Strona główna Aktualności Polityka I znowu głośno o Pabianicach. „Dzięki” kandydatce Konfederacji

I znowu głośno o Pabianicach. „Dzięki” kandydatce Konfederacji

103
Kilkaset tysięcy osób usłyszy o Pabianicach dzięki Żanecie Nochowicz, kandydatce do sejmu z list Konfederacji. 

Pani Żaneta została jedną z „bohaterek” popularnego cyklu emitowanego przez Kanał Sportowy – Mazurek&Stanowski. Każdy z odcinków ma oglądalność na poziomie 400-500 tysięcy wyświetleń.

– Licytowaliśmy się, kto ma większego odklejeńca na swoich listach wyborczych, ale ja znalazłem kandydatkę, na którą naprawdę chciałbym zagłosować – mówi Krzysztof Stanowski, który wpadł na platformie X na materiały ściągnięte z profilu pani Żanety na Facebook’u. – Pani Żaneta wierzy we wszystko, w co nie wierzy reszta ludzkości i to jest jej fantastyczna zaleta.

Według postów udostępnianych na Facebook’u przez kandydatkę Konfederacji wynika, że ziemia jest płaska, aktorzy w Hollywood wyglądają młodo dzięki kremom z napletków małych chłopców, a coraz większa ilość nadajników 5G zwiększa liczbę nowotworów u ludzi.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułUdar: objawy, leczenie, powrót do zdrowia. Konferencja dla mieszkańców Pabianic
Następny artykułBrodacze z Pabianic w Familiadzie
Subskrybuj
Powiadom o
103 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ja zwracam honor. Pod ostatnim artykułem o innym kandydacie Kompromitacji wyzwałem płaskoziemców od szurów, ale nie miałem racji. Znalazłem na to dowód w internecie. (publikuję zrzut dowodu). Chylę czoła, nad taki dowód nie mam żadnych kontrargumentów.
Pani Żaneto! 500 tys. wyświetleń to nie w kij dmuchał. Niech cały świat dzięki pani dowie się prawdy.

img_1_1695449259124~2.jpg

I powinna dostać etat lub specjalna nagrodę z miasta .Bo takiej promocji dla miasta nie uczynił żaden 5G szur, nawet remont torowiska za 200 mln, czy wydział promocji i inne marketingi nie zrobiły takich zasiegów jak ona. A inny naukowiec, który ci się podoba z orientacji seksualnej, kraju pochodzenia i religii, powiedział że covid umożliwił wejście pod skórę człowieka, żeby rozumieć procesy decyzyjne jakie w nim zachodzą. Ten naukowiec w przypadku zastąpienia ludzi robotami widzi rozwiązanie dla ludzkości w grach komputerowych i narkotykach. I ten naukowiec przemawia na forum ekonomicznym i wszyscy go słuchają z po, z pis z konfederacji.… Czytaj więcej »

Masz rację. Przyznaję rację. Najlepsza promocja miasta. Tego nam było trzeba.
Moje smutne życie zmieni się diametralnie. Abym tylko depresji nie dostał.
Jeśli komuś spodobał się punkt widzenia Pani Żanety to zapraszam tutaj
https://youtu.be/kp2P0trjI2c?si=eu4-NdSe4m9Isuqa
Jest ich więcej 😁

Last edited 2 miesięcy temu by 5GWarrior

Gdyby nie inni ludzie, nie miałbyś własnego życia, zamiast komentować, lepiej zadzwoń na telefon zaufania
Ps. Przecież pisałeś, że you tube to nie jest wiarygodne źródło informacji

Tak pisałem? Naprawdę? Że niewiarygodne? Zacytuj, żeby tu wszyscy zobaczyli. Zacytuj, że napisałem, że jest niewiarygodne.
Co do mojego życia to nie twoja sprawa, co z kim i jak bym miał. Ale kompromitacja pierwsza, żeby nawet pod kołdrę wchodzić.

WHO właśnie zalegalizowali gender płeć faktyczną odczuwalną i pedofilię

Halo 5G pelikan kolejna teoria spiskowa jaki komentarz jest za? przeciw ?szurami są WHO, którzy tobą rządzą, czy ludzie którzy zwracają na to uwagę ?

WHO zalegalizowało pedofilię? To lider Kompromitacji Korwin-Mikke będzie przeszczęśliwy. Przecież to on powiedział, że wolałby oddać swoją córkę pedofilowi niż zostawić ją pod opieką edukatorów seksualnych, bo „po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne”. To wszystko po tym, jak pedofil „po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje”.

Ale ty WHO nie krytykujesz 👍👍👍
tobie pasują takie rządy totalitarne i nie etyczne pomysły przeciw ludzkości 😘😘😘
I póki co to WHO jest nadrzędne nad twoją kompromitacją, jak i nadrzędne nad każdym rządem jaki sobie wybierzesz.
Zalecenia WHO i ONZ będą wprowadzane czy nie ?

Jakie zalecenia? Kłamstwo, które napisałeś? Legalizacja pedofilii? Kto cię znów oszukał? Znów się dałeś nabrać, tak jak na płaską Ziemię?
Wiem, że Korwin-Mikke wraz ze swoją bandą chciałby zalegalizować wykorzystywanie dzieci, ale niedoczekanie wasze. Bandytom mówimy NIE.

Wchodzenie pod skórę, co ludzie myślą i czują pomyliłeś tęczowy kolego konfederację z twoimi nazistami idolami Harari&Schwab
I znów skucha 😁😁😁

Nie zacytowałeś i dalej piszesz monologi. 5G zaszkodziło? Polecam lewoskrętną witaminę C.

Znowu ty, biedaku? Idź sobie ppooglądaj propagandę w TV

Wreszcie masz godnego konkurenta .:))))) Tylko, że twoje „teorie spiskowe” z wczoraj, dziś to już rzeczywistość… Tacy jak ty niech śmieją się dalej… Do czasu

Last edited 2 miesięcy temu by Likaon

Czy to ty panie Likaon kilka dni temu pod artykułem na Epa twierdziłeś, że Ziemia jest płaska, bo z 10 kilometrów nie widać, że jest okrągła? I to ty twierdziłeś, że nauka nie dowodzi, że Kopernik był mężczyzną? I, że piloci samolotów lecą cały czas prosto i nie wylatują jakimś cudem w kosmos, bo jest płaska? I pytałeś jaki poziom przyjmuje woda? I, że to, co powiedział generał Hermaszewski dowodzi, że Ziemia jest płaska?
To ty Żanetka, czy jest was w Pabianicach więcej?
Wyłączyliście telewizor i włączyliście myslenie?

Czy to ty Seweryn? Pytku? 5G Warior? Wyborca? Chembuster ? Czy masz zwykle rozdwojenie jaźni ?
Zaraz ci bezpieczniki się przepalą😁😁😁😁

Żaneta daj spokój, ciesz się chwilą sławy na całą Polskę.

Woda dookoła planety Ziemia jest płaska? czy okrągła ? 5GPelikan wyjaśnij to pliiiis🙏🙏🙏🙏 nam ciemnemu ludowi

Ziemia jest płaska. Gdyby była okrągła to wiadomo, że cała woda spłynęłaby na dół. Zresztą widać, że jest płaska, jak się patrzy do przodu. No chyba, że w górach. W górach jest trochę pofałdowana. W Pabianicach też np. Zielona Górka, czy wieloryb na Strzelnicy. Abstrahując od pofałdowań, które są wyjątkiem potwierdzającym regułę, jest płaska jak naleśnik na patelni. Dla tych, którzy się jeszcze nie przebudzili załączam globus.

1000_F_222366683_FxXFapyUzvtjLIew16n0vAZi7VhT4uEA.jpg

Jesteś tak pusty że nawet okrągłej ziemi nie potrafisz wytłumaczyć wstyd zwykłych praw fizyki i ogólnie przyjętych teorii nie potrafisz wytłumaczyć żenada wodogłowie wstyd !!

