Jedną z gwiazd tegorocznych, czyli 12. Dni Powiatu Pabianickiego, był ekscentryczny wokalista Michał Szpak. Około 22.00 ma zaśpiewać Ania Dąbrowska.

Wokalista znany z występu i zajęcia ósmego miejsca w finale Eurowizji w 2016 roku pojawił się na scenie o godz. 20.00. Choć jego występ nie przyciągnął tłumów na boisko Włókniarza (choćby takich jak we wcześniejszych latach np. zespół zespół Boys na Dniach Pabianic) to pod samą sceną zgromadziły się rzesze wiernych fanek Michała Szpaka. Piosenkarz zaprezentował kilka swoich utworów, jak chociażby znany z Eurowizji „Color of Your Life” (również na bis), ale też chętnie sięgał po piosenki innych artystów różnych jak Lennego Kravitza „Are You Gonna Go My Way”, Bananarama „Venus” czy Maanam „Raz dwa, raz dwa”.

 

REKLAMA

23
Dodaj komentarz

1600
8 Wątki komentarzy
15 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
20 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Monika

Michał, dziękuję za ten koncert. Gardło zdarte, właśnie tracę głos 🤪, ale jestem przeszczęśliwa. Wspaniała energia płynęła dziś ze sceny. Warto było przejechać te kilkaset kilometrów, by to usłyszeć. Czekam na kolejne muzyczne spotkanie.

Karolina

Co za bzdura!!! Koncert nie przyciagnął tłumów??!!! To chyba szanowni Państwo pismaki na innym koncercie byli. Bo ja tam tłumy wspaniale bawiącej się publiki widzialam.

Lukasz

Szpak to jakas porazka na dniach powiatu.Co to za slowa NA NA NA NA.Jakas parodia.Chyba nie tylko ja mam takie zdanie.

Maja

Człowieku, Michał dał takiego czadu, że wszystkim kapcie spadały a ty jedyne co zapamiętałeś to nanana.

Wiesław

Pabianice miały wczoraj zaszczyt gościć najlepszy głos w Polsce. Artystę o niesamowitej charyzmie.W ostatnich dniach brał udział w największych wydarzeniach muzycznych w Polsce jako Mega Gwiazda np. koncert „Wiwat Moniuszko” na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego, „Disney magia muzyki” w Tauron Arena Kraków. 24 maja poprowadzi w Operze Leśnej w Sopocie koncert Platynowy na Polsat Super Hit Festiwal. Niestety niektóre buraki z Pabianic zapamiętają z jego występu tylko przyśpiewkę NA NA NA NA, pozwalającą publiczności się rozśpiewać i zapoznać z wybitnymi muzykami występującymi z Artystą.

xyz

Brawo Wiesław !

nanana

Jeśli przeszkadza wam nanana, to zobaczcie koncert zespołu QUEEN. Nadal wam przeszkadza?

Krystyna

Na zdjęciach widać tłumy. Dla takiego małego miasteczka, to i tak wyróżnienie, że artyści chcą przyjeżdżać. Widać, że Michał porwał publikę. Tę która przyszła Go posłuchać i się bawić, a Ci co mają odmienne gusta muzyczne zostali w domu.

Agnes

Tak, w tekście powielanie stereotypów, że Michał śpiewa tylko covery i Color… a reszty albo się nie zna tytułów albo celowo omija. Ot współczesne dziennikarstwo lvl master -_-
Koncerty Michała zawsze przyciągają tłumy, choc nie zawsze publika zna definicję słowa „kultura” co było dzis słychać.

Karol

Na bank nie zna tytułów, haha. Nie chciało mu się odrobić lekcji, więc poleciał po najmniejszej linii oporu.

?

Gwiazdą wieczoru był Michał Szpak! Kto jest za?:-)

Ro

A w tym namiocie dla vipow, tak chronionym to ile pykło ? Za nasze to super zabawa…dla elyty…. I dlaczego dni powiatu musza być zawsze w Pabianicach?

Pabi

Dni powiatu muszą być w pabianicach bo wydaje mi sie ze nazywa sie to „Powiat Pabianicki” a nie konstantynowski czy lutomierski czy sie myle ?

Gryf

Apel do redakcji. Zmieńcie ustawienia komentowania tak aby tylko dorośli komentowali 😉