Strona główna Sport Piłka nożna „Groszki” drugie w województwie

„Groszki” drugie w województwie

0

Na zawodach rozgrywanych w Zgierzu pabianiczanki ustąpiły rywalkom dopiero w finale, do rozstrzygnięcia którego niezbędny był konkurs rzutów karnych.

Wszystko zaczęło się jednak dobrze. W pierwszym meczu granym przeciwko Liceum Ogólnokształcącemu z Wielunia lepsze okazały się nasze zawodniczki. Wygrały ostatecznie to spotkanie wynikiem 5:3 co sprawiło, że nadal byliśmy w grze. W meczu o tytuł najlepszej ekipy w województwie Zespół Szkół nr 2 miał się zmierzyć się z Zespołem Szkół Prywatnych w Opocznie.

Po bardzo wyrównanej rywalizacji regulaminowy czas gry zakończył się remisem po jeden. Niezbędna była dogrywka, ale i ta nie pozwoliła na wyłonienie zwycięzcy. Trzeba było więc rozegrać konkurs rzutów karnych. Ten rozstrzygnął się dopiero w 7. kolejce, w której to rywalki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę zwyciężając 1:1 (2:3). To duży sukces naszej szkoły.

„Groszki” dokonały tego wystawiając następującą kadrę: Karolina Karpińska, Aneta Szalewska, Andżelika Błoch, Justyna Kubik, Aleksandra Kwiatkowska, Klaudia Jereczek, Julia Jakóbczak, Agata Kozłowska, Kinga Adamus, Natalia Madaj, Natalia Cieślak, Joanna Begert. Opiekunami zespołu byli: Anna Bardelska Bartosz Gościłowicz.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments