Strona główna Dzieje się Rozrywka Gwiazdy na wyciągnięcie ręki (LISTA KONCERTÓW)

Gwiazdy na wyciągnięcie ręki (LISTA KONCERTÓW)

0

Banda i Wanda, Pudelsi, Dżem i Agnieszka Chylińska to gwiazdy, które zagrają na Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018 w następny weekend.

Koncerty zorganizowane zostaną w ościennych powiatach i tak 12 maja w sobotę Banda i Wanda oraz zespół Dżem zagrają w Poddębicach (40 km), a dzień później w Łasku (20 km) wystąpi Agnieszka Chylińska i Pudelsi.

Natomiast już 19 maja była gwiazda zespołu O.N.A. przyjedzie do Pabianic, a by wystąpić na Dniach Powiatu Pabianickiego 2018. W tym roku koncert zorganizowany zostanie na terenie MOSiR przy Grota Roweckiego.

Koncertowy zawrót głowy czeka nas już w drugi weekend czerwca (9-10.06). Wtedy też organizowane są Dni Pabianic 2018, Dni Aleksandrowa Łódzkiego (25 km) oraz Jarmark Łaski. Prawdziwy wysyp gwiazd będzie w Aleksandrowie, gdzie w sobotę wystąpi Małgorzata Ostrowska, Organek oraz Bracia. W niedzielę usłyszymy Patrycję Markowską i Kamila Bednarka.
Ciekawie zapowiada się impreza w Łasku. Sobota będzie folkowa, natomiast na niedzielę zaplanowany został Spina Hip-Hop Festival, a jego gwiazdą ma być popularny w sieci Quebonafide. Odsłony wideoklipów tego rapera liczone są w milionach.

Również w niedzielę odbędą się Dni Pabianic, na których zagra Happysad oraz Sylwia Grzeszczak.

Prawdziwa bomba koncertowa szykuj się jednak w kolejny weekend, czyli 15-17 czerwca w Buczku (25km) na corocznym Święcie Truskawki. W piątek wieczorem prawdziwa gratka dla miłośników muzyki tanecznej. Gwiazdami XX edycji Święta Truskawki będzie Sławomir z przebojem „Miłość w Zakopanem” oraz Zenon Martyniuk. W sobotę na buczkowskiej scenie wystąpią zespoły: Loverboy, Extazy i gwiazda wieczoru Lady Pank. W niedzielę dołączą do nich: Weekend i Sylwia Grzeszczak.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments