Strona główna Aktualności Z miasta Furman daje milion złotych na Pabianice

Furman daje milion złotych na Pabianice

16

Właściciel firmy farmaceutycznej i prezes fundacji „My kochamy Pabianice” obiecał zainwestować milion złotych w Bulwary im. Feliksa Kruschego.

Andrzej Furman o pieniądzach mówił otwarcie dziś podczas Pabianickiej Senioriady.

– Spotkałem się ze szczęśliwym człowiekiem, który wygrał milion złotych w Totolotka. Ten człowiek powiedział, panie Furman, pan będzie wiedział jak te pieniądze wykorzystać – mówił właściciel firmy Aflofarm.

Furman chce zrobić ankietę. Mieszkańcy mieliby proponować pomysły na zagospodarowanie tych pieniędzy. Nie ukrywa jednak, że chce, by miejsce to było przyjazne właśnie dla seniorów.

Wspomniał też, że starał się o budowę stadionu w naszym mieście. Poniżej wystąpienie Andrzeja Furmana.

 

reklama
hd rekl 1
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Panie Furman, serio Pan myśli, że ludzie są tak naiwni? Ktoś wygrał 1mln i dał Panu… Goście Fabryki Wełny są zachwyceni miastem… Jak Pan zrobiłeś hotel a Zbysiu Fisiu wyremontował Panu Park to sie „zachwycają”. Teraz jeszcze Starosta dorzuci lodowisko niedaleko 🙂

Nie narzekaj. Wolę suchą anegdotę niż manifestowanie w stylu: „To JA dałem, taki już ze mnie drugi Pan Bóg”. Ważne, że coś się dzieje na plus dla Pabianic, a w jakim stylu to już siódmorzędna sprawa.

Ja bym wolał żeby mówić otwarcie, że robi to ze swoich środków zamiast ludzi w jajo robić.

Człowiek łoży na to miasto potężnie pieniądze, w podatkach ale i sam od siebie wykłada. A tu zawsze znajdzie się jakiś oszołom który musi sprowadzić na ziemie tego który chce coś zrobić…
Widać kolega x przeczytał i stosuje się do poniższego:
http://zmemlani.pl/9-sposobow-na-bycie-chujem-w-internecie/

Może mój mózg ma po prostu więcej szarych komórek niż Twój i nie łykam wszystkiego co piszą w mediach? Kupuje miejskie tereny za bezcen a i polityków ma w kieszeni. Pamiętasz może sporej wysokości podatek, który za prezydenta Dychto się przedawnił i kasa została w kieszeni Furmana?

Nie mam nic przeciwko takim ludziom. Ma kasę to sobie kupuje. Tylko niech mówi to wprost, a nie wciska bajeczki, że do Fundacji przyszła osoba i dała milion wygrany w totka.

A słyszałeś o czymś takim jak przenośnia?

Ale wy pierd*&^cie nudziarze, smutne macie te swoje zycia wylewajac smutki online, co by nie bylo i tak jest zle, wspolczuje wam i waszym rodzinom 😀

Gościu ze swoich środków nic nie zrobił. No może się mylę i fundacja jest wyłącznie sponsorowana przez niego. Mnie wkurza to jego glindzenie. Juz trzeci raz słyszę odezwę do narodu jak to park zrobił za pieniądze z urzedu i WFOŚ. Prawda jest ze cześć kwoty na rewitalizację parku było z fundacji. Juz trzeci raz słyszę jak to szanowny pan F. pyta ludzi czy chcą mieć stadion. Jak pan taki filantrop to postaw pan stadion albo wyremontuj to co mamy. Albo chce się coś czynić, albo się gada i ludziom „kit wciska”. Fakty. A milion niech wyda ten człowiek co go… Czytaj więcej »

A dodatkowo większość inwestycji dzieje w bliskim sąsiedztwie Fabryki Wełny. Rewitalizacja Parku kilkadziesiąt metrów od hotelu. Klienci mają blisko fajne miejsce. Bulwary również blisko hotelu. Lodowisko przy Mechaniku, które ma być robione przez Starostwo również blisko hotelu.

Pan Furman po prostu robi sobie kolejny biznes. I dobrze. Ale niech mówi o tym otwarcie 🙂

Jak p.Furman wykupi kamienice , wyburzy je ,postawi w tym miejscu apartamentowce ,na które nie będzie stać dotychczasowych mieszkańców ,to też będą mówili : ” mieszkamy pod mostem i na śmietnikach , ale nowe domki – cudo !” W miejscu obecnej Fabryki Wełny pierwotnie też miało być centrum handlowe na miarę prawdziwej galerii ,a mamy co : spa i fitness dla lansjerów z modnymi brodami i „laseczek” z płaskim brzuchem oraz hotel i restaurację dla klientów Aflofarmu . Z tego ,co mamy w głowie używajmy nie tylko oczu do oglądania i ust do pyskowania ,ale przede wszystkim mózgu do myślenia… Czytaj więcej »

Jeśli daje milion ,to znaczy że wyciągnie z tego dwa
Nikt nie daje nikomu nic za darmo ,
Węszę w tym podstęp

Yendras jakbys troche myslał t bys wiedział ze ci bogaci lansjerzy jak to nazywasz i te laseczki przyjada do tego hotelu w naszym biednym miescie i kupia cos w naszych sklepach zatankuja na naszych stacjach…

Serio tak myślisz? Co oni mogą u nas kupić? Przyjeżdżają w interesach na 2-3dni, w hotelu mają wszystko zapewnione.

A ja mam nadzieje że ten stadion o którym mówi Pan Furman powstanie. Pewnie wiele osób się odezwie, że jest nie potrzebny bo dla kogo? przecież V liga nie potrzebuje stadionu z prawdziwego zdarzenia, że są ważniejsze rzeczy na które można i należałoby przeznaczyć taką kwotę. Ale trzeba wziąć pod uwagę te dziesiątki dzieciaków, które nie mają gdzie trenować, tzn mają: na krzywych, nierównych z kępami boiskach MOSiR-u czy PTC, gdzie piłka odbija się we wszystkie strony. Zróbmy też coś dla naszych najmłodszych mieszkańców miasta.

Ktoś gra w lotto by wygraną oddać. Może czas na kontrole skarbowe.

Lewityn „się robi”, bulwary można by przy okazji upiększyć a nawet połączyć na odcinku „Roweckiego” -> Świetlickiego w jedną całość. Na pewno to po interesie pabianiczan jak i okolicznej Fabryki Wełny. 😉