Małżonek wspominał ci że jest z tobą trudno w związku ?

Co ja poradzę, że Żaneta łyka wszystko jak leci. Tylko powtarza, co zobaczyła w filmach z żółtymi napisami. Nic ponadto nie potrafi wyjaśnić. Też chciałem się dowiedzieć od niej jakichś szczegółów, ale nic. Jak krew w piach.
Nie mam pojęcia, co jej małżonek na to. Może on też wierzy w płaską Ziemię.
Na początek poleciałbym im, żeby spróbowali znaleźć coś na temat siły Coriolisa.

Jak jedziesz pociągiem 100km/h to widzisz poruszający się świat za oknem i zauważasz duża prędkość, a jak jesteś na ziemi, która obraca się 1500 km/h i więcej, to chmury, gwiazdy, samoloty, balony, ptaki „stoją w miejscu” A nie przyszło ci do głowy, że jako planeta ziemia może jesteśmy znacznie więksi ? I może te parę kontynentów, to płaski skrawek ogromnej planety .Dlaczego piloci latają wg płaskiej mapy ? Wyznaczają trasy wg teorii płaskiej ziemi ? Dlaczego nie wyznaczają wg globusa ? Po co komplikujesz sprawę siła Coriolisa 😁😁😁😁 ? Siła odśrodkowa to siła podczas wirowania w pralce ? Masz pralkę… Czytaj więcej »

Dodam coś jeszcze. Jak jedziesz pociągiem i podskoczysz, to upadniesz w tym samym miejscu. To oczywiście, pozatym, że ziemia jest płaska oznacza, że pociąg nie jedzie tylko stoi. 😁😁😁😁😁😁😁
Co do siły Coriolisa, to nie siła odśrodkowa. Ale cóż…
Ludzie! Luuuuuuudzie!!! Czy jej komentarz da się ODZOBACZYĆ? Żaneta chce się mnie pozbyć poprzez śmierć przez pęknięcie ze śmiechu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Last edited 2 miesięcy temu by 5 G warrior

Jak podskoczysz na wysokość 10 metrów, jadąc na dachu pociągu z prędkością 160 km/h to też spadniesz w tym samym miejscu? na dachu tego samego przedziału ?

Jeśli podajesz przykład wewnątrz pociągu zamkniętego, to tym samym przyznajesz się, że ziemia jest zamknięta twardą kopułą i loty w tzw kosmos nie istnieją

Wirowania wody w pralce i na ziemi nie potrafisz wytłumaczyć przedszkolaku .
Szczekasz tylko, żeby było głośniej i komplikujesz, żeby ludzie mieli mętlik w głowie.
Brawo miszczu 🙏🙏🙏🙏👍👍👍👍

„Jeśli podajesz przykład wewnątrz pociągu zamkniętego, to tym samym przyznajesz się, że ziemia jest zamknięta twardą kopułą i loty w tzw kosmos nie istnieją” Naprawdę tak przyznaję? Skąd tak daleko idące wnioski? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Powinienem dać przykład pociągu otwartego, cokolwiek by to miało nie znaczyć? A te ptaki i samoloty, które stoją w miejscu jak patrzysz na nie, to z pociągu otwartego, czy zamkniętego? Bo to twój przykład, a nie sprecyzowałeś. O wirowaniu wody w pralce i na Ziemi nie mogę się wypowiedzieć bo brakło mi danych. Już dowiedziałem się od ciebie, że ziemia kręci się z… Czytaj więcej »

1674 km/h na równiku
Bęben w pralce ok 35 m/s
Wszyscy zauważyli, że głośno dzwonisz i to jest twój sukces jedyny w życiu, nawet od potrafisz potwierdzić, że ziemia się kręci.

Takie czułości podpisywania zostaw swojemu mężowi z dąbrowy górniczej, nie afiszuje się, bo będzie zazdrosny.

A z jaką zawrotną prędkością Ziemia obraca się na biegunie północnym?
A tę prędkość 35 m/s to bęben w pralce ma przy ilu obrotach? Przy 600, czy przy 1200 obrotach na minutę?
Bo nie wiem którą teraz prędkość mam brać pod uwagę.

Podana jest prędkość na równiku i prędkość pralki. Reszta nie jest istotna . Dane masz podane, zamień wartości, porównaj, to jest proste zadanie z podstawówki.

Mając na uwadze, że prędkość bębna to 35 m/s a prędkość Ziemi na równiku miałaby
się równać 465 m/s i to, że siła odśrodkowa wypycha wodę w pralce na zewnątrz, to oczywiste jest, że woda z Ziemi musiałaby odlecieć w kosmos. Porównując pralkę do Ziemi przyznaje ci rację. Tak jak mówiłeś Ziemia jest płaska. Zwracam honor szurnietym, w szczególności pani Żanecie. Macie rację.
W związku z powyższym, z całym szacunkiem muszę powiedzieć, że chyba na nią nie zagłosuję. 😁

Muszę cię zmartwić. Nie ta sama siła. Siła odśrodkowa to inna siła niż siła przyciągania. Siła odśrodkowa w pralce jest ponad 489 razy większa od przyciągania ziemskiego. Ale siła przyciągania na równiku jest 288 razy większa od siły odśrodkowej spowodowanej ruchem obrotowym Ziemi.
I nie jest to magia. To nauka 😁😁😁😁😁

Last edited 2 miesięcy temu by 5GWarrior

To jest ściema 🤣🤣🤣🤣 A pralki są w kosmosie? czy na ziemi ? Pralka która jest w mieszkaniu na 3 piętrze, jej siła przyciągania ziemi nie obowiązuje ? Ściema 🤣🤣🤣🤣 jeśli takie duże siły działają to wszystko powinno przylegać jak magnes do metalu Siły 500 razy większe motylki latają, wody z oceanów parują, chmury wypełnione wodą bujają na niebie . Jeśli tak jest, to wszystkie rekordy świata w lekkiej atletyce powinny być zdobyte bliżej równika ? Czy bliżej bieguna ? Skok w dal, skok o tyczce, skok w wzwyż. Też się magicznie wszystko równoważy? Na zewnątrz okrągłej wirującej kulce ?… Czytaj więcej »

Jeśli tak jest, to wszystkie rekordy świata w lekkiej atletyce powinny być zdobyte bliżej równika ? Czy bliżej bieguna ? Skok w dal, skok o tyczce, skok w wzwyż. ODPOWIADAM: Bez różnicy, bo siła przyciągania ciągle pozostaje taka sama, a różnica w sile odśrodkowej działającej na równiku i na biegunie wynosi tylko 0,018m/s2 i w zasadzie nie nadal nie ma żadnego znaczenia. Jest taki wzór: Fo=Mv2(kwadrat)/R. Ale to oczywiście teoria, żeby wytłumaczyć te brednie o kulistej Ziemi. Co do latających motylków i parującej wody to odpowiem nie tak teoretycznie, jak powyżej. Siła odśrodkowa w pralce 500 razy większa (zgdnie z… Czytaj więcej »

Last edited 2 miesięcy temu by 5 G Warrior

Wierzysz że latają w kosmos, że wytłumaczyli piasek na Marsie i ile tlenu jest pod powierzchnią innej planety , cuda 🤣 znają się na wszystkich magicznych sprawach w kosmosie. Tylko nie potrafią wytłumaczyć i powtórzyć, wyprodukować siły przyciągania, tu na ziemi. Zbudowali CERN NASA do wyprowadzania ogromnych pieniędzy tylko w zamian dają czarno białe zdjęcia filmy z rybim obiektywem nieważkość na podczepianych linkach i inne fotomontaże. To zadziwiające Banaś daje raport Niku i jest niewiarygodny bo ma zdjęcie z konfederacją, NASA robi filmy w basenach, na podczepianych sznurkach, green screnach, z bąbelkami powietrza, na ręcznie malowanymi obrazami ziemi i jest… Czytaj więcej »

Wygrałeś, fajnie się gadało. Nie kop już mnie, leżącego.

