Strona główna Sport Piłka nożna GKS Ksawerów idzie jak burza

GKS Ksawerów idzie jak burza

0
Wzmocniona drużyna z Ksawerowa wygrała już trzeci mecz w klasie okręgowej. Ma szansę na lidera.

To zdecydowanie udany początek rozgrywek dla podopiecznych trenera Jarosława Maćczaka. W piątek zdobyli kolejny komplet punktów po zaciętym meczu z łódzkim SMS-em. Ksawerowianie przegrywali po pierwszej połowie, ale już 2 minuty po rozpoczęciu drugiej części gry rzut karny wykorzystał Tomasz Ostalczyk. Kiedy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się remisem w doliczonym czasie gry z rzutu wolnego popisał się 16-letni Patryk Wojtyniak zdobywając zwycięską bramkę.

To już trzecia wygrana ksawerowian. Na inaugurację pokonali 2:1 PTC, w drugiej kolejce rozbili LKS Rosanów 6:1.

Przypomnijmy, że w wakacje GKS wzmocniony został doświadczonymi zawodnikami. Mowa m.in o Danielu Dudzińskim, Piotrze Szynce oraz Dawidzie Kaźmierczaku.

Po trzech meczach GKS Ksawerów ma 9 punktów.