Strona główna Aktualności Komunikacja Gehenna podróżujacych do Łodzi

Gehenna podróżujacych do Łodzi

2

Dziś rano znowu nie kursował tramwaj linii 41.

O godz. 7.15 MPK poinformowało o zatrzymanie ruchu tramwajów w Pabianicach na ul. Łaska przy Tkackiej w dwóch kierunkach jazdy. Tramwaj nie jeździł jednak już przed 7.00. Uruchomiono komunikację zastępczą. O godz. 7.35 tramwaj ruszył.

Wcześniej zatrzymany był też ruch na ul. Pabianickiej w okolicy ronda Lotników Lwowskich.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Puścili komunikację zastępcza?? Że co, niby gdzie??? Prawie 1,5h czekałem i żadnego autobusu nie było!! Nie róbcie z ludzi debili!! Niech zwinąć te tory skoro są tak awaryjne i nierentowne i puszczą autobusy do Łodzi!! Albo dogadać się i busy calotygodniowe z normalnym rozkładem zrobią. Czy przez całą zimę dzień w dzień tak będzie? ? Banda debili i tyle!!

porażka na całej linii !! „komunikacja zastępcza” to DWA autobusy które jeżdżą od Ikei w kierunku Pabianic. Dlaczego jeżdżą tylko dwa, nie można puścić ich więcej?? Nikt nie wie według jakiego rozkładu jeżdżą (ponoć wahadłowo) – ja na przystanku pod Ikeą czekałam na autobus prawie 30 min. Żadnych informacji nie mają ani panie w informacji (przy pl.Niepodległości) ani na infolinii ani żaden z motorniczych 11tki czy 15tki które stały na krańcówce. Nikt nic nie wie 🙁