Przy okazji chciałem się przyznać, że wzór Fo=Mv2(kwadrat)/R zmyśliłem i on nie istnieje. Jak cała fizyka Netonowska.
Przekonałeś mnie. W związku z tym wszystkim, co tu napisałeś uznałem, że nie zagłosuję na kandydatkę na posła z klubu Kompromitacji Żanetę Nochowicz. Dobrze, że przynieśliście ludziom odrobinę rozrywki. Wielu ludziom. Film o niej widziało już ponad milion osób 😁
Do następnego…

Co przyciąga drewno, wodę, ziemię, metal, gumę? Skąd ta tajemnicza siła przyciągania ziemskiego? i gdzie ją pokazano doświadczalnie? W podstawówce na zajęciach fizyki ? W NASA? W CERN ?
Magma? Czarna dziura? Złoża magnesu ?

Nic nie przyciąga. Nie pokazano, ona nie istnieje, ta siła. Już chyba to ustaliliśmy.
Pokazanie doświadczalne siły przyciągania wygrało. 😁😁😁🤣🤣🤣😁🤣🤣😁🤣

Last edited 2 miesięcy temu by 5 G Warrior

Ziemia jest okrągła ? I się kręci? Co się kręci ?
Prędkość obrotowa ziemi na równiku to 1674 km/h. Prędkość Boeing 747 to 840 km/h.
Samoloty na równiku latają tylko północ południe ? Bo przecież wschód zachód nie ma sensu samolot lata z mniejszą prędkością niż się obraca ziemia

A jak autobus jedzie 10 km/h, a ty w tym autobusie idziesz w kierunku kierowcy 5 km/h to nie ma sensu, bo przecież idziesz z mniejszą prędkością, niż jedzie autobus. Będziesz się cofał, jak Jackson w Bllie Jean.
Twój przykład jest tak głupi, jak poprzednie porównanie siły wirówki w pralce do siły wywołanej prze ruch wirowy Ziemi.

Ehehehhehehe o matko i córko 😁😁😁😁 Wystarczy. 😁😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Rozpracowałeś całą fizykę od czasów Newtona. Wykryleś, że to wszystko ściema.
Wystarczy. Wygrałeś. Fajnie się gadało.

Last edited 2 miesięcy temu by 5 G Warrior

Jeśli porównujesz JAZDĘ po ziemi, do LOTU w powietrzu To rozumiem czemu masz problemy z mózgiem. Zdecyduj się ziemia jest otwarta z atmosferą i chmurkami i dostępem do kosmosu ? Czy ziemia jest zamknięta twardą kopułą i nie latamy w kosmos ? Porównujesz eksperyment z chodzeniem wewnątrz zamkniętego autobusu (ziemia otoczona twardą kopułą) To porównaj jazdę tira z otwartą długa przyczepa, na której jest latający model drona (otwarta ziemia z chmurkami atmosferą dostepem przez powietrze do kosmosu). JAK DRON UNIESIE SIE W POWIETRZE TO PRZYCZEPA ZMIENI POŁOŻENIE ? CZY NIE ? ODJEDZIE CZY NIE ? A JESLI TIR Z OTWARTA… Czytaj więcej »

No własnie, a ty czasem nie jesteś autorem pasków w TVP?to twoja robota ?

Nie jestem powiązany z TVP, ale jak widzę twój wywód o pociągu, to mógłbyś prowadzić w TVP zajęcia zdalne „Szkoła”. Dziesięciolatki miałyby niezły ubaw.

Abstrahując od pofałdowań płaski to masz mózg . Na nieszczęście czytelników.

Nie spodobał ci się mój globus na słoniach?
Masz rację, Żaneta zna się na tym lepiej. Wysyłam globus prosto z jej Facebooka. Ma on podobno związek z diabłem, ale nie będę się kłócił, chyba wie co mówi. W końcu chce być posłem i rządzić tym krajem.

