Strona główna Styl życia Ikura bez espresso ma depresso w Loft 74

Ikura bez espresso ma depresso w Loft 74

0
O co tu chodzi? O nowy festiwal kulinarny. Przed nami sześć, pysznych, pełnych smaków festiwalowych dni.

Już w czwartek, 24 września, startuje w naszym mieście impreza „Zasmakuj w Pabianicach”. Sprawdź, jakie restauracje biorą w niej udział, co mają do zaoferowania mieszkańcom EPA oraz jakie są jej zasady.

Przez najbliższe trzy tygodnie, w każdy czwartek i piątek, pabianiczanie będą mieli okazję posmakować wyjątkowych dań w promocyjnych cenach. Jakich konkretnie?

– To akurat pozostanie niespodzianką. Zapewniamy jednak, że w festiwalowym menu znajdą się potrawy sezonowe. Ale przede wszystkim charakterystyczne dla danej restauracji – obiecują organizatorzy imprezy. – Szalenie nam zależy, aby mieszkańcy Pabianic mogli spróbować tego, co u nas najlepsze. Ważne też, że festiwalowe menu będzie dostępne w naszych kartach również po zakończeniu naszej kulinarnej zabawy.

Jakie zatem restauracje możemy odwiedzić? To znana doskonale pabianiczanom Ikura, Bez espresso mam depresso oraz nowość na kulinarnej mapie naszego miasta – Loft 74.

Chociaż to festiwalowe dania staną się niewątpliwie gwoździem programu tej imprezy, na uczestników czeka też sporo innych atrakcji.

– Każdy, kto w trakcie trwania festiwalu odwiedzi wszystkie trzy restauracje i zamówi danie z festiwalowego menu, otrzyma 10% rabatu na kolejną wizytę w naszych restauracjach – zapewniają restauratorzy. – Ci goście będą także mogli wziąć udział w konkursie na hasło reklamowe naszej imprezy i wygrać voucher o wartości 50 zł, do wykorzystania w jednej z naszych restauracji. Zapraszamy serdecznie i już dziś życzymy smacznego.

Festiwal Kulinarny „Zasmakuj w Pabianicach”

Organizatorzy: Loft 74 (ul. Łaska 74), Bez espresso mam depresso (ul. Warszawska 3/5), Ikura (ul. Zamkowa 23a/1).

Termin: 24-25 września, 1-2 października, 8-9 października.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments