejny raz coś hejtujesz i pisze do mnie na „ty”, to miej odwagę się podpisać z imienia i nazwiska.

to straszne! idę się za niego boso do częstochowy pomodlić!

Hust z tym senatorem i parlamentem. Szkoda ze tam cysterna nie wjechała i nie wypaliła tego gniazda katów europy. Swoją droga w tym wszystkim mi tylko żal zamachowców. Takie poświęcenie, oddać swe życie by zabić kilku bezwartościowych Europejczyków. Oddają życie opuszczają swe rodziny by nauczyć Europę poprawności politycznej, ukulturalnić, zintegrować się a tu nic.Ofiary oddały życie za wielkie czyny a te durne Europejczyki pójdą se tylko w jakimś marszu i tyle z ofiary życia. Ech takie potęgi a takie durnie. Ilu będzie musiało zginąć wyznawców machometa by Europa się nauczyła. W tym wszystkim szkoda mi jeszcze Niemców. Rozpętali dla idei… Czytaj więcej »

lecz się psycholu

Klękaj przez wyznawcami machometa a swą kobietę murzynom do zaspokojenia ich potrzeb daj. Dodatkowo weź kredki i idź wyrazić swój sprzeciw przeciw terrorystom pisząc błagania na chodniku
Europejczyku.

Niektórzy mają niezaspokojoną ochotę walczyć w obronie Polski, wręcz żałują, że nie znajdują się na froncie i nie muszę cierpieć by walczyć o niepodległość. Chciałbyś znów żeby tak się stało. To nie jest patriotyzm, jesteś po prostu idiotą i nie potrafisz uszanować ludzi, którzy umierali żebyś mógł swobodnie pisać takie głupoty jakie piszesz. Najlepiej wyjedź Do Syrii tak nam pomożesz.

Masz sprany mózg i tyle w tym temacie. Najwyższy czas abyś wyjechał z tego kraju. Brak słów na takich debili.

Drodzy czytelnicy, trochę dojrzałości i wyrozumiałości jak was to nie interesuje to pomincie bo wasze zachowanie jest nie na miejscu w stosunku do zagrożenia życia naszego byłego wiceprezydent

Dojrzałość do sytuacji tak, ale nie do nakręcania tematu „pisać, mówić aby było o nim słychać”…. Co innego gdyby Ł. był w tym miejscu o tej porze kiedy nastąpił zamach. A tak to lamentowanie to czymś czego go nie dotyczy. Ł. miał takie samo zagrożenie życia jak ja eraz siedząc przed kompem!