Screenshot_20230928-181402~2.png

Skoro wyborca jest inteligenty jak ameba, który nie potrafi udowodnić okrągłej Ziemi z wszystkimi prawami. To nic dziwnego, że tacy ludzie chcą rządzić amebami, i ich zainteresowania nie mają znaczenia dla przyszłości ameb, może nawet lepiej, gdyż amaba pozostawiona sama sobie mogłaby jeszcze zrobić krzywdę i innym

Cóż za wywód. Kartezjusz by się nie powstydził. Czy Kartezjusz był mężczyzną? Czy kobietą? Tak jak Kopernik? Nie wiadomo, bo żadna nauka tego nie dowodzi. Oczywiście według szurów.
Dobrze że wreszcie przynałeś, że kandydatka Kompromitacji jest taką samą amebą, jak ci którzy zamierzają na nią głosować.
Przy okazji. Co za paradoks, że Harari, robiący w krótkim wywodzie powyżej siedem błędów porównuje inteligencję innych osób do ameb. Przygarniał kocioł garnkowi. Szewc bez butów chodzi.

Jesteś amebą, bo okrągłej ziemi nie jesteś wstanie potwierdzić. Tak ty nie jesteś w stanie tego potwierdzić i kropka .

A widziałes pilota z globusem w kabinie ?
Albo kapitana z globusem na statku ?

Pilota z globusem nie widziałem. Widziałem paru kapitanów na statku, ale żaden nie miał globusa. Żadnej mapy nie miał.
Masz rację, jest płaska. A Arktyka to Chrystus.

Po co im globus przecież doskonale wiadomo, że jest płaska i dzięki temu mają kartę przetargową. Inaczej wyjawiliby prawdę i wszyscy by się przebudzili.

Bez tytułu2.png

Z pani Żanety się śmiejesz ?
Pośmiej się z ONZ ?
Tam musi być gniazdo szurów i płaskoziemców. Co za wysokie progi ?

images.png

Nie wiem, co tu miałoby być śmiesznego. Poza panią Żanetą oczywiście 😁😁😁😁😁😁

Ślepy jesteś ? Płaskiej ziemi nie widzisz ?
Dezinformator 👍👍👍

Przestań dezinformować. Tak naprawdę to wygląda tak jak na tej fladze ONZ,.która załączam. Nie na tej twojej.

Flag_of_UPU.svg.png

A tamto logo które funkcjonowało i jest dostępne w internecie od wielu lat, wymyślili reptilianie 💪💪💪 kolejny spisek odkryty przez 5G Wariora

Myliłem się. Tak naprawdę to wygląda tak:

Flag_of_IAEA.svg.png

I po co wprowadzasz fałszywe informacje ?
Przekonaliśmy się, że zmieniasz zdanie i prawdy od Ciebie nie ma się co spodziewać typowe dla Dezinformatora

To dlaczego tamta flaga ONZ według ciebie pokazuje jaka naprawdę jest Ziemia, a ta, co ja ją pokazuje to już nie pokazuje?

Pokazuje tylko twoja hipokryzję. Bo jak zwykły człowiek pokaże taką mapę na swoim profilu, to jest płaskoziemcem, szurem i foliarzem, ale jak tą samą mapę pokazuje ONZ to siedzisz cicho i nie robisz hałasu, że są płaskoziemcami i odklejeńcami i wtedy nie przeszkadza Ci, że wprowadzają przepisy, które rządzą Tobą.
Wtedy nie przeszkadza Ci, że tacy ludzie o takich poglądach rządzą Tobą.

Jak zwykły człowiek pokaże taką mapę na swoim profilu, to jest zwykłym człowiekiem, dopóki nie zaczyna twierdzić, że Ziemia jest płaska. Bo wtedy staje się płaskoziemskim szurem.

A ty jesteś kulkoziemcą (nie potrafisz udowodnić swojej wiary ) co uwielbia obrażać innych. Żadna różnica.
A podobno lubisz demokrację, pluralizm, LGBT ci nie przeszkadza 40 płci ci nie przeszkadza kształt ziemi ci przeszkadza.

