Strona główna Aktualności Z miasta Gra Lombard, a pieniędzy coraz więcej

Gra Lombard, a pieniędzy coraz więcej

0

O godz. 21.45 z puszek pabianickich wolontariuszy wysypano 60 tysięcy złotych. Prezydent Grzegorz Mackiewicz kupił zegar za „tysiaka”.

Cały czas trwa liczenie pieniędzy z pabianickiej zbiórki WOŚP. O godz. 21.25 policzonych było 60 tys. złotych, ale nie wszyscy oddali jeszcze puszki. Tomasz Morzyszek, który zbierał pieniądze z głównych licytacji, powiedział, że w jego puszcze jest około 5 tys. złotych. – Dopiero idę liczyć pieniądze. Sam prezydent wrzucił do nie tysiąc złotych – powiedział nam wolontariusz. Do tej pory rekord pieniędzy uzbieranych do jednej puszki to 3 162 złote.

Przed „Światełkiem do nieba” zlicytowano również m.in.: koszulka WOŚP 130 złotych, przejazd autem rajdowym 250 złotych, kalendarz Skry Bełchatów 330 złotych, usługa filmowania z drona 200 złotych.

Około godz. 20.45 na scenę wyszła gwiazda wieczoru – zespół Lombard. Wokalistka Marta Cugier podkreśliła, że jest to pierwszy koncert z okazji 35-lecia zespołu. Wcześniej grał zespół Pajujo.

AKTUALIZACJA: o godz. 22.15 pabianicki sztab doliczył się już około 72 tys. złotych. O godz. 23.00 były już 93 tys. złotych.

AKTUALIZACJA 2: o godzinie 5.30 pabianicki sztab skończył liczyć wszystkie pieniądze z puszek. Pabianiczanie przekazali około 110 tys. złotych. 

Zdjęcia Światełka do nieba.

REKLAMA
Poprzedni artykułBrawa za „Światełko do nieba” (ZDJĘCIA)
Następny artykułPodwojony wynik z ubiegłego roku
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments