Strona główna Aktualności Polityka Gotowi na wybory

Gotowi na wybory

5

Dziś w urzędzie miejskim odbyło się losowanie miejsc na liście w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Pabianicach.

Taka będzie kolejność kandydatów na liście wyborczej:

1. Dariusz Cymerman

2. Sławomir Szcześcio

3. Włodzimierz Iwaszko

4. Dariusz Jakóbek

Kto jest kim?

Dariusz Cymerman to informatyk. Został wystawiony przez koalicję proprezydencką. Tworzył ugrupowanie Młodych Demokratów w Pabianicach. Jest synem byłego wiceprezydenta Pabianic.

Sławomir Szczesio to prezes pabianickiego PTTK. Był do niedawna radnym klubu Prawo i Sprawiedliwość. Decyzją wojewody jego mandat został wygaszony. Stwierdzono, że jako prezes stowarzyszenia działał na mieniu miejskim (PTTK wynajmuje lokal od miasta) czym złamał ustawę. Szczesio twierdzi, że to decyzja polityczna. Z zawodu jest nauczycielem.

Włodzimierz Iwaszko do niedawna był hydraulikiem w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji, ale został zwolniony za publikowanie i rozsyłanie krytycznych informacji dotyczących zarządu spółki.

Dariusz Jakóbek to historyk mocno związanych ze środowiskiem prawicowym. Jest asystentem posła Tomasza Rzymkowskiego. W wyborach parlamentarnych kandydował z listy Pawła Kukiza.

Wybory uzupełniające w 19. okręgu odbędą się 4 grudnia. Głosować będą mieszkańcy ulic: 20 Stycznia od nr 1 do nr 33a – strona nieparzysta i od nr 2 do nr 28 – strona parzysta, Boczna, Kopernika od nr 2 do nr 34 – strona parzysta, Narcyza Gryzla od nr 1 do nr 19 – strona nieparzysta, Piotra Skargi od nr 39 do nr 63 – strona nieparzysta, Żytnia, Baczyńskiego, Dobra od nr 9 do końca – strona nieparzysta, Nawrockiego od nr 9 do nr 11 – strona nieparzysta i od nr 22 do nr 24 – strona parzysta,Osiedlowa, Piotra Skargi od nr 65 do nr 81b – strona nieparzysta, Spacerowa, Szpitalna od nr 2 do nr 30 – strona parzysta, Wschodnia od nr 40 do końca – strona parzysta i od nr 49 do końca – strona nieparzysta.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

oj dziwne to głosowanie , że kolega prezydenta i PO ma nr 1 🙂

Chyba losowanie…

stary ktoś musiał wylosować

Do tego się nie czepiam. Mnie tam nie było. Ale ja, jakie w życiu losowania widziałem…

Ileż trzeba mieć tupetu żeby mimo wyroków pchać się ponownie… po takim spektaklu, szkoda, że partia rządząca nie ma nic więcej do zaoferowania….