Strona główna Na sygnale Głupi żart. Chciał sprzedać 4-latka

Głupi żart. Chciał sprzedać 4-latka

1

Mieszkaniec Pabianic zgłosił się na policję. Tego samego dnia odebrał dziwny telefon.

Do sytuacji doszło w sobotę 29 października. Wieczorem z dyżurnym ostrowieckiej komendy skontaktowali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. Okazało się, że mieszkaniec Pabianic powiadomił funkcjonariuszy, że tego samego dnia około godziny 16.00 ktoś zadzwonił na jego telefon komórkowy i zaproponował sprzedaż 4-letniego dziecka.

– Mężczyzna pomimo, iż nie potraktował sprawy poważnie, powiadomił o tej sytuacji  stróżów prawa. Ci szybko ustalili, że połączenie zostało wykonane przez abonenta zamieszkującego w jednej z miejscowości w powiecie ostrowieckim. Ostrowieccy policjanci udali się pod ustalony adres i sprawa sprzedaży dziecka szybko się wyjaśniła – informują funkcjonariusz z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim .

Okazało się, że 12–letni syn właściciela telefonu chciał popisać się przed swoim kolegą i wybierając przypadkowy numer telefonu dodzwonił się do mieszkańca Pabianic, któremu dla żartów zaproponował sprzedaż dziecka. Nastolatek był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym i nieletnich.

REKLAMA
Poprzedni artykułDziś w Feniksie wszystko gra (ZDJĘCIA)
Następny artykułZ placu zabaw do szpitala
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

bez komentarza …A dlaczego nie zajmnie się nim FB