Strona główna Styl życia Gdzie nakleić folię ochronną na telefon?

Gdzie nakleić folię ochronną na telefon?

7

Firma 4kom w Pabianicach przy ulicy Zamkowej 4, przy użyciu specjalnej maszyny do wycinania folii, oklei i zabezpieczy Twój telefon lub tablet. Profesjonalne stanowisko do oklejania urządzeń mobilnych powstało w odpowiedzi na potrzeby lokalnych klientów.

Folia ochronna marki 3mk dostępna jest w dwóch wariantach, które różnią się od siebie wytrzymałością. Przynieś swój telefon do ich sklepu stacjonarnego i przekonaj się, że pracownicy firmy 4kom potrafią okleić każde urządzenie mobilne.

Oklej swój telefon lub tablet

4kom jest firmą, która od wielu lat zaopatruje całą Polskę w akcesoria GSM. W bogatym asortymencie marki 4kom możemy znaleźć nie tylko etui na telefony i pokrowce na tablety, ale także uchwyty samochodowe, akcesoria sportowe i paski do smartwatchy. Zaangażowani pracownicy starają się na każdym kroku nadążać za zmieniającymi się trendami i poszukują sposobów, by firma  z Pabianic mogła jeszcze bardziej zaskoczyć. Najnowszym pomysłem, który marka 4kom przygotowała dla swoich oddanych klientów, jest profesjonalne stanowisko do wycinania folii ochronnych i naklejania ich na urządzenia mobilne. W ten sposób możemy na miejscu dopasować i dociąć kształt folii ochronnej, którą nakleimy na naszym telefonie lub tablecie.

Jedna aplikacja – nieograniczone możliwości

To, co wyróżnia maszynę do wycinania folii ochronnej marki 4kom, to możliwość dopasowania kształtu osłony ekranu do ogromnej ilości dostępnych na rynku urządzeń. Wszystko za sprawą nowoczesnej aplikacji, która ma nieograniczone możliwości wyszukiwania i przygotowania wymiarów folii ochronnej do kształtu ekranu. Jeśli więc obawiasz się, że Twoje urządzenie jest stare lub bardzo rzadko spotykane – odwiedź siedzibę 4kom i przekonaj się, że dla tej firmy nie ma rzeczy niemożliwych.

Jakie są ceny oklejenia urządzenia?

Ceny są bardzo konkurencyjne i zależą od rodzaju folii ochronnej marki 3mk, jaką klient wybierze. Co ważne – w cenę wchodzi nie tylko przygotowanie i wycięcie odpowiedniego kształtu, ale też sama usługa montażu na naszym urządzeniu mobilnym.

– Oklejenie telefonu to koszt od  39,90 do 79,90,
– Oklejenie tabletu to koszt od 59,90 do 89,90,

Dodatkowo na życzenie klienta pracownicy mogą nakleić na telefon, tablet czy nawet smartwatch, szkło ochronne dostępne na magazynie sklepu. Wystarczy przynieść urządzenie ze sobą i na miejscu zdecydować, jaki rodzaj folii lub szkła ochronnego będzie najlepszy. Firma 4kom zaprasza chętnych do oklejenia telefonu lub tabletu w godzinach 8-17 od poniedziałku do piątku, a także w soboty w godzinach 9-13 do sklepu stacjonarnego przy ulicy Zamkowej 4 w Pabianicach.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

W odpowiedzi na tytuł. Proponuję nakleić na wyświetlacz 🙂

Folie ochronne można przecież zakładać nie tylko na wyświetlacz 😛

Tam się foli nie nalepia tylko rozwija. Kolega podpowiedział.

taniej wytrzeć w firankę

odpowiedź jest już zawarta w pytaniu, najlepiej nakleić na telefon

Ja naklejam w domu

jestem foliarzem 😁