Jak zwykły człowiek pokaże telefon z 5G to jest zwykłym konsumentem a jak ktoś używa nick 5GWarrior to jest zwykłym internetowym szurem

Słabiutko. Wysil się bardziej Pani Żaneto Nochowicz. Ostatnie dni kampanii wyborczej, a tu prądu brakło na jakąś ciętą ripostę? Co jest grane?
Dodaję właśnie setny komentarz do tego artykułu. To nie przypadek. Ma to swoje znaczenie w numerologii. Wysil się jeszcze na jakiś konkretny, mocny komentarz. O szatanach, albo innych masonach.

Ale reptilianie, loty w kosmos, faszyści, to twoje drugie imię .
A że jesteś polityczno-internetowym szurem, to nie trzeba się wysilać w tym przypadku prawda sama się obroni 😘

Prawda jest taka Żanetko Nochowicz, że lider twojej partii całkowicie cię olał. Wyśmiał cię przed redaktorami i wyborcami. https://www.facebook.com/100078284437678/videos/1291783858137463/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Możesz go za to pocałować. Nazywa się to Syndrom sztokholmski.

Akurat związek nadajników 5g jak i starszych technologii czy wi-fi z nowotworami to fakt, a nie teorie spiskowe. Szczególnie że ponad stukrotnie podniesiono normę promieniowania.

Tak samo spożywanie czerwonego i przetworzonego mięsa jest związane z większą częstością zachorowania na nowotwory złośliwe. Spożywanie cukrów i soli również.

a przez to wszystko dodatkowo przenika 5G doładowując je falami gamma!

Mati już nie ogarnia takich fal.

ŻYCIE TEŻ JEST SZKODLIWE!!! w takim razie po co życie na ziemi WZIĄĆ I WYSŁAĆ WSZYSTKICH gdzie ???może jakieś podpowiedzi???

Niech moc będzie z Wami

A frytki z mcd mają mikroczipy w sobie

bezedury opowiadasz. jakby miały frytki czipy to by było słychać w nich wentylatory je chłodzące!

Witam.Ja tylko w celu pozdrowienia, bo resztę sami dopisaliście i jak widzę, świetnie się bawicie.

Świetnie się bawimy, tak jak na 342 tys osób na Youtube. To, co określasz na swoim Facebooku (narzędziu masonów, z którego notabene korzystasz) jako „piszą o mnie” to tak naprawdę zwykła beka.

serio ?? myślisz że nie wiem co to beka ? .Napisałam na swoim fb o tym ,bo wolałam żeby znajomi ode mnie wiedzieli niż z mediów .Ale i tak nie ogarniesz umysłowo toku takiego myślenia.Dodam że Jeśli do tej pory nie zmieniłam dostępności mojego fb to też o czymś to świadczy.Sam miałbyś do tego jaja ???

Te duże litery i małe to taka twoja stylówa? Czy ciężko ci ogarnąć język polski, ale z łatwością przychodzi ci wyjaśnienie, że ziemia jest płaska, bo woda przyjmuje poziom? Może poprosimy coś o fizyce kwantowej, jak już śmiechu zabraknie.

Ty za to świetnie ogarniasz manipulacje, wybiórcze odpowiadanie na pytania i popieranie wszystkiego co przeciw społeczeństwu

Brakuje przecinka i kropki. To znów ty Żanetko, czy jest was, analfabetów, wyborców Kompromitacji, wiecej?

Te, mason 5G świrior, weź się dalej nie kompromituj

Kropka.

Błotko twoje środowisko 👍👍👍

pobrane.jpeg

Wiem, wiem.

