Strona główna Aktualności Z miasta Grzejniki w zasobach spółdzielni zrobią się ciepłe

Grzejniki w zasobach spółdzielni zrobią się ciepłe

9
Mimo bardziej letnich niż jesiennych temperatur w ciągu ostatnich dni, władze Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej postanowiły włączyć ogrzewanie w swoich zasobach. 

Został ustalony dokładny termin – ma to nastąpić jutro, 25 września. Od tego dnia grzejniki będą sukcesywnie robiły się ciepłe.

Jak usłyszeliśmy od Sławomira Urbańczyka, pełnomocnika PSM ds. kontaktów z mediami, taką decyzję podjęto, aby nie dopuścić do nadmiernego wychłodzenia mieszkań.

– Mogłoby to być przyczyną ewentualnych przeziębień i chorób na grypę – dodaje Sławomir Urbańczyk.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ta trzeba kase wyciągnąć.

Trzeba kolegom podreperować budżet. A potem będzie 25C i też będą grzali.

Przecież to było do przewidzenia. Muszą mieć na imprezy w Spółdzielni…. 😉

dopóki będą mierzyć temperaturę w pokoju a nie zużycie ciepłej cieczy w rurach , to uważam ich pomiary i fakturowanie za nielegalne! niech się ktoś tym zajmie. Teraz odpalą na dwa dni kaloryfery, później będzie ciepło ale już okresu cieplnego nie zamkną. będa liczyć temp ze słońca nabitą cwaniacy!

Dlatego mam ryczałt, grzeję na full i wietrzę kiedy mam ochotę.

Po kiego grzyba, że się tak zapytam? Mieszkania wychłodzone? Wolne żarty.

Jeżeli to tylko zadziała to brawo PSM, w końcu na czas:-) na wiosnę przy takich temperaturach grzejniki były ciepłe, więc tym bardziej na jesień powinny.

Może ten CBŚ to nie do urzędu tylko do spółdzielni? Nie dość ze grzane do czerwca to teraz od września jak za oknem 25 stopni. Kto za to będzie płacił ??!! Zmarzluchy kożuchy na plecy normalnym nie hajcujcie bez potrzeby !! A gdzie rozliczenie grzania za zeszły sezon ??!! Wszystko już jest elektroniczne więc rozliczenie powinno być od razu. Do dzisiaj nie ma !! W międzyczasie przyszły podwyżki za ogrzewanie a teraz start nowego sezonu bez rozliczenia starego !! Dobra machloja !!

Może w końcu ktoś rozliczy ich z termomodernizacji, stawki były dalekie od rynkowych.