Strona główna Nie przegap Fotoradar w Woli Zaradzyńskiej jest mocno eksploatowany

Fotoradar w Woli Zaradzyńskiej jest mocno eksploatowany

4
W województwie łódzkim działa 30 fotoradarów administrowanych przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego. W naszym powiecie są dwa takie urządzenia. 

– W 2020 roku przy pomocy 30 fotoradarów stacjonarnych działających w woj. łódzkim zarejestrowano 74,5 tys. naruszeń przekroczenia dozwolonej prędkości, natomiast przy pomocy 3 urządzeń do odcinkowego pomiaru średniej prędkości pojazdów 16,6 tys. naruszeń – informuje GITD.

Najwięcej zdjęć zrobił fotoradar w Łodzi ustawiony przy al. Palki (9,1 tys.), natomiast najmniej fotoradar z naszego powiatu, ten w Konstantynowie Łódzkim na drodze do Aleksandrowa Łódzkiego (181 wykroczeń).

Znacznie bardziej eksploatowany przez kierowców był fotoradar z Woli Zaradzyńskiej uruchomiony przy szkole podstawowej w sierpniu 2019 roku. Urządzenie zarejestrowało 5045 przekroczeń prędkości co daje prawie 14 zdjęć dziennie i 7. miejsce w województwie. Tutaj jest ograniczenie prędkości do 50 km/h.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Uwaga łapie juz od 61 po 23 dopiero od 71!

Uwaga jedz zgodnie z przepisami wtedy nie łapie

Taaa zalozyc worek i tyle to nie jest zniszczenie urzadzenia. Mieszkalbym obok tego dziadostwa to nie szczedzilbym na worki od smieci, panstwo ci da zarobic? To tak samo daj panstwu zarabiac.

Człowieku ten fotoradar jest przy szkole. Nie na drodze polnej, ale koło szkoły. Od przedszkola kiedyś dzieciom wpajano jak zachowac się przy przechodzeniu przez jezdnię. Dzisiaj dzieci chodzą zamroczone jak zombie. Naprawdę to taki problem zwolnić przy szkole?