Czy ktoś skasował mój ostatni wpis ?? hmmm (spróbuje nie węszyć w tym teorii spiskowych 😛 ) .Ok .spróbuje jeszcze raz.Ja tylko pozdrawiam,bo wyrok już macie ,wraz z dobrą zabawą 🙂

czyżbyś nauki brała u dzwona i jego taty, u tal15 innych takich ,ONI TEŻ straszą ,daj spokój WEŹ NA KLATE CO PISAŁAŚ i tyle!!!!powiedziałaś A musisz przelecieć CALY ALFABET jak mówi krilfarałon „TAKIE SĄ REGUŁU NIEMIECKIE” baj,baj

Ja skasowałem.

m8fktkpTURBXy8zNDE2YjA2ODE0Y2JiZDkxZGE0MDJjNzBkZDljNDM0OS5qcGeRlQLNAwAAwsM.jpeg

Jakie wykształcenie ma owa kandydatka?

Jakiekolwiek by ono nie było, to okazało się być zbyt wysokim, jak na jej inteligencję.

Witam, pochodzę z odległej planety. Obejrzeliśmy film Stanowskiego z pełnym zaciekawieniem. Ostatni raz na ziemi byłem 230 lat temu i postanowiłem, że przylecę do Was raz jeszcze. Musimy się spotkać i omówić pewne kwestie, najlepiej z panią Żaneta. Pokaże zdjęcia Waszej planety i wytłumaczę czym jest przestarzała technologia 5G. My już dawno przeszliśmy na 70G i wszystko jest bardzo bezpieczne.
Proszę pozdrowić Zanete i powiedzieć, że nawet w kosmosie Was oglądamy.

Błaźnisz się 5G 🤭🤭🤭 wiesz o tym ?

#o co kaman?

Żaneta cho na priv 🤣

Czy ktoś skasował mój ostatni wpis do ostatniego wpisu?? hmmm (spróbuje nie węszyć w tym teorii spiskowych https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f61b.svg&nbsp😉 .Ok .spróbuje jeszcze raz.Ja tylko pozdrawiam,bo wyrok już macie ,wraz z dobrą zabawą https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f642.svg

Skasował go redaktor Przemysław Jach. Mason Rytu Szkockiego Dawnego o dziewiątym stopniu wtajemniczenia.
A w tym poście, żeby cię ośmieszyć zamiast emotek powstawiali jakieś ciągi znaków. Chcą zrobić z ciebie wariatkę i wyeliminować ze społeczeństwa. Jesteś dla nich zagrożeniem, bo dotarłaś do sedna materii.
To jest jedna wielka banda. Oni są wszędzie.

Last edited 2 miesięcy temu by 👁️

O ! 😁😁😁😁5 GWarior wylazł spod aluberecika . Totalitarny inkwizytor o ograniczonych skrajnych zainteresowaniach .

Żanetka, zacznijmy zarabiać. Na próbę już coś wystawiłem. Rozpropaguj na swoim Facebooku, podzielę się zyskiem.

images (2).jpeg

Zrobię zrzutkę, żeby ofoliować cię całego i w ten sposób chronić przed kontaktem ze społeczeństwem

Jak już zmusimy szurów i wstrzykniemy im szczepionki, to poprzez 5G im pierwszym uruchomimy chipy. Żeby chronić społeczeństwo przed kontaktem z szurami. Zresztą, po co ich zmuszać. Zdepopulujemy ich natryskiem chemtrails zawierającym nanoroboty.

Last edited 2 miesięcy temu by 5 G Warrior

Czyli jednak popierasz to co mówią na Forum Ekonomicznym i Agenda 2030 .
To ułatwia kontakt z tobą.

Popieram. Ja sam to mówię nawet. Na tym forum. I na tej agendzie.

Last edited 2 miesięcy temu by 5 G Warrior

Hotdoga zjedz

„aktorzy w Hollywood wyglądają młodo dzięki kremom z napletków małych chłopców”

Prawie prawda. Nie dzięki kremom a zastrzykom z komórkami z napletków dziecięcych – przyszło z Korei do Hollywood. Reszta to jednak już odpał.

Uwolnić Epsteina !!! 5G zróbmy jakąś akcję dezinformację !!! ty lubisz bronić takich z Hollywood

Ziemia nie jest okrągła! Jest elipsoidą! Tak poza tym to już Arystoteles dał dowody na kulistość